T

Çavuş
02 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
11 ay
Xbox Game Pass İndirim
Xbox Game Pass Ultimate 1 aylık üyelik 5.90 ₺ indirime girmiştir.
T
3 yıl
Pri-Secondary Hak Bilgi Yardım
Öncelikle merhabalar tüm forum sakinleri.

Benim ps ana hesabım var second hakkı ve tüm bilgileri benim üzerime.İçeriginde 8 ay plus uyelik.13 oyun var.Degerlendirmek istedim.Pri hakkıni satışa çıkardım arkadaşlar.Bir arkadaşımız da oyuna talip oldu.Pri hakkını istedi.Bende mail ve şifre verip alışverişi tamamlamak istedim.Olmaz gizli soru doğum tarihini bilgilerini herşeyini vermelisiniz dedi.Kişinin referansı yok Rütbe Çavuş yeni üye.Pek referansıda yok.Bende alışveriş yaptım.Ps4 pro aldım.Ex oyunlarını oynamak için.2 sene öncesinde Cuh1216 B mat kasa 1 tb modeli vardı alışveriş yaptım.Oyun aldım pri olsun second olsun kimseden mail gizli soru istemedim.Benmi bilmiyorum bi yardımcı olun.
T
6 yıl
Forza 5 & Forza Horizon 2 Online Oynayamıyorum
Merhabalar arkadaşlar
Forumda yeniyim sizlerden acil yardım bekliyorum.
Xbox One kullanıcısıyım.Forza 5 ve Forza horizon 2 oyunlarını online 8 aydır oynayamıyorum.Millet çatır çatır online oynarken ne yaptıysak olmadı.
Modem arayüzüne girip portmu açmadım xbox a özel portlar 88,3074 ve bunun gibi birkaç tane daha daha özel numaralar.Modem arayüzünden Dmz mi açmadım ne yaptıysak olmadı bu sorunlar karşılaşan varmı yardım edin lütfen ...
Ttnet 24 mbps hiper net kullanıyorum sorunun modemde olduğunu düşünüyorum artık yanlız şuda var Fifa15 Gta5 Bf4 Dyinglight bu gibi multi oyunlarda sorunum yok tek bu iki oyun.Kaldırdım en az 3 kere yüklemişimdir her ikisinide yine aynı Forza 5 lobby hiç bağlanamadım Horizon 2 se online oynayamadım .LÜTFEN YARDIM EDİN...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.