M

Çavuş
22 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Kuantum nasıl
Matematik kitabını çözen var mı?
M
4 yıl
Aç karnına soğuk su içtim ve kustum
Sabah hiç bir şey yemeden yarım litre civarı soğuk su içtim. Başlangıçta bulantı yaptı ve sonrasında kustum. Kusturan sonra belirli bir süre bulaştım olmadı fakat şimdi bulantısından hissediyorum. Önerebileceğiniz herhangi bir şey var mı?
M
4 yıl
Nasıl doktor raporu alabilirim?
Herkese merhaba. Bugün bir sınavım vardı ama uyuya kaldığım için giremedim. Mazeret sınavına girmek için de rapor almam lazım. Şuan bir sağlık problemim yok. Nasıl alacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz?
M
5 yıl
Dolgulu dişin kırılması
8-9 sene önce yaptırdığım dolgulu dişim geçen gün yemek yerken kırıldı. Bir rahatsızlık çekmiyorum ama dolgu belli oluyor. Doktordan sıra aldım fakat bir kaç gün sonraya verdi. Bir sıkıntı yaşar mıyım bu konuda? Yardımcı olursanız sevinirim.
M
5 yıl
M5 kapandı açılmıyor
Beyler arkadaşımla konuştum ve telefon birden kapandı. Güç tuşuna bastığım da titredi sonra hiç bir şey olmadı. Şarja taktığım da ışığı geliyor ama yinede açamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, iyi günler.
M
5 yıl
Ankarada boks salonu
Uzun bir süredir gittiğim spor salonunun kapanması üzerine yeniden boks eğitimi veren bir salon arayışına girdim. Önerebileceğiniz bir salon varsa memnuniyet duyarım (Balgat, Bahçeli, Kızılay, 100.Yıl gibi yerlerde olursa sevinirim)
M
5 yıl
Kolumdaki sıkıntı
Beyler antrenman da koluma hiç bir şey olmuyor ama okul da felan şakalaşırken sızlamaya başlıyor. Çıkmış gibi diyeceğim ama hiç kolum çıkmadığından ötürü yorum yapamıyorum. Bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?
M
5 yıl
İninal Kart ile Ps Plus üyeliği alınıyor mu?
İninal kart ile ps plus üyeliği alınıyor mu? Geçen denediğim de sorun çıkarmıştı.
M
5 yıl
Z3 compact mı z5 compact mı?
Hangisini almam daha mantıklı olur?
M
5 yıl
Fitness' başlayacağım ama boyum kısa
Beyler bir kaç ay önce doktor daha uzarsın demişti. Fitness'a başlasam boy uzamamı engeller mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Boyum 164-165 civarı yaşım 17.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.