I

Onbaşı
13 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
4 ay
Sunny at-5105hd modül format/flash yardım
Selamlar herkese.
Sunny at-5105hd digiturk entegre modüle sahip 49" Sunny akılsız led tv kullanıyorum. Tv'yi açtığımda uydu veya digiturk kullanmak istediğim slota gelince ekranda digiturk yazısıyla kalıyorum ve hiç bir şekilde uydunun kontrol kısmına giremiyorum. Öte yandan hdmi ile bağlantı kurduğumda sürekli gitmeler gelmeler yaşıyorum farklı farklı bir sürü hdmi kablosu ve ps4 pro, kablo tv hd kutu, pc bağlantılarını çeşitli kombinasyonlarla denediğimde de sürekli kopma yaşıyorum. Kendi kendine gidip geliyor yani. Benim anladığım, modülün fla?lanması gerektiği. Ama bunu yapmak için ne gerekli firmware var elimde ne de ara yazılım. İnterneti alt üst ettim bilgi sıfır. Müşteri hizmetleri de yardımcı olmuyor "gönderin bakalım" diyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim
I
7 yıl
Ekran Kartı hatası
Arkadaşlar herkese selam. Iki senedir kullandığım bi kasa var. Geçenlerde güç kaynağında sorun olduğu için değiştirdim. Yeni güç kaynağını taktiktan sonra tüm kasayı toplayıp bilgisayarı açtığımda kasadan internetten ekran kartı hatası olduğunu öğrendiğim bi sinyal almaya başladım. Şöyle söyleyeyim ekran kartı takmadan bilgisayarı çalıştırdığımda da aynı hatayı alıyorum. Enteresan tarafı aradan bi yarım saat geçtikten sonra tekrar denedim açıldı bu sefer. Şimdi de bilgisayar ne zaman kendiliğinden kapansa (mesela elektrik kesintisi) açarken tekrar aynı sorunu Yaşıyorum. Eğer bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Not:vga girişim çalışmıyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.