E

Yüzbaşı
14 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 ay
Mobilya satışı hakkında yardım ihtiyacım var
Merhaba, 25 yılı aşkındır mobilya sektöründe yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, tv ünitesi, portmanto, mutfak ve banyo dolapları yapan firmayız. Artık çağın değişmesi ve olayın yavaş yavaş internete kayması yüzünden işlerimiz zayıfladı. Biz bu güne kadar internete adım atamadık ve şuan nereden başlayacağımızı bilmiyoruz.
N11, trendyol gibi sitelerde koltuk takımı, yemek odası takımı gibi ürünler gitmediği için o siteleri eledik fakat müşteriye nereden ulaşacağımızı bir türlü bulamadık.
Konu hakkında fikir verebilecek arkadaşlar varsa yazabilir mi?

< Resime gitmek için tıklayın >
E
geçen yıl
.
.
E
geçen yıl
Acil hematoloji randevusu, yardıma ihtiyacım var
Merhabalar, annem PLT (Trombosit) hastasıydı fakat kontrol altında tutarak ilerliyorduk. 10 gün önce gözünde görme kaybı meydana geldi göz doktoru dahiliyeye, dahiliye göz doktoruna yönlendirmesi sonucu fazlasıyla zaman kaybettik ve şuan tanısı konuldu görme kaybı PLT (Trombosit) den kaynaklanıyormuş ve bizim şuan acilen hematolojiye gitmemiz gerekiyor fakat randevu alamıyoruz 20 gün ileriye randevu veriliyor. Aramızda istanbul da randevu konusunda yardımcı olabilecek birileri var mı?
E
2 yıl
Format sonrası bilgisayar çok ağır çalışıyor
Merhabalar yaklaşık 3 yıldır windows 10 kullanıyorum son zamanlarda çok ağır çalışmaya başlamasından dolayı format atma kararı aldım. İlk önce windows 8 yükledim. Driverleri yükledikten sonra yeniden başlattım fakat bilgisayar açılış ekranından sonra siyah ekran gelmesi yüzünden tekrar windows 8 formatladım sorun yine çözülmedi.
Windows 10 yükledim sorun yine aynı.
Açılıştan sonra diyah ekranda bıraktım 30 dk sonra bilgisayar kendiliğinden açılmış. Chormede gezerken inanılmaz derecede donuyor görev yöneticisini açıyorum yanıt vermiyor. Ne açsam yanıt vermiyor. Artık sorunun donanımdan kaynakladığını düşünüyorum Hatalı donanımı nasıl tespit edebilirim ?
E
3 yıl
Btctürkten bittrexe ethereum göndermek
Btctürkten bittrexe 0,12eth gönderdim fakat bittrex hesabıma 0.106eth geçti. etherchainden sorguladığımda eksik kısım gözüküyor bu neden hesabıma gelmedi?
< Resime gitmek için tıklayın >
E
5 yıl
Çarşı grubu üyeleri 30 ay hapis cezası aldı ...
çarşı grubu üyesi olan Erol Özdil ve İbrahim Halilullah 30 ay hapis cezası aldı

kampanyaya destek verelim lütfen

change kampanya
E
5 yıl
Asus laptop format attım wıreless çalışmıyor
asus x550ln xo007d windows7 format attım. Normalde windows 7 desteklemiyor ama bu laptopu kullananlar windowns 7 kurmuş ve sorunsuz kullandıklarını yazmışlar. Fakat ben format attıktan sonra wireless driverlerini kurdum 1.si hata verdi 2.si kuruldu wifi calışmıyor ne yapmam lazım yardım
E
5 yıl
MODEMLERİNİZE RESET ATIN... !
Beyler baya bi kişi akkyi geçtigi halde hızı düşmemiş modemlerinize reset atıp hız testi yapın 3mbpsden 24 mbps alıyorum şuann
E
5 yıl
ANKARADA OTURANLAR YARDIM EDEBİLİRMİ ?
Ankara sincan fatih mahallesinden akıncılar hava üssüne hangi otobüs ile gidebilirim ? acil yardım edebilirmisiniz ?
E
5 yıl
Sürücü Kurslarının Aldığı Haraçlar
Bu konuyu kurslara kayıt olmayan kişilere yardımı dokunsun diye açıyorum .

Kendi başımdan geçeni ilk anlatayım.
kursa kalan borcumu ödemek için gittim ve benden direksiyon sınavı için 120 tl istediler ben borcumu ödedim evime döndüm ve 120 tl ne parası oldugunu araştırdım
cıkan sonuç devlet 60 tl alıyor
Kursu tekrardan aradım ve durumu anlattım 60 tl almanız gerektigi halde 120 tl alıyorsunuz diye bena hala sert ses tonuyla anlatmaya çalışıyor en sonunda kursa gelin burda konuşalım dedi tehtit eder gibi .
İlçe milli eğitimi aradım başımdan geçenlerı anlattım Kursun bana yaptıgı sözleşmedede 120 tl yazıyor dedim karşımdaki beyfendi o sözleşmenin hicbir geçerliliği olmadıgını söyledi
banka numarasını verdı 60 tl yatır dedi aldıgın makbuzu kursuna götür yüzüne fırlat dedi .
yarın yatıracagım siz sakın hakkınızı yedirmeyin bütün sürücü kursları böyle
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.