T

Onbaşı
26 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
9 yıl
ATI Radeon x1900 sorunu
Windows 7 kullanıyorum..Oyunlara girişte PC kapanıyor..ATI sitesinde sadece Vista driver'ı var, o da bana bu sorunu yaşatıyor..Bir çözümü olan varsa sevinirim..
T
9 yıl
Kablosuz adaptör ısınma sorunu..
Arkadaşlar masaüstü PC için usb wireless adaptör kullanıyorum..Modeli TP-Link..İlk başlarda gayet iyiydi, fakat bir süredir adaptörde ısınma sorunu başladı..Derken hat kopuyor..Bu konudaki çözüm önerileriniz nedir?..Isınma sorunu giderilecek bir şey midir..Garantisi ise devam ediyor..
T
9 yıl
Wireless Adaptör Sorunu
Kablosuz adaptörüm bir kaç aydır çok iyi ve kesintisiz şekilde yan taraftaki kablosuz modemi çekerken şimdiyse sürekli kopuyor..Bazen 1 saatte bazense 5 dk da bir bağlantı kesiliyor..USB cihazı görmedi işaretiyle aşağıda simge gösteriyor..
Masaüstü bilgisayarıma bağlı ve Windows 7 kullanıyorum..
T
11 yıl
Notebook kablosuz modem sorunu
Bilgisayarın modeli ACER Aspire 5602 wlmi notebook..İşletim sistemi çökünce mecburen XP'yi yeniden kurdum. Fakat driver CD si kaybolmuştu. Fakat nete bir türlü bağlanamadı. XP denetim masası-ssistem-aygıt yöneticisi kısmında ağ bağdaştırıcı yanında soru işareti var. Bu modele ait kablosuz modem sürücüsüne nasıl ulaşabilirim. Acer'in kendi sitesinde wireless modem sürücüsünü bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz.
T
11 yıl
ACER Aspire 5602 wlmi Kablosuz modem sorunu
Bilgisayarın modeli ACER Aspire 5602 wlmi notebook..İşletim sistemi çökünce mecburen XP'yi yeniden kurdum. Fakat driver CD si kaybolmuştu.Ses kartı sürücülerini vs hepsini internetten indirdim.Geriye internet kalmıştı. Fakat nete bir türlü bağlanamadı. XP denetim masası-sistem-aygıt yöneticisi kısmında ağ bağdaştırıcı yanında soru işareti var. Bu modele ait kablosuz modem driver'ına nasıl ulaşabilirim. Acer'in kendi sitesinde wireless modem driver'ını bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz.
T
14 yıl
GOOGLE DA SORUN VAR
google ana sayfa yaptım. ana sayfa tıkladığımda farklı site adı altında google çıkıyor ve altta alakasız bir yazı yeralıyor.heralde virüs var.avast temizleyemedi ne önerirsiniz
T
14 yıl
NERO'dan Kayıt Yapılmıyor,Saat çıkmıyor
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Nasıl ettiysem bir şekilde karıştırdım.Windowsta kullanım alanım sınırlandı.Guest hesabı gözüküyor.Bilgisayar administor de değil,örneğin saati tıkladığımda saati değiştirme yetkiniz yok diyor,nero dan cd ye kayıt yapmıyor vs.Ne yapmalıyım,teşekkürler..
T
14 yıl
Ddram 400 ile 333 sorunum var
256 mb 400 Mhz DDramim var.Başka anakartta gayet iyi çalışıyor.Ama benim anakart görmüyor.Halen 256 mb 333 mhz ram anakarta takılı.400 mhz ekleyip 512 çıkartmak istiyorum ama onu birlikte takınca veya tek onu takınca okumuyor.Acaba anakartım 400 mhz desteklemiyor mu:Asus K8SX SIS board 754 pin Amd uyumlu. Yanlışlıkla aldım ve bir şey yapamıyorum.333 Ddramle varsa takasa gideceğim.Eğer çaresi varsa söyleyin.
T
15 yıl
Anakarta XP yüklenmiyor
Arkadaşlar Anakartıma XP veya 2000 bir türlü yüklenmiyor.Sadece Windows98 çalışıyor.P3 500 mhz,ASUS anakart ve 128MB RAM var.
Başka anakarta 64mb RAM le XP yüklenirken,bu cins ankart yüklemiyor.Format ve kopyalama sonrası windows logosu geçiyor,
sonra ekran aniden mavi renkte donup hata mesajı veriyor.Sebebi nedir.VIA chipsetim:VT82C693A şeklinde.Bir yerde 82C59 ve sonrası
için VIA anakart update programı buldum.Yüklesem bir şey farkeder mi,veya bilgisayarın açılmama riski var mı,teşekkürler.. Gigabyte larda hiç sorun yaşamamıştım.P2 Gigabyte 350 Mhzde XP bile yükledim.Bu anakart çileden çıkardı.Yoksa jumper ayarlarımı yanlış.
T
15 yıl
ANAKARTA XP YÜKLENMİYOR
Dostlar P-3 Asus anakarta bir türlü XP yükleyemiyorum.Sadece windows98 yükleniyor.Kaç kez denedim ilk aşamalar bitiyor,windows xp logosu,saydırmaya başlıyor,sonra ekran mavi renkte donup hata mesajı veriyor.Güvenlik nedeniyle yükleme durduruldu,falan filan.Acaba jumper ayarlarıylamı ilgisi var,anakart biraz cins.Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.