Z

Yüzbaşı
27 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
3 ay
Amfi-speaker-monitör bağlantısı
Elimde jblnin pasif hoparlörü var. Bunu kullanmak için amfiye ihtiyacım olduğu söylendi. Ve de nwork small-100t amfi aldım. Fakat konuya biraz yabancıyım bunları ses çıkışı Jack olan bir monitöre nasıl bağlayacağım? Teşekürler. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
Z
4 ay
Ps5 ve pc için kulaklık
Elimde hyper x cloud orbit s bulunmakta ama konsol üzerinde sanırım tüm özelliklerinden faydalanamıyoruz. Audeze penrose ps5 için üretilen bir kulaklık. Bu iki kulaklık arasında herhangi bir fark var mı? Penroseda bildiğim kadarıyla 3d özelliği yok. Bilenler cevaplayabilir mi?
Z
4 yıl
Regulatörler hakkında soru?
Isı pompası olan bir evim var ve bu evdeki elektronik cihazları regülatör aracılığıyla koruma altına almak istiyorum. Gittiğim bir elektrikçi regulatorun alternatifi olarak elime şu malzemeleri verdi:

Faz koruma rölesi
Zaman rölesi
Kondaktör ve termik
Pano

Bunlarla yapılacak sistemin hem daha ekonomik hem de regülatörün yapacağı korumayı sağlayacağını sòyledi. Eve alacağım regulatör 45kw'lık olacak ve tüm eve koruma sağlayacak. Bu arkadasım önerdiği sistemin regulatorun sağlayacağı korumayı yapması mümkün mü? Sağlayacağı koruyuculuğun garantisi var mı? Sistemin artıları ve eksileri nedir ve önerileriniz nedir? Bilgili arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekürler.
Z
6 yıl
2006 model Suzuki 1.6 Grand Vitara 2000 motor jip sorun çok önemli
Hararet sebebiyle conta değiştirmek için üst kapak sökümünde enjektörleri yerinden çıkaramıyoruz. Sormadığım usta kalmadı ve de bu enjektörlerin çıkmaması sebebiyle masraf 7 8 katına çıkacak. Çünkü motora ulaşılamadığı için buraları kestirilmesi gerektiği söyleniyor. Başına gelen arkadaşların ya da tavsiyesi olan arkadaşların acil yardımını bekliyorum.
Z
7 yıl
Samsung 32h5570 ve 32h5070 arasındaki fark
Başlıktan anlaşıldığı gibi arasındaki fark nedir. Tvyi televizyon izlemek amacıyla değil ps4üm için kullanacağım sadece yorumlarınızı bu yönde yaparsınız çok sevinirim. Şimdiden teşekurler:)
Z
8 yıl
Avuç içi eldiven yardım ...
Merhaba arkadaşlar şöyle bir sorum olacak avuç içimde nasırlaşmalar oluşmaya başladı kullandıgım eldiven kaliteli fakat omuz ve sırt hareketlerinde parmaklarıma yüklendigimden dolay avuç içinde dolasıyla nasırlar oluştur. Salonda çalışan bir arkadaşımdan görmüştüm fakat ismini soramadım daha sonra da göremedım bir daha internette de aratmama ragmen bulamadım kendisine sordugum da gnc den aldıgını söledi fakat ben baktıgımda bulamadım. Eldiven tarzımsı birşey degil üst 3 parmagına yüzük gibi geçiyorsun avuç içinde sadece yüksekligi olan genişligi dar olan bir sünger parçası veya daha başka birşey düşünün bunun adı nedir arkadaşlar ...
Z
8 yıl
Euro Server'ının en iyi kolluklarından birisi satışda
Merhaba arkadaşlar INT herolar için nadir bulunan kolluk şuan bid da 2 saat'i var ilgilenen arkadaşlar için...

Şuan 2 Milyar olarak bid'da yani ben bid'i 700 M olarak açmıştım..

< Resime gitmek için tıklayın >
Z
8 yıl
İşlemci sogutucu ile ram çakışması olursa ??
Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir sorum olacak benim işlemcimin üstündeki fan anakartımın üstünde duran ramlerim ile çok yakın. Bu yakınlık 4 slotum olan ramlerimin bir tanesini sarı renklisini tamamen 1cm ile kapatıyor. Ben Ocz Reaper serisini almak istiyorum fakat bu serilerde bildiginiz üzere üstten bir baglantı oldugundan dolayı işlemci fanıma %90 ihtimal ile temas edecektir. Benim sorum bu Dual kit olaylarında anakartımın üstündeki 2 sarı yere de alacagım bu ram'i takmasam birini sarıya birini mavi renk'e genede dual kit performansını alabilirmiyim? veya bu tür durumlarda ne yapmamız gerekli işlemci fanını degiştirmek veya anakart degiştirmek haricinde sırf bu yüzden platinium serisi almayi dusunuyorum.


Almak istedigim model OCZ REAPER 2 X 2 GB DDR2 8500 - 1066 MHZ
Fakat sorunumdan dolayı bu modele yöneldim.http://www.ocztechnology.com/ocz-ddr2-pc2-8000-4gb-platinum-edition-dual-channel-eol.html
Z
8 yıl
İki tane tek el silah kullanan barbarlara soru??
Merhaba arkadaslar. Başıma gelen ilginç bir istatistiği sizinle paylaşmak istiyorum. Ben 2 adet tek el kullanıcısı bir barbar herosuyum.
Sol elimde echoing fury var yani silah kısmında buraya kadar herşey normal. Sag elime taktıgım off hand silahımda 1.44 attack speed var. Bu barbar silahi %11 blue ile 1.44 att. speed yapiyor. buraya kadarda hersey normal.
Sormak istediğim soru sag elimdeki off handdeki 1.44 att.speedli item'ımı cıkarıp yerine 1.20 lik bir silah taktıgımda bluelu bluesuz attack speed blueları yani genede benım hero degerlerımdekı Att.speed per second degerimde bir degisme olmuyor. 1.99 gozukuyor.
Bunu 1.20 1.30 1.40 lık sag elime off hand'e taktıgım her silahta attack speed per second details böl.deki degerim de degişme olmuyor bu nedir arkadaşlar bir anlam veremıyorum.
Yardımınız için teşekkür ederim şimdiden...
Z
8 yıl
HellFire Ring yapmak istiyenler için..
Merhaba arkadaşlar. Hellfire ring yapmak için takım arkadaşları arıyorum... Bu konu üzerinden birbirimiz ile irtibata geçebiliriz. Oyundaki karekterim Witch Doctor.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/KemiK-1265/hero/17410928
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.