S

Çavuş
03 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
İlk 100.000
Meraba daha önce de konu açtım ama cevap veren olmadı. 2016 da 80 bin yaptım ve yerleştim. 2017 de çalışmadan girdim ve kırık obp ile 140 bin yaptım. Bu sene hedef ilk 100 bin temelim iyi 3 ay da yapabilir miyim ?
S
3 yıl
MF4 İLK 100 K
Öncelikle hepinize meraba, ben 2016 yılında pek araştırmadığım bi vakıf üniversitesine yerleştim pek fazla pişmanlık yaşamam ama gerçekten burada yaşamaktan nefret ediyorum ilk sene çok sıkı çalışmıştım ygs 80 bindi lys fen oturumunda fiziği sallayıp çıktım bazı nedenlerden ötürü MF4 120 k geldi. Geçen sene de girdim sınava çalışmamıştım kırık obp dolayısıyla 140 bin yaptım şu an obp engelim yok fakat sınav sistemi baya değişmiş temelim var matematiğim baya iyi sizce yapabilir miyim kalan süre zarfında ? Bu arada kitap önerisi felan yaparsanız çok iyi olur.
S
4 yıl
Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş
Şu an hazırlıktayım ve MYP ile yatay geçiş yapmayı düşünüyorum fakat istediğim yerin taban sıralaması 125 bin benim sıralamam ise 108 bin MF4'de. Oluru nedir sizce sıralamanın yakın olması beni tedirgin ediyor.
S
4 yıl
150 Binden 90 Bine
Geçen sene ki bilgimle sınava girdim ve sonuç 150 K geldi şu an konuları unutmuş gibiyim ve 100 K yapmam lazım en kötü obp kırık bu arada. Temelim sağlamdır sizce nasıl bir yol izlemeliyim sayısaldan tercih yapıcam bu arada MF4
S
4 yıl
AĞIR PİŞMANLIK İÇERİR
Evet gençler ben sayısal öğrencisiyim. Geçen sene ygs2 de 80 bin yaptım beklediğimin çok altındaydı. Girenler bilir ygs den sonra garip bi havaya giriyosunuz tempo düşüyo ki bende öyle oldu. Lys de feni çözmedim özele giderim diye ve sonuş MF4 105k. Hiç araştırmadan yazdık bir yeri her neyse. Şu an bulunduğum yer dağın başı ,yurt ortamı berbat , aile ve arkadaş özlemi , havalar berbat vs. Bu zamanlrın değerini bilin ve tercih yaparken araştırın. Şu an sınava yeniden hazırlanıyorum hedef 50 k ancak obp kırılacak. Bu arada bu durumu yaşayanlar tavsiye verebilir.
S
4 yıl
MF-4 50K Hedefleyenler
Netler ve konular ne alemde ?
S
4 yıl
İNGİLİZCE HAZIRLIKTA YGS-LYS KAZANANLAR
Ben sayısal öğrencisiyim ve okuduğum üniversiteden memnun değilim tekrar hazırlanmayı düşünüyorum daha önce benim durumuma düşüp başarılı olan birisi varmı aramızda ?
S
4 yıl
KIRIK OBP İLE BAŞARABİLİRMİYİM ?
OBP 23 gelecek sizce MF4 60 bin yapma şansım var mı ? Hazırlık okuyorum şu an haftanın 3 günü 9-4 iki günü 9-1 dersim oluyor. Ne önerirsiniz bana ?
S
4 yıl
KIRIK OBP İLE MİMARLIKK
Anlayacağınız üzere bu sene hazırlıktayım geçen sene lys fene giremedim ve 97k sıralama yaptım. Matematiğim sağlam sizce mümkünmü bunu başarmam ne önerirsiniz
S
4 yıl
DENEME ÖNERİSİ KIRIK OBP
Öncelikle herkese meraba bu sene hazırlık okuyarak sınava tekrar hazırlanacağım hedefim MF4-50k sizce sadece denemelerle mümkünmü böyle bişey geçen sene 65 k idim. Sizden deneme önerisi bekliyorum. Fizikten ve geometriden eksiklerim var. Yardımcı olursanız cok sevinirim bu arada obp 46 idi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.