H

Çavuş
05 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
12 ay
MR SONUCU TIP OKUYAN YARDIM
SOL OMUZ MR GÖSTERMEM LAZIM İÇİME KURT DÜŞTÜ SABAHA KADAR BEKLEYEMEM LÜTFEN YARDIM
H
12 ay
AMD HD6570 FAN SORUNU
Arkadaşlar fan dönmediği için pc kısa sürede fazla ısınıyor, bilgisayarcıya götürmek dışında yapabilceğim bir şey var mı?
H
2 yıl
DIŞARDA SEVİŞCEK YER
DIŞARDA SEVİŞİLCEK YER ÖNERİN LÜTFEN
H
3 yıl
Okulda ki kız yardım
Arkadaslar ben kız arkadasımdan ayrılalı 5 ay oldu. İlk sevgilimdi ve sanaldandı hiç görmedim aramızda mesafe vardı baya ayrılık sonrası bunalıma girdim, bunu yaşarken birde sivilce ilacı olan roaccutane ilacını kullanmaya başladım. Şuan eskiler aklıma çok az geliyor, bunalımdan ise çıktım sayılır. Ama ben kimseye güvenemiyorum, veya gerçek sevginin zor bulundugunu düşünüyorum. Bu kızın ismi eski sevgilimin adıyla aynı isimde. Kızın tipini söylemem gerekirse okulda güzel kız arasında ilk 5 e girebilir. Ancak benim ne sosyal medya hesabım var ne de sosyal bir çevrem. Evden okula, okuldan eve gidip gelen birisiyim. Kendime hep bakan, spor yapan birisiyim. Şunu belirteyim kız güzel tamam ama, neden benim peşimden koştuğunu anlamıyorum. Sizce benim ne yapmam lazım yardım eder misiniz ?
H
3 yıl
Ani bir kararla saçımı 5 numaraya vurdum
Evet arkadaşlar birden karar verdim ve saçımı 5 numara vurdum. Şuanda cildim için kullanmakta olduğum aknetrent adlı ilaçla beraber 3-4 aya hem saçım uzar hemde yüzüm düzelir ümidiyle yaptım. Aslında bunalımdaydım ve biraz değişiklik istedim ancak şimdiden dalga geçenler oluyor. Sizce ne zamana alışırım ?
H
3 yıl
Gözlerim hangi renk [ss li]
H
3 yıl
Bu saat nasıl ve hangi rengini öneririrsiniz ?
< Resime gitmek için tıklayın >

Beyaz tenliyim arkadaslar, hangi rengi önerirsiniz ?
H
3 yıl
Galaksiler ve yıldızlar hakkında kitap önerisi
Küçüklükten beri gelen ama bir türlü araştırmaya başlayamadığım galaksileri ve yıldızları, 1 hafta önce ilk belgeselimi izleyerek başladım ve yaklaşık 6-7 belgesel bitirdim. Ancak benim istediğim özellikle galaksiler hakkında güzel ve çok karmaşık olmayan bir kitap önerisi. Karmaşık olmasın dememenin nedeni 17 yaşındayım.
H
3 yıl
Yarın kavga çıkıcak yardım [EDİT GELDİ]
Arkadaslar olay söyle, öncelikle ben kuzenimle aynı sınıftayım lise 3 gidiyoruz. Kuzenim 1 ay önce karsı sınıftan bir kızla konustu, sonra olmayınca konusmayı kestiler. Ama bu kızın belalısı varmıs çocuk bildiğiniz keko işte sen nasıl konuşursun kızla falan demis kuzenime. Kız cocugu her yerden engellemis, kız nefret ediyor o kekodan ama işte bu seferde kuzenimi tehdit etti yarın gelip mevzu cıkarıcam falan diyomus. Sizce ben napayım, aklımda şöyle bir fikir dayak yiyeceğimiz kesinleşince en azından 1-2 tanesini almayı denemeyi düşünüyorum. Yaşıtlarıma göre olgun duruyorum. Bu konu hakkında tavsiye verecebilecek, yardımcı olacak varsa harika olur.Edit: Arkadaslar okula gittim karnemi aldım, sonra okulda cocukların gelmesini bekledik, ve tabi bu sırada arkadaşım sandığım insanların aslında korkak ve ne kadar iki yüzlü olduğunu gördüm. Neyse karneleri aldık 15-20dk bekledik okulun önünde, sonra çocuğun yakın arkadaşları gelmeyeceğini söyledi bizde tamam dedik eve geldik. Olay falan olmadı ama dediğim gibi gittiğimde üstüme bir şey yoktu ve 2 kişiydik sadece. En çokta arkadaşım sandığım ama beni ilk fırsatta satan insanları görünce şaşırdım.
H
3 yıl
Roacctune ilacı
Merhaba arkadaşlar, 22. gündeyim yüzümdeki sivilceler orta derece olduğunu söyledi doktar. Yüzüme bakınca zaten iltihaplı sivilce olmadığını görebilirsiniz. Ve ilacı doktorun bence asıl verme nedeni olan sırtımda ki sivilceler ve kızarıklıklardı. Neyse arkadaslar benim sormak istediğim soru kaçıncı gündünden sonra olumlu etkisini görmeye başlarım ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.