B

Teğmen
04 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
9 ay
Ekspertiz yorumlayabilecek var mı
Herkese selamlar,

2.el clio alıyorum. Ekspertiz sonuçları bu şekildedir. Bu işten anlayan arkadaşlar bunu yorumlayaiblir mi?
Teşekkürler
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
B
geçen yıl
70000tl araç önerisi
Selamlar herkese,
Neredeyse 1 aydır otomobil bakıyorum ama işin içinden çıkamadım.
Bütçem 70.000₺ ve arabada aradığım en önemli özellik otomatik vites olması.

İlk arabam olacak ve kaza vs durumunda çok fazla maliyet çıkmasını istemiyorum. Bunun için megane, clio’ya yakınım. Ama otomatik vites işin içine girince 70.000₺ düzgğn araba bulamıyorum. Arabayı istanbul içinde evden işe kullanacağım. Öyle hız falan yapmayacağım.
Sizin de naçizane önerilerinizi bekliyorum. Eğer direkt link atarsanız çok mutlu olurum.
Teşekkürler
B
4 yıl
Silinebilir.
Silinebilir.
B
4 yıl
silinebilir.
silinebilir.
B
4 yıl
Swift kütüphaneleri.
Selamlar,
Swift öğrenmeye çalışıyorum kütüphanelerin ne için kullanıldığını söyleyebilecek birisi var mı? Yada bir kaynak da gösterebilir. Teşekkürler
B
5 yıl
Xcode'da mvc yapısı nasıl kullanılır?
Php biliyorum ve orada kullanıyordum. Xcode'da mvc yapısı olduğunu bilmiyordum. Nasıl kullanılıyor arkadaşlar bilen birisi anlatabilir mi? Kullanışlı mı? Teşekkürler..
B
5 yıl
Json nedir rest api nedir?
Merhaba arkadaşlar json ile kendi oluşturduğumuz veri tabanından veri çekiyorken rest api de başka sitelerden vs. mi veri çekiyoruz?
B
5 yıl
İos uygulama için web sitelerden haber çekmek..
Herkese merhaba,
Yaptığım uygulamanın bir bölümüne herhangi bir siteden haberleri çekmek istiyorum. Mesela mynet'ten haberleri çekicem bunun için ne yapmam gerekiyor? Neyi kullanmalıyım? Ve mynet'ten bir izin falan almam gerekiyor mu bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Teşekkürler..
B
5 yıl
php mysql kullanımı
merhaba arkadaşlar bu mobil programlama işinde henüz yeniyim. Veri tabanı kullanmak için "firebase" kullanıyorum. Daha önce hiç mysql kullanmadım. Sizce bunu öğrenmek çok önemli mi? Eğer kullanıcak olsam herhangi bir siteden php host alsam bu yeterli olur mu?
Firebase kullananlar için extra bir sorum daha var. Parse kullananlar parse vasıtasıyla bildirim yollayabiliyor firebase de böyle bir şey yok diye biliyorum ben. Bunun için başka nasıl alternatifler önerebilirsiniz bana? Firebase muadilleri hangi siteler var?
B
5 yıl
Yeni oyunumuzu test edr misiniz?
Bir arkadaşla beraber yaptık bu oyunu. Android telefonlarınıza indirip test edebilir misiniz arkadaşlar? Yorumlarınızı buraya yazarsınız. Şu an oyunun multiplayer oynanması için çalışıyoruz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dangerousflight
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.