D

Er
02 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
LoL Rus Ruleti
https://www.youtube.com/watch?v=N4ujx5UY4X4

Oynanış şöyle, 4 kişi Hokkabaz Merceği alıyor 1 kişi de Shaco alıp AP kasıyor, karşı takıma da 2 kişi alıyorsunuz. Ejder çevresinde toplanıyorsunuz, canlarınızı 100'e indirdikten sonra herkes Shaco'ya Hokkabaz Merceğini kullanıyor. Sonra oynayan iki kişi sırayla istediği Shaco'nun dibine girip düz atak yapıyor.
Eğer Hokkabaz Merceği kullanmış bir rakip ise hayatta kalıyorsunuz, Shaco'nun klonuysa da patlama hasarından ölüyorsunuz.

Eşyayı görünce bir anda aklıma geldi, League of Legends'da Rus Ruletine en yakın olabilecek fikir bu olsak gerek. Fakat oynanışı kolay değil yani, iyi organize olmak gerekiyor.

Oyuncu bakış açısıyla görmek isterseniz:https://www.youtube.com/watch?v=IZXkheNrjn8&feature=youtu.be

Ortaya Çıkan Buglar;
Shacodyr:http://i.imgur.com/upeZPiC.jpg
Shyvaco:http://i.imgur.com/vlD3gJz.jpg

Eğer destek olmak isterseniz Reddit konusunu uplayabilirsiniz:https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3fm35u/league_russian_roulette/
D
6 yıl
Gangplank'in Devre Dışı Bırakılma Nedeni
Gangplank'in devre dışı bırakılma nedeni hikayede ölmüş olması. Evet, bug olduğu için değil Riot Games easter egg oluşturmak istediği için devre dışı bırakmış.
Peki bug yok mu? O da var, ama neden o değil yani. Bug ise Gangplank'in takımında olan Draven'ın varillere vurarak sınırsız pasif yükü doldurabiliyor olması.
KAYNAK
D
8 yıl
Şampiyonluk Kümesinde bile Hile
Bu tam 4 ay önce yaşanmış bir mevzu, ama eloboost ve yasal olmayan yollarla elo arttırmanın Türkiye'de bi cezası olmayacağınızı bilin istedim :)

olabilecek en baba kanıtları Riot'un önüne koyduğum halde, gerekeni yapacağız deyip durdular. ve sonuç olarak hiçbir şekilde, bu arkadaşlar hiç ceza almadan kurtuldular. şimdi nickchange attılar diye biliyorum, yeni nickleri ne bilmiyorum.

asıl konuya buradan ulaşabilirsinizhttp://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=10832 lolreplay belgesi zaman aşımından kalkmış, isteyen olursa yollayabilirim.

Ben yine de tamamen kopyalıp buraya yapıştırayım konuyu:

Selamlar,

Bugün gece 1-1.30 gibi dereceli oyuna girdik arkadaşımla. Şampiyon seçimi ekranına girmeden önce yaklaşık 3-4 kez her seferinde bir kişi karşılaşmayı reddetti. Biri dalga geçiyor diye düşündük, en sonunda girdi oyuna.

Şampiyon seçiminde hiçbir sıkıntı yoktu, herkes rollerini seçti oyun başladı. Oyuna bağlanma ekranındayken karşı takımdaki kişilere baktık ve karşı takımda AmetSTYLE ve Miragé adlı oyuncuların, bizde ise PersephoneRulés adlı oyuncunun olduğunu gördük.
Daha önce takım olarak kendilerini seyretmiştik, üçü de Sense of Destiny adlı takımda oynuyor.

http://i.imgur.com/n6kJAFk.jpg resimde de görebilirsiniz bunu.

Oyun başladığında Jarvan'ın(persephone) orta koridordan rakip kuleye doğru gittiğini görünce, maçı satacağından işkillendik. Tam da öyle yaptı, gidip AmetSTYLE'a bilerek ilk kanı verdi. Sonra bilmezden gelmeye çalıştılar.

http://i.imgur.com/OyHPOLN.jpg

Oyun boyunca Persephone hiç konuşmadı, AmetSTYLE ve Miragé bizim inanmadığımızı görünce rol yapmayı bırakıp onlar da susmaya başladı. Persephone sürekli olarak gidip adamlara bilerek ölmeye devam etti.

Oyundan sonra karşı takımdan iBuerc adlı arkadaşla da konuştum, o da karşılaşma bulundu ekranında 2 kişinin reddetdiğini ve şampiyon seçimi sırasında saçma seçim yapmamalarını, oyunun zaten 20 dakikada biteceğini söylediklerini söylüyor.

http://i.imgur.com/ftPC0ri.png

Maçın LoL Replay versiyonuna buradan ulaşabilirsin, yaptığı her şey içinde görünüyor zaten. Buraya özel olarak konu açmamın nedeni, biz oyun sonu "bilerek besleme" olarak raporlasak bile rage yapıp besleyen adamdan farkı olmayacak gözünüzde. Ancak bu düpedüz hiledir. AmetSTYLE ve Miragé Şampiyonluk seviyesini çıkmış oyuncular ve hala bu tarz hilelere başvuruyorlar. Biz de şampiyonluk seviyesinde olan oyuncuları Elit insanlar sanıyoruz.

(bu arada LoLReplay'in açılması bir kaç dakika sürebilir, bilgisayarım çok iyi değil yükleme ekranı biraz geç doluyor.)

Bu arada LoL Replay'den direk olarak yüklemeyi beceremedim hata verdi, o yüzden dosyayı dosya.tcye yükledim.
Link:http://www.dosya.tc/server3/kOIACY/hile.rar.html

Gerçekten LoL.Replay olduğuna dair;
http://i.imgur.com/cg2Kkix.png

Bu konuda AmetSTYLE, Miragé ve PersephoneRulés adlı oyuncular hakkında gerekenin yapılmasını arz ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.