Y

Çavuş
16 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
geçen yıl
Turknet sabit telefonların beni engellemesi rezaleti
Merhabalar ; öyle salak bir derdim var ki içinden çıkamıyorum. 26 eylülde istanbul'da yaşanan depremden sonra türktelekom hattımın 1 günden daha uzunca çekmemesi üzerine Turkcell'e geçiş yaptım. Ancak geçtiğim günden itibaren Turknet sabit telefonlar beni aradıklarında dıt dıt diyerek kapanmakta. ben bu durumu çalıştığım kurumun il müdür sekreteri sana ulaşamıyoruz diye cep telefonuma mesaj attığında farkettim.

Konuyu Türkcell e aktardığımda bu sorun Turknet'ten kaynaklı orası ile görüşün diyorlar. Turknet'i arıyorum sıkıntı Turkcell kaynaklı orası ile görüşün diyorlar. Cimer vasıtası ile Btk ya yazıyorum hiç okumadan Turkcell ve Turknet'e atıyorlar yazımı ve aynı cevapları alıyorum.

Hattı iptal edecem 250 tl cayma bedeli var. ne yapacağım bilemiyorum. belki de bir ton iş başvurusunu bana ulaşamadıkları için kaçırdım. Bir yol bulamazsam verecem cayma bedelini artık. Yol yordam bilenlerden yardım bekliyorum.
Y
8 yıl
KMZ dosyalarının açılması
Arkadaşlar merhaba;

KMZ dosya formatlarını( kayıtlı Google earth yerlerim , yollar ) android telefonda nasıl açabilirim bilgisi olan var mı ? yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Y
9 yıl
LG optimus 3D kullanıcısıyım
Arkadaşlar diğer telefon markalarının da forumlarını inceliyorum, yazılım ve rom işleri ile bu kadar haşır neşir olan tek marka LG kullanıcıları.... Yani LG o kadar rezil bir firma ki , kullanıcılar kendi çözümlerini bulmaya çalışmak için her biri birer yazılımcı olup çıkmışlar. Ya varya diğer telefon marka kullanıcılarına gıpta ile bakar oldum. adamlara android 4.0 çıkmış telefonda hangi oyunu oynasak, hangi programları kullansak diye yazışıyorlar..... biz ise şu rom daha iyiymiş, hayalet çağrıyı nasıl bitirebiliriz... yeni rom acaba internete yüklendi mi ?????? falan filan ...... uğraştığımız şeylere bak yahu..... ... valla bıktım...... buna bir çözüm bulmamız lazım arkadaşlar... bi kere almış olduk bu rezil telefonu... çözüm olarak ne yapılabilir onu konuşalım... yorumlarınızı bekliyorum
Y
9 yıl
lg optimus 3d güncelleme
arkadaşlar bir müddet önce telefonu güncelledim(sonunda) yanlız ben pek de bi fark yok gibi gördüm. var mı değişik bişeyler gören bilen, paylaşabilirseniz sevinirim
Y
14 yıl
PIC le 4 bölgeli dc motor hız kontrollü devresi lazım
Arkadaşlar bana acil olarak bu devre lazım bu devreye sahip olanların insaniyet namına bana mesaj atmaları rica olunur. sitede aradım ama bulamadım. 2. vizem olacak bu projeyle ilgili bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.