S

Er
16 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
Gamebook
Arkadaşlar bu sene üniversiteye başlayacağım. Ve kendime bir laptop almam gerekiyor. 4k - 6k arası üniversiteyi rahatça geçirebileceğim oyuncu bilgisayarı alacağım.hem oyun oynayacağım hem de yazılım kodlama işlerimi rahatça yapabileceğim bir şey almak istiyorum. sizce ne almalıyım
S
6 yıl
hangisini almalıyım
telefon almayı düşünüyorum lg G2 32gb mi almalıyım yoksa LG G4c 8gb mı almalıyım. G2 eski olduğu için hem güncelleme gelmez diye endişeleniyorum G4c de hafızası az ve alt ürün ama yeni bi telefon o yüzden karar veremedim sizce ne almalıyım?
S
6 yıl
hangisini almalıyım
telefon almayı düşünüyorum LG G2 32gb mi almalıyım yoksa LG G4c 8gb mı almalıyım. G2 eski olduğu için hem güncelleme gelmez diye endişeleniyorum G4c de hafızası az ve alt ürün ama yeni bi telefon o yüzden karar veremedim sizce ne almalıyım?
S
7 yıl
Birinci Ay
Sevgilimle birinci ayımı kutlayacağım ama ne yapacağımı bulamadım yardımcı olur musunuz benim için çok önemli güzel bir şey yapmak istiyorum.
S
7 yıl
sonsuz güzelliklerin ardında
Sonsuz Güzelliklerin Ardında adlı kitabı almak istiyorum ama kimileri çok kötü kimleri çok güzel diyor. Bilen, okuyan varsa cevaplayabilir mi? Almalı mıyım? Güzel mi?
S
7 yıl
unity web player
android için oyun yapıcam ve unity web player programını kullanıcam bu programı nerden indirebilirim ?
S
7 yıl
Kulak içi kulaklık
Kulak içi kulaklık alacğım. Ne almalıyım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.