C

Binbaşı
04 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
2 ay
Yunan Adaları Turlarında %45 En Uzun Gece İndirimi
Feribotlines En Uzun Gece’ye özel Yunan Adaları turlarında %45 indirim yapmış.
Samos, Kos, Sakız, Midilli için 2 gecelik turlar bilet dahil 79€, Rodos’a rent a car aracı dahil paket yapmışlar 89€
En avantajlı kısmı turu aldıktan sonra açığa alarak 2022 sonuna kadar kullanabiliyorsunuz.
Rodos Adası’nda günlük araç kiralama ücretleri 50€, bilet 55€ iken konaklamalı turu 89€’ya vermeleri ve 2 sene kullanım hakkı vermeleri çok iyi fırsat. İki sene sonra kur kim bilir ne olur, şimdidin kuruyla ödeyip unutma şansı var

https://feribotlines.com/kampanyalar
C
3 ay
Feribotlines Yunan Adaları için 2022 Sonuna Kadar Geçerli Bilet ve Turlar
Feribotlines Cruise turu, ada turu bilet gibi birçok şeyde %50 Black Friday indirimi yapmış.
Herşey Dahil 4 Gün Gemi turu 269€
Asıl ilginç olan Samos, Sakız, Kos, Midilli adalarına 2 gecelik turlar bilet dahil 69€, Rodos bileti 20€ gibi fiyatlar mevcut ve Cruise hariç hepsine 2022 sonuna kadar kullanım hakkı veriyorlar

Normalde Samos'a bilet geçen yıl 47€ idi, 2 gece konaklama ile beraber 69€'ya vermeleri üstüne 2 sene kullanım hakkı vermeleri çok iyi fırsat. İki sene sonra kur kim bilir ne olur, şimdidin kuruyla ödeyip unutma şansı var.

https://feribotlines.com/kampanyalar
C
geçen yıl
Uok
. Kaldırılmıştır........
C
geçen yıl
haber kaldırma google link kaldırma
haber kaldirma

Günümüzde bir çok mercii de bizler ve farklı kişiler için hoş olmayacak içerikler paylaşılabiliyor. Bu içerikleri paylaşan kötü amaçlı kişiler tüm mecralarda saldırılarına devam ediyor. Özel hayatın gizliliği ve bunun gibi bir çok kural ise çiğneniyor. Bizler ise sizler için haber kaldırma, Google link kaldırma, haber silme gibi bir çok işlemi sizin adınıza çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kelimeler: haber kaldırma, google link kaldırma, haber silme
https://distile.com.tr
C
geçen yıl
Diş teli fiyatları
Türkiye'nin en deneyimli ve köklü hastanesi Akvadent sizlere yeni bir gülümseme kazandırıyor. Tüm bilgilerimize aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz.
implant fiyatları

diş teli fiyatları

zirkonyum diş
zirkonyum kaplama

lamine diş
C
geçen yıl
Tıbbi Çeviri
Günümüzde çeviri sektöründe yapılan tercümelerde tıbbi içerikli metinlerin ve yazıların tercümesi kritik bir yere sahiptir. Bu nedenle bünyemizde tıbbi metinlerin tercümesinde tecrübeli, tıp geçmişi olan emekli tıp doktorları hizmet vermektedir. Tecrübeli çevirmenlerimizle Türkiye ve Dünya genelindeki oldukça Çok şirkete ve şahsa tıbbi çeviri hizmeti veriyoruz. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.


Tıbbi tercüme belki de en Çok dikkat, titizlik ve İtina gerektiren tercümeler arasında bulunur. Çünkü tıbbi tercümelerde insan sağlığı ön plandadır. Yapılacak en küçük yanlış büyük olumsuzluklara Neden olabilir. Tercümelerin tıp literatürüne hakim bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Tıbbi çeviri dikkat ve özen gerektiren bir iştir.

TRNEXUS uzman tercümanlardan oluşturduğu kadrosuyla sizlere en emin ve doğru tıbbi Çeviri hizmeti vermektedir. tecrübeli tercümanlarımızla Muhtelif tıbbi rapor, tıbbi aygıt kullanım kılavuzu, ilaç prospektüsü, tıbbi makale, medikal sertifika, medikal ve sağlık ürünleri metinlerinin tercümesini itinayla yapıyoruz. Tıbbi tercümelerde uzman kadromuz sana en iyi çözümü sunmayı güvence etmektedir. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın ve nitelikli tıbbi çeviri hizmeti için NEXUS TERCÜME’ ye ulaşın.
NEXUS TERCÜME TIBBİ TERCÜME’DE DOĞRU ADRES!

Nexus Tercüme’ nin tıbbi çeviri ile ilgili tıbbi uzmanlarından oluşan deneyimli ve profesyonel tercümanları mevcuttur. Tercümanlarımız tıbbi çevirileri en iyi şekilde ve kusursuzca yapmaya hazırdır.Tıbbi Çeviri ücretleri ve daha fazla bilgi için bize ulaşınız. Oldukça fazla özel sağlık kuruluşu, eczane, ecza deposu, ilaç imalatçısı ve ithalatçısı bu alandaki çeviri tecrübemizden yararlanmaktadır.
Bize ulaşmak için buraya tıklayın.
C
geçen yıl
Yurt dışı eğitim danışmanlığı
Türkiye’ de bir çok yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan firma bulunmasına karşın, güvenilir firma bulmak ise bir hayli zor. Yılların bize verdiği deneyim ile siz geleceği parlak öğrencilere uygun olan yurt dışı programlarını seçmeniz konusunda destek oluyoruz. Uzman kadromuz ile iletişime geçmek için sizi sitemize bekliyoruz. https://www.seningelecegin.com.tr

Kelimeler: Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında lise yurtdışında üniversite yurtdışında master programları yurtdışında yaz okulu yurtdışında dil okulu
C
geçen yıl
kayseri drone
Kayseri bölgesinin tek ve en iyi drone operatör hizmeti sunmakta olanwww.dijitalsanatci.com siz müşterilerine bambaşka bir video keyfi sunuyor.
Tüm organizasyonlarınız için iletişim ;www.dijitalsanatci.com

Kelimeler: Drone, kayseri drone, kayseri
C
geçen yıl
Kayseri web tasarım
Kayseri bölgesinin en yetenekli ve deneyimli web tasarım hizmeti sunan firması innmade, tarafınıza hayal gücünün sınırlarını zorlayan, firmanızı üst düzey temsil eden tasarımlar sağlayıp sizlere en kaliteli web tasarım hizmetini sunmaktadır.
Kelimeler: web tasarım, kayseri web tasarım, kayserihttps://innmade.com
C
geçen yıl
Armağan Oyuncak
Türkiye’nin en büyük oyuncak firması olan armağan oyuncak, çocuklarınız için sağlıklı, güvenilir oyuncaklar üretmekte olup, güvenilirliğini kanıtlanmış olan armağan oyuncak, Dünya markası olan Barbie bebeklerini ve daha bir çok oyuncağı sizlere sunmaktadır.
Haydi çocuklar, Armağan oyuncak Dünyası sizleri bekliyor!https://www.armaganoyuncak.com.tr/
Kelimeler : barbie, oyuncak
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.