D

Çavuş
08 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
3 ay
Bahar Dönemi Dersim Yok (Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?)
Arkadaşlar merhaba AÖF'te yeni olduğum için bir soru sormak istiyorum.
Bahar dönemi için dersim yok fakat Güz Dönemi için 2 dersim kaldı.
5.yarıyıldan 1 ders, 7.yarıyıldan 1 dersim var.
Bahar dönemi için para yatırmak ve kayıt yenilemek zorunda mıyım?
Yoksa seneye sadece Güz dönemi için mi yatıracağım?
Bahar döneminde kayıt yenilemeyeceğim için askerlik vs sıkıntı olur mu?
Teşekkürler.
D
4 ay
Açıköğretim ve Askerlik Tecili hakkında.
Merhaba arkadaşlar Aöf 4.sınıfım. 4.sınıf derslerini 2.defa alıyorum. 31 Aralık 2021 tarihinde askerlik tecilim bitiyor. 3.defa sınıfta kalsam askerliği tekrar uzatabiliyor muyum?
Teşekkürler.
D
7 ay
Kredi kartının son kullanma tarihini uzatma
Merhaba arkadaşlar
Kredi kartımın son kullanma tarihi 9/20 ve bu ay bitiyor. Bütün ödemelerim bu karta bağlı ve yeni kart istemiyorum. Bankayı arayıp son kullanma tarihini uzattırabilir miyim?
Eğer uzattırmazsam bütün ödemelerim otomatik olarak iptal mi olacak?
D
11 ay
Vodafone başka tarifeye geçince fazla ücret yansıttı
Merhaba arkadaşlar vodafone yanımda uygulamasından geçebileceğim tarifeler kısmında uyumlu 4 gb paketi 28 tl olarak gösteriyordu. Bende onayladım fakat onayladıktan sonra paket 52 tl olarak gözüküyor. Hayatımda ilk defa kazıklandım diyebilirim :) Sizce paketi iptal ederler mi eğer etmezlerse nerelere başvurabilirim. Hakkımı sonuna kadar aramak istiyorum.
D
geçen yıl
Çaydanlık Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar çaydanlık alıcam fakat karar veremedim. İnternette birsürü model var. Çaydanlık alınırken nelere dikkat edilir hiç fikrim yok o yüzden tavsiyelere açığım.
D
geçen yıl
2000 TL civarı telefon tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar 2000 tl civarı telefon tavsiyesi verecek varmı? Oyun oynayan birisi değilim twitter,instagram,youtube gibi uygulamalarda vakit geçiriyorum.
Aklımda Redmi Note 8 var fakat Note 8 Pro ile arasında çok fark yok gibi. Aradaki 500-600 TL'yi vermek çok mantıklı gelmedi fakat telefonlar hakkında pek bilgim yok açıkçası tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
D
2 yıl
1500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi
Merhaba 1500 TL'ye kadar telefon tavsiyeniz ne olurdu acaba ?

Başka konularda Honor ismini sıkça gördüm. Xiaomi ve Honor arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz ? Uzun süredir telefon almadığım için pek bilgim yok açıkçası.
D
3 yıl
Alabileceğim Maksimum Hız
Merhaba bundan 1 ay önce 20 mbps hızım vardı sonra internetim de kopmalar yaşandı 1 hafta sonra komple gitti. Ttnet ekipleri geldi birşeyler yaptı internet geldi sonra hız testi yaptırdığımda hızım 5 mbps'e sabitlenmişti. 1 ay sonra sözleşmem biticek diye fazla umursamadım, modem arayüzünden değerlere baktığımda ise hattığım desteklediği değerler de düşmüştü 2 hafta sonra netspeed'e geçmeyi planlıyorum hızım tekrar 20 mbps civarına gelir mi yoksa 5 ile devam mı ederim. İnternette ki bütün altyapı sorgulama hizmetlerine baktım hepsi 24 mbps olarak gösteriyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
D
3 yıl
Netspeed Başvuru Formu
Merhaba arkadaşlar netspeed'e geçicem evimde sabit hattım var fakat istemiyorum. Sadece internet istiyorum. Netspeed'inhttps://www.netspeed.com.tr/sozlesme-ve-form/ burada 3 tane formu var 1 numarayı mı yoksa 3 numarayı mı doldurmalıyım ? Kafama takılan bir diğer soru ise facebook'tan netspeede yazdım 3 numaralı formu doldurcaksanız kimlik fotokopisi gerekli dediler fakat sitelerinde yazmıyor başvuru yapan arkadaşlar bilgilendirse sevinirim.
D
3 yıl
Netspeed Başvuru Süreci
Merhaba arkadaşlar yıllardır tt kullandığım için süreç nasıl işliyor bilmiyorum kısaca açıklayacak varmı ? Birde aklıma takılan birşey var, daha önce açtığım bir konuda taahhüt bittikten sonra hattını iptal etmeden geç demişlerdi sizce öyle mi yapayım ? Netspeed ttnet üyeliğimi benim yerime iptal mi ediyor ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.