L

Çavuş
26 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
772 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
11 ay
Telefon numarasi değiştirememe
Forumdaki kayıtlı telefon numaramı değiştirmek istiyorum. Destek'e yazdim fakat ilgilenen olmadı. Yardımcı olacak bi admin yok mu??
L
2 yıl
Network uzmanı var mı ?
Yeri burası mı emin değilim ama bu konu buraya açılır gibi geldi.

Forumda network uzmanı var mı? Bilgisayar mühendisliğinden 1,5 buçuk sene sonra mezun olacağım ve yazılım yerine network uzmanlığını tercih edeceğim gibi duruyor. Network uzmanı veya sektörde bulunmuş birileri varsa birkaç tavsiye isteyeceğim.

1)Şimdilik CCNA sertifikasını almak ilk hedefim. Bu yaz tatilinde udemy'den CCNA eğitim programı alıp ona çalışacağım. Junior olarak bi yerde işe girebilmek için bu sertifika yeterli midir?

2)Network alanındakilerin yazılımcılardan daha az maaş aldığı doğru mudur?

Şimdilik bunları sorayım, eğer forumda network uzmanı varsa devamını da sormak isterim ona. Teşekkürler.
L
3 yıl
Hepsiburadadan 4000tl alışverişe indirim sağlayabilir miyim?
Hepsiburadadan 4000tl lik laptop alıcam.Herhangi kupon, indirim çeki vs ile 50-100 tl indirim sağlamam mümkün müdür? Yardımcı olursanız çok sevinirim aksam siparişi geçicem.
L
5 yıl
Sakal Gürleştirme - Sakal Dökülmesi
İyi günler,

19 yaşındayım.Yaklaşık 1,5 senedir değişik sakal modelleri deniyorum. Çeneye hiç jilet vurmadım bu süreçte, hep makasla kısalttım. Sakallarımı 2 günde 1 yıkıyorum ve her gün tarakla güzelce tarıyorum. Bakım olarak bunlarla sınırlıyım diyebiliriz.

2 problemim var, ilki sakal gürleşmesi. Sakalım yaşıtlarıma göre daha gür diyebilirim ama hedefimdeki sakal daha gür. Bunun için ne önerirsiniz? İleride sık sık tıraş olmak istemiyorum, o yüzden kimyasaldan uzak durmayı tercih ediyorum. Sarımsak gibi şeylere de çok sıcak bakamıyorum nedense.

Diğer problem de sakal dökülmesi. Tararken dökülüyor onu anlarım da arada elimle sakalı yavaşça çekiyorum elimde kalıveriyor 2 tanesi. Her gün böyle sık sık dökülüyor. Sakallar uzun olunca da moralim bozuluyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, özellikle bi şeyler kullanıp olumlu sonuç alanların yorumu çok değerli benim için. Teşekkürler...
L
5 yıl
Izmirde 'Just Dance' / Değişik Aktivite
İyi günler

İzmirde "Just Dance" oyun salonu var mı? Arkadaşlarla gitmek istiyoruz ama mekan bulamadım.

Önerebileceğiniz farklı mekan/aktivitelere de açığım.
L
5 yıl
İzmirde f/p midyeci
Özellikle Alsancak, Bornova veya Konak'ta olursa iyi olur. Bildiğiniz f/p , güzel yerler var mı ?
L
5 yıl
Ucuza uçak bileti almam gerek
26 nisan salı günü İzmirden İstanbula, 28 nisan salı da İstanbuldan İzmire geri dönüş olmak üzere 2 bilet almam gerekiyor.

Uçak bileti almadığım için konuya uzağım, en ucuz nasıl denk getirebilirim bu biletleri? Bildiğiniz kupon/indirim şekli/kampanya vs. var mıdır?
L
5 yıl
Bilgisayarın Bataryası Fullken Şarja Takılı Oynamak
İyi günler arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere bilgisayarımın şarjı %100 ken şarja takılı oynamaya devam etsem bataryanın ömrü kısalmaz mı? Bunu araştırıyordum ve "şarj %100ken şarja takarsanız gerekli enerji direk adaptörden alındığı için bataryanın ömrüne etki etmez" sonucuna vardım. Tam emin olamadığımdan bilenlere sormak istiyorum, bataryanın ömrünü kısaltır mı?
L
5 yıl
Şu bot'u nereden alacağımı bilen(e-alışveriş de olur)
http://www.flo.com.tr/Overstate-Monchique604-01-M-6671-Kahverengi-Erkek-Bot.html?gclid=CIShluLlq8gCFQXecgoddXUIgw

şu botun 42 numarasını arıyorum kaç gündür bulamadım. internette satan tek yer yok. floya gittim mağazamıza bu bottan gelmez dedi. farklı şehirlerdeki flolarda bile bulamadım. nereden bulabilirim
internet sitesinden de söyleyebilirim
L
6 yıl
Kaykayla düz yolda gidebilmek ne kadar zaman alır?
İyi geceler,

6 sene önce felan heves edip almıştım. üstüne oturur yokuştan aşağı kayardık şimdi düz yolda sürebilmek istiyorum. yaş 18, sizce ne kadar zamanımı alır düz yolda insanların arasında hızlı biçimde kaykay sürebilmem?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.