O

Çavuş
24 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
5 yıl
Asus MeMo PAD HD 7 ME173XX
Asus MeMo PAD HD 7 ME173XX tabletimin durup dururken dokunmatiği zor çalışmaya sonra sonra da dokunmatik hiç çalışmamaya başladı.Tableti formatladım,wipeleri yaptım fakat değişen hiçbir şey olmadı.
Önerisi ve fikri olan varsa sevinirim,şimdiden teşekkür ederim.
O
5 yıl
logitech m215 mouse çalışmıyor
Logitech m215 mouse'mı sorunsuz olarak evimde gayet sağlam çalışır halde bırakıp bir hafta tatile çıktım ve geri geldiğimde çalışmıyordu.Pili değiştirdim,sıfır pil taktım.Bir an için yeşil ışık yanıp sonrasında kırmızı ışık yanıp çalışmaz duruma geçiyor.Devamlı bu şekilde ne yapsam olmuyor.
Set olarak aldığım kablosuz klavye sorunsuz çalışıyor.Farklı usb noktaları denedim fakat yine de mouse mu çalıştıramadım.Önerisi ve fikri olan varsa sevinirim ve şimdiden teşekkür ederim...
O
5 yıl
A3 2016 mı S4 mü?
Elimdeki S4'ü sıfır A3 2016 ile takas etmeyi düşünüyorum.
Aralarında hangisi daha iyi A3 2016 güncel teknoloji olduğundan S4'den daha mı iyi yoksa daha mı kötü.Bu iki telefon arasındaki avantaj - dezavantajları bilenler yardımcı olabilirler mi acaba?
Şimdiden teşekkürler.
O
5 yıl
Jwin Usb / PS2 / PS3 1335 Gamepad Sürücü
Jwin Usb / PS2 / PS3 1335 Gamepad Sürücü lazım.Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.Teşekkürler şimdiden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.