S

Çavuş
26 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
6 Plus ekran ve kasa açıklığı
Merabalar 6 plus kullanıyorum yeni farkettiğim bişi paylaşmak istiyorum benim cihazımda ekran ve dış çerçeve arasında boşluk olduğunu farkettim. Yani yakından bakınca içindeki tozlar bile gözüküyor. Köşelere doğruda bu açıklık azalıyor. Sizdede böyle mi acaba? Daha önce ekran değişimi sağlandı cihazımın.
Birde telefonumun hücresel veriyi açtıktan sonra ekran prlaklığı sonda olduğunda telefonun ekranı 15-20 saniyeliğine donuyor. Defalarca gittim apple store a ama her seferinde yazılım atıp gönderdiler. Ne yapmam gerekiyor ?

Ekran ve kasanın arasında toz görünecek kadar açık çekebildiğim netleyebildiğim kadar netledim.

[< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
5 yıl
iPhone 6 Plus Ekran Donması
Merhabalar.. 6 plus kullanıcısıyım cihaım ölü piksellerden dolayı ekran değişimi yapıldı ve o günden sonra ekranda sadece parlaklık en sonda olduğu zaman donmalar yaşanıyor. Bu donmalar parlaklık kısık olduğunda mevcut değil. Apple store a gittim yeni yazılım yükleyip gönderiyorlar. 3 Kere Apple store a gittim ve 1 kere Apple Premium Reseller a gittim onlarda yeni yazılım atıp duruyorlar. Sorun hala mevcut 4 kere yazılım atılmasına rağmen ne yapmam gerekiyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.