U

Çavuş
26 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
2 yıl
BM 36 İLE BM 37 BATARYA ARASINDAKİ FARK?
XİOAMİ Mİ 5S telefon bataryası alacağım bm 36 ile bm 37 diye 2 farklı kodlu batarya satışı var. bunlar arasındaki fark nedir?
U
2 yıl
Yapay Zeka Dine İnanır mi?
Üst ediyor: Chappie filmini izleyen demek istediğimi daha iyi anlar.Cahppie filminde robot iyi ve kötüyü çevresikilerin davranışlarından öğreniyordu.
Edit2: Yarattığımız yapay zekâ bizden bazı konularda daha üstün olabilir. Acaba bizde bazı konularda bizi yaratandan daha üstünmüyüzdür?
Yapay zekâ çevresindeki şeylerden etkilenen ona göre kendini geliştiren bir program olduğunu varsayarsak yapay zekayla programlanmış robotu aşırı muhafazakar bir grubun içine bırakırsak onlardan etkilenir mi?
U
2 yıl
Silinsin!!!
silinsin!
U
2 yıl
Binance hesabımdaki coinler çalındı ne yapmalıyım!!!
Binance hesabımdaki coinleri BTC ye çevirip 2 saat önce satmışlar ve kendi hesaplarına transfer etmişler. Önemli bir miktardı ve ailem beni mahfeder. Ne yapmam lazım yeterli ingilizcemde yok yardım edin acil.
U
2 yıl
Organ bağışı bilinci arttırılmalı!!
Sağlıklı insanların öldükten sonra organları toprağa karışmak yerine ihtiyacı olan insanlara verilmeli. Bir çok insan organ nakli bekliyor ve yaşarken ölümü tadıyorlar.
U
2 yıl
Doğalgaz ne kadar sürede zehirler?
Bazen çay taşması vs.. gibi sebeplerle öğrenci evindeki ocak açık kalabiliyor. Arkadaşlar bazen unutabiliyor ve bende mutfağın hemen yanındaki odadayım. Uyuduğum zaman yine ocağı açık unutsalar ve evden filan çıksalar benim zehirlenme sürem ne olur ve uyurken hisseder miyim?
U
2 yıl
Silinsin!!
Silinsin!!
U
2 yıl
Havalimanı Loungetayım her şey beleş!!!
Şuan havalimanı lounge bölümündeyim. Girişte belkide dünyanın en tatlı ve güzel hanımefendisi karşıladı. İçerisi kalabalık değil uyuyan, sohbet eden bir kaç kişi var. İlk defa geldiğim için hâlâ yabancılık çekiyorum ortama. Girişte ücreti ödedikten sonra içerde sınırsız yeme ve içme hakkınız var. İçecek olarak sicak içeceklerin çoğu , meyve suyu, bira ve galiba şaraplar var. Hayatım boyunca hiç alkollü içecek içmediğim için şarap içmek istiyorum ama hç birinin ismini bilmediğim için bar kısmına yaklaşmıyorum. Çorba ve sandviç var. Sandviç kötü çorba hâlâ içmedim. İnternet , pirz var. Loungetan çikarken inşallah hesap kitlemezler😅😅😅. Sormak istediğiniz varsa sorun.

< Resime gitmek için tıklayın >
U
2 yıl
Dolandırılma sorunum çözüldü dikkat edin!!!
Sahibinden.com üzerinden 2. el telefon almak için farklı ilde satan birinden havale ile aldım ve boş kutu gelmişti.Kargo tutanağı tutulmamıştı.850 Tl ödediğim ücreti geri alabilmek için 100Tl zarar girdim ve uğraştım ama sonunda alabildim Tüm mesajlaşmaların konuşmaların kaydını almıştım ama elimde kargo tutanağı olmadığı için savcılığın bir şey yapmayacağını biliyordum.Saticiya tutunmak tutturdum dedim sorun yok dedi. Elime gelen ürünün resmini yolladım inkar etti.Daha çok korksun diye gerçekten savcılık dilekçesi oluşturdum belgeleri kaydettim ve kendisine yolladım yine çözüm olmadı. Son şansın adamın ürün yolladığı ildeki kargo şubesine gidip kayıtları incelemekti ve gittim. Hiç bilmediğim yerdi kargo şubesini bulmakla güvenlik kayitlarini izlemek için iknq etmekle uğraştım kayıtları alabildim ama telefonu poşette götürdüğü için buradanda sonuç cıkmadi. Son umut güvenlik kaydin ekran görüntüsünü yolladım ve "Bu kişi sizsiniz demi ? Kayıtları aldım savcılığa gideceğim" dedim. Kendisinin memur olacağını savcilikla uğraşmak istemediğini ve bir kaç güne paramı yollayacağını söyledi ve yolladı. Bu süreçte il dışına gidip gelmem vs. 100 TL masraf oldu ve zaman kaybettim ama büyük ders çıkardım. Bu durumu uğramamanız için yapılması gereken:
1) Havale ile ve kendi iliniz dışından telefon almayın.
2) Kargoyu kargocunun yanında açın. Bence en sağlıklı şube teslim. Şubede alıp bakarsanız sorun yaşamazsınız.Kesinlikle tutanak tutturun.
3)Benim gibi İlk 2 maddeyi yapmadıysanız dedektif gibi uğraşmalısınız ve satıcının gözünü korkutmalısınız. Elinizde tutanak var mış gibi vs.. davranmalısınız.
4)Her zaman benim kadar şanslı olamaya bilirsiniz ve zamanınız boşa gitmiş olur. Telefon gibi ürünleri alırken elden alın test edin.
U
2 yıl
Süresi geçen yaz okulu final notuna telefonla itiraz?
Yaz okulunda aldığım dersin finalinde çıkan soruların cevaplarına kitaptan baktım ve hatırladıklarım en az 40 tutuyordu. Sınava girdim ve memleketime geldim. Akademik takvim de sınav son açıklama tarihi 7 Eylül yeni dönem ders kaydı 10 Eylül yazıyordu. Hoca sonuçları 8 Eylül cumartesi günü açıkladı ve 25 almışım. Hocaya mail attım ve okulu aradım haftasonu okulda yoktu. Yarın sabah okulu arayıp itiraz için hocaya bağlansam sizce doğru olur mu ve itiraz için vakit geçmiş midir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.