L

Çavuş
21 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
5 yıl
.
.
L
5 yıl
Beta Linki Gelmedi
Verdiğim email adresine beta linki gelmedi konuyla alakalı attığım PM okunmadan sanki beta programındaymışım gibi başka PMler geldi.
L
5 yıl
İlköğretim Yıllığını Atmak
Arkadaşlar merhabalar zamanında ilköğretimden mezun olduğumda yıllık verilmişti 7 senede çok güzel anılarımız olmuştu ama 8. senede sınıfın tamamında ergenliğe girdiklerinden dolayı bir yerleri kalkmıştı, eski ortam bozulmuştu, okul yönetimi ve öğretmenlerinde şey kalkması ve ukalalıklar olmuştu, 3 sınıfın mezuniyeti ortak olmuştu diğer sınıflar ful gelmişti ama bizim sınıfın sadece 1/5 i gelmişti falan... Bugün gidip yıllığı boş arazide tinerleyip yaktım sizce doğru olanı mı yaptım?
L
5 yıl
2000 TL'lik Toplama PC Bileşen Tavsiyesi?
2000 TL'yi aşmayacak şekilde monitörü, kasası, PSU vs. herşeyi dahil tüm oyunları ultra highda oynatacak sistem tavsiyesi lazım.
L
5 yıl
Okuyanı Tüm Sınıfa Rezil Ettirecek Şarkı Tavsiyesi (Yerli)
Kısaca olayı anlatayım. Okuldan bir öğretmenle iddaaya girdik. İddaayı kaybeden kişi kazananın seçeceği bir şarkıyı tüm sınıfın önünde seslendirecek. İddaayı kazandım ama aklıma şarkı gelmiyor. Küfürlü ve saçma (Ajdar gibi) şarkılar harici yerli şarkı tavsiye edip aydınlatırsanız sevinirim.
L
5 yıl
Mafia Tarzı Nostaljik Oyun Tavsiyeleriniz?
Mafia tarzı gerek müzikleri gerek diğer detaylarıyla nostaljik denilebilecek yılları konu alan oyun önerebilirseniz sevinirim.
L
5 yıl
Dünya Savaşı Konulu Oyun Tavsiyesi
1.veya 2.Dünya Savaşını konu alan oyun önerebilirseniz sevinirim.
L
5 yıl
Fifa 99 Online Oynamak?
Fifa 99 online oynanilabilir mi? Oynanilirsa nasil oynanilir?
L
5 yıl
Liseye Arabayla Gitmek
İstanbul'da oturuyorum. Son sinif öğrencisiyim. Temel Lisede okuyorum. BMW 1.16 ile okula gidersem arabanin basina bir sey gelir mi? Son ses muzik veya patinaj gibi artistlik falan yapmayacagim.
L
6 yıl
F1 Challenge 99-02 Etkinliği Yapalım
F1 Challenge 99-02 oyununda yarışmak isteyen arkadaşlar varsa gelsin hep beraber yarışalım ek bir hamachi tarzı programa da gerek yok eğer ilgi olursa güzel yarışlar olacağını düşünüyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.