H

Er
07 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
5 yıl
LG G4 Bootloader kilidim açık mı?
Arkadaşlar ben bi hata edip telefonu android 6 ya güncellemiştim ve sonra pil sorunu yüzünden 5.1 e geri döndüm. Lg up programı ile döndüm. Rehberi izlerken rehberi hazırlayan adam bu program telefonunuzun bootloader kilidini açıyor demişti. Ama başka hiçbiryerde bununla ilgili bi yazı vs. görmedim. Sorum şu: Benim g4'ümün bootloader kilidi açık mıdır? (yurtdışından geldi modeli h815)
Şimdiden teşekkürler...
H
5 yıl
facebook uma tesadüfen girildi bu nasıl olur?
Arkadaşlar şimdi whatsapp grubuna bi link atıldı ben de girdim baktım.sonra gruptaki bi arkadaşım benim profilime girdiğini söyledi hatta ortak bi arkadaşımıza mesaj falan da atmış.yani yalan değil. Nasıl oldu dedik.Linke tıklayınca karşısına direk benim ana sayfam geldiğini söyledi.Ben daha sonrasında onun oturumunu ayarlardan sonlandırdım.ama etkilemediğini söyledi ben de hesabı dondurdum. Tekrar açmaya çalıştığımda şifreyi kabul etmiyodu.Ben de şifreyi yeniledim. Daha sonra giriş yaptım.Arkadaşım kendi isteğiyle çıkana kadar gezmiş.Dedikleri de tutarlı. Ama çıktıktan sonra tekrar aynı linke bastığında olması gerektiği gibi içerik çıkmış (profil değil). Şimdi sorum şu Bu nasıl mümkün olabilir ve aynı şeyi bidaha yaşar mıyım? Şimdiden teşekkürler.
H
5 yıl
Windows 10 masaüstü simgelerini düzenleme sorunu
Arkadaşlar şimdi ben windows 10 kullanıcısıyım ve geçen gün oyun oynarken oyun dondu. alt+f4, ctrl+alt+del falan denedim denedim olmadı en son tuşuna basıp kapattım açınca masaüstündeki tüm simgeler sol tarafa toplanmış ve karışmıştı. düzenleyip yenile dediğimde tekrar karışıyor otomatik düzenleme kapalı. çok araştırdım bir yerde ''sanırım çözümü yok'' diye bir yorum gördüm. Artık son çare olarak buraya yazıyorum. Bi yolu varsa anlatır mısınız? Şimdiden teşekkürler...
H
6 yıl
galaxy s3 için rom önerisi
başlıkta da belirttiğim gibi cyanogenmod 11 kullandım memnunum tek eksiği kişiselleştirme stock rom a döndüm yeni bir rom deneyeceğim öneriniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.