T

Binbaşı
26 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
94 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
Geçmeyen Göz Kanlanması ve Baş Ağrısı (Çözüldü)
EDİT :

1. Bilgisayar parlaklığını yarı yarıya düşür

2. Karanlık odada bilgisayar vs. gibi mavi ışık yayan cihazları kullanma

3. Fazla odak olduğun anlarda manuel olarak göz kırp

4. Bilgisayar kullanırken 2 saatte bir 10dk ara ver ve göz egzersizi yap

5. Göz damlası kullan

6. Çok ağrılı durumlarda sıcak suya batırılmış havlu ile 15dk. kadar masaj yap
T
4 yıl
WD Blue 64MB 7200RPm EZEX YAŞADIĞIM SORUN
Öncelikle herkese merhaba...

Topladığım sistem bileşenlerinden hardiskin cızırdama sesi çıkarması üzerine ve bu sesin yükseldikçe bilgisayarın performansını da etkilemesi sebebi ile geri gönderdim. Bana aynı ürünün yenisini yolladılar ve önceki HDD de olduğu gibi bunu da HD Pro testine soktum. Teorik olarak HDD iyi çıktı fakat çıkan cızırtı sesi ufaktan bunda da var.


Test Sonuçları :

Error Scan Test Ve Görev Yöneticisi :https://hizliresim.com/N1dzNX
Health Test :https://hizliresim.com/WQyNR8
T
6 yıl
Yavru Köpek Sahiplendim SS'li
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar...

Arkadaşlar babamın çalıştığı yerde bir arkadaşı İzmir/Urla'dan dönerken yolda yavru köpek bulmuş bende fabrikada kalmasını istemedim ve eve getirdim. Ailem evde hayvan beslememé normalde kızar ama onlarda çok sevince kalmasına izin verdiler fakat bir kaç sorum olacak. Bunlar :

1-)Köpek gördüğünüz üzere çok pis değil ama galiba anadan doğma duruyor yaşını da tam bilmediğim için ne zaman yıkamalıyım bilmiyorum ve önerebilemeğinize bir şampuan tavsiyenizi bekliyorum.

2-)Hangi aşıları yaptırmalıyım ve bunların ortalama fiyatları ne kadardır ?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
T
6 yıl
Dağ Bisikleti Tavsiyesi [Max.1000 TL]
.
T
7 yıl
Wireless Cihazı Tavsiyesi Max. 100 TL (Sorun Çözüldü) KONU KİLİT !
Öncelikle herkese merhaba ...

Arkadaşlar hiç uzatmadan direk konuya gireyim yaklaşık 20 metreden komşudan internet alacağım fakat biz 4. kattayız o zemin katta yani kot farkı var bana en önerebileceğiniz en uygun Wireless tavsiyelerinizi bekliyorum , şimdiden teşekkürler .
T
7 yıl
[Konu Silinebilir]
.
T
7 yıl
Hangi NET
Arkadaslar film izleme , video izleme , oyun indirme vb, ber turlu iste kullanacagîm bana en uygun internet paketi hangisidir sizce artik sinirsiz nette kalmamis zaten bayadir uzagim bu islerden yardimlarinizi bekliyorum
T
7 yıl
Telefon Hattı Bıktırdı
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar...

Hiç uzatmadan konuya gireyim yaklaşık 3 senedir yeni inşa edilmiş bir binaya taşınmış bulunmaktayız ve taşındığımızdan beri telefon hattı bulunmamakta dilekçeler verdik yeni bina yaparlar dedik 1 sene geçti 2. sene başkalarından kullanmaya başladık onlarda neti çok aktif kullandığım için kestiler ve bende 2014'ün başından beri sürekli Türk Telekom'a dilekçe veriyorum hafta da bir arıyorum en Son bana bu sene içinde yapılacak dediler üstünden 1 ay geçti hâlâ birşey yok ablam bugün gitmiş görüşmüş Sizin orada bir mahalleye döşenmiş sinyal oraya gidince sizin sokaklara da geçerler demiş ama hiç umutlu değilim Btk ya şikayet etmedim oraya şikayet edeceğim şikayetvar
Adresine de tekrar yazacağım şikayet başka ne yapabilirim yardımınız lazım beyler bir fikir verin...
T
7 yıl
KONU KAPANSIN !
KONU KİLİT KAPANSIN !
T
7 yıl
ÇİZİM NASIL YAPARIM
Arkadaşlar odama yeni , modern bir tasarım yapmak istiyorum ve Kitaplık - Bilgisayar Masası karışımı bir şey yapacağım aklımda bir kaç model var fakat bunları hangi Program ile çizerim yardımcı olursanız sevinirim sadece program ismi yeterli sonra burada yayınlarım arkadaşlar ...

Şimdiden yardım eden etmeyen herkese teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.