A

Yüzbaşı
22 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
8 ay
insightof.me kullananlar?
insightof.me üzerinden kişilik testi oluşturup gerçekten bilmediğiniz bir yönünüzü keşfettiniz mi?
A
geçen yıl
Kişilik Testi
Çevrenizdeki insanlar kişiliğiniz hakkında ne düşünüyor öğrenmek için bu siteyi kullanabilirsiniz. Bir test oluşturmanız ve bağlantıyı arkadaşlarınız ile paylaşmanız gerekiyor:https://insightof.me
A
geçen yıl
Karakter Özelliklerinizi Arkadaşlarınızdan Öğrenin
insightof.me Kendinize özel bir kişilik testi oluşturmanızı sağlar. Oluşturduğunuz testi arkadaşlarınıza anonim olarak cozdurerek gercek kişilik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz.
https://insightof.me

İyi eğlenceler
A
geçen yıl
Evdeki dahili anten tesisatını kullanma
Merhabalar,
Dairemizde 3 adet anten çıkışı bulunmakta. Ancak sadece bir odada uydu sinyali alabiliyoruz ve TV'yi bu odada kullanmak istemiyoruz. Sinyal alabildiğimiz prizde LNB soketi bulunuyor ancak diğerleri karasal anten çıkışı. Sinyali dairedeki diğer çıkışlara taşımanın bir yolu olabilir mi? Gerekirse soketleri değiştirebiliriz.
A
2 yıl
PAM8403 Bluetooth Hoparlör Cızırtı ve Parazit sorunu
Merhabalar, kendim için Bluetooth ile bağlanabileceğim bir hoparlör yapmak istedim. Elektronik bilgim zayıftır. (Raspberry PI ile yapılan devreler seviyesinde) Planladığım devreyi kurduktan sonra sistemim çalışmasına rağmen oldukça cızırtılı bir ses alıyorum. Bunu iyileştirmek için hoparlörlere 470mF lık kapasitörler koydum ancak işe yaramadı. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?


Ses yükseltici modül: PAM8403

PAM8403 Kullanmadan direk Bluetooth modülünden hoparlörlere bağlantı çektiğimde cızırtı olmuyor ancak ses temiz geliyor.

Kullandığım Bluetooth Modülü: 5V Mono Stereo Output Bluetooth Audio Module Universal Bluetooth Module Receiver Module 7 PIN Output Interface Speaker Amphttps://s.click.aliexpress.com/e/zuelVGM
A
2 yıl
Web Sitesi için isim önerisi
Site insanların karakter özellikleri ile ilgili, nasıl bir isim önerirsiniz?

Türkçe veya İngilizce olabilir.
A
3 yıl
Son 1-2 Ay içinde HP bilgisayar alan var mı?
Merhaba arkadaşlar HP kampanyasından faydalanmak için birinizin yardımına ihtiyacım var.
A
3 yıl
LG G5 Açılmıyor ve Şarj olmuyor
Merhabalar LG G5 cihaz gece kapandı ve sabah şarja taktığımda telefon herhangi bir tepki vermedi. (Led, ekran vs) 1 saattir şarjda ama tepki yok ne yapmalıyım. Daha önce de bir kere oldu ama kısa sürede tepki vermeye başladı ve düzeldi.
A
3 yıl
3000₺ Laptop Tavsiyesi
Arkadaslar merhabalar. Tasarım benim için önemli, hafif ince küçük (13"-14") pil ömrü uzun ve kaliteli bir kasası olmasını bekliyorum. Pil ömrünün uzun olmasını işlemcisinin güncel olmasına da önem veriyorum aradığım kritetlere uygun lenovo 520s i buldum ancak biraz pahalı buldum. Onerebileceğiniz başka bir PC var mıdır?
A
4 yıl
Logic Design Sorusu
quote:


𝐴𝐵𝐷¯ + 𝐵𝐶¯𝐷¯ + 𝐵C


Göremeyenler için, (A && B && ¬D) || (B && ¬C && ¬D) || (B && C)

En sade hali nedir? (Değil işareti zor görünüyor)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.