T

Yüzbaşı
12 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
MS Office 2010 kurulum hatası hk ACİL
Arkadaşlar MS Office 2007 vardı kaldırdım 2010 yüklerken fotoğraftaki hatayı alıyorum, nasıl çözebiliriz? Çok acil :/

< Resime gitmek için tıklayın >
T
9 yıl
Enerji Verimliliği Paneli 22 Mart Perşembe YTÜ - Beşiktaş Kampüsü
Yıldız Teknik Üniversitesi Termodinamik ve Isı Tekniği Anabilim Dalı işbirliğiyle düzenlenen Enerji Verimliliği Paneli 22 Mart Perşembe Günü Beşiktaş kampüsü Oditoryum ve Sergi Salonunda gerçekleşecektir.

Rektörümüzün açılışıyla başlayacak olan etkinliğimize Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Tesisat sektörlerinin önde gelen firmaları katılacaktır.

Geleceğin parlak mühendisleri olarak, gelişen dünyanın gündemi olan Enerji Verimliliğine dikkat çekerek yeni çözüm yolları yaratmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize tüm Makine Teknolojileri Kulübü üyelerini davet ediyoruz.

Etkinliğimiz ücretsiz ve sertifikalıdır. Kayıtlar etkinlik günü oditoryumdan alınacaktır. Ayrıca yeterli oturuma katılan misafirlerimize etkinliğin çıkışında çanta hediye edilecektir.


Facebook üzerinden iletişim için tıklayınız.
T
9 yıl
Güvenilir ve sıkıntısız Host&domain nereden alınır?
Türkiyede yeni kurulacak bir firmayız web site tasarımını bir arkadaşımıza yaptırdık fakat Host ve Domain i nereden almamızı önerirsiniz? Yaklaşık bir 30mb alana ihtiyacımız varmış, makaleler ve görüntüler dahil..

Sizin önerdiğiniz en az 4-5 yıl sıkıntıyı en aza indirecek bir firma var mı? isimtescil mi webadam mı ya da başka bir site varsa hangisini önerirsiniz?

Acil durum biraz.. Şimdiden teşekkürler..
T
10 yıl
FIFA 11 snopy sg-103 gamepad menüde takılma sorunu.. YARDIM
Bir sorum olacak; snopy marka sg-103 modelli gamepadim var, gerekli tuş ayarlarını yapıyorum, oyuna giriyorum, menüde sanki üst ok tuşuna basılı tutmuşsun gibi takılıyor.. Fakat gamepadte herhangi bir sorun yok.. Buna da yardım isteyecekyim..

ben de klavye ile oynarken sağ çapraza normal pas veremiyorum ama sol çapraza verebiliyorum. Her iki çapraza ara pas verebiliyorum.. Bu sorun ne ile düzelecek peki?

Teşekkürler
T
10 yıl
Bot Alıcam. Tavsiye istiyorum.. Cat - Harley Davidson vs.... İçeri gelin bi zahmet
150 TL civarı bot almayı istiyorum. İstanbul Avrupa yakasından nerden alayım. Cat, Harley Davidson markaları bu fiyatlar arasında, ama kaliteleri nasıl hiç bilmiyorum.. Bi kaç yorum istiyorum
T
11 yıl
Ebay.com dan Converse almak istiyoruz. Tecrübelilerden yardım istiyorum..
Arkadaşlar biz 3 arkadaş ebaydan 1er çift converse getirtelim diye düşündük.. Fakat bazı kullanıcılar kutusuz ürün yollayıp kargo parası almıyorlar (free shipping) aynı zamanda bu kullanıcı top rated seller konumunda. link: TIKLA Sizce böyle bir adama güvenilir mi? Hadi deyelim yolladı, gümrükte 3 çift conversenin takılma durumu nolur?

Yine böyle bir top rated kullanıcıda ise bir tanesi için kargo 15$ ve diğerleri bedava derken, sorduk bi daha hepsi için 15$ er $ çekti. Bi daha mesaj çekti cevabı bekliyoruz bakalım.

Daha önceden siperiş vermiş arkadaşlar mutlaka vardır, onların tecrübelerinden yararlanmak için bu konuyu açtım. Teşekkürler.
T
11 yıl
casio fx-991es fonksiyon kaydetme nasıl oluyor? Yardım..
Evet arkadaşlar bu bilimsel hesap makinasında fonksiyonu kaydedip, değerleri verip sonucu bulmam gerekiyor, mesela birinin sonucu diğerinin değeri olacak. Yardımınıza ihtiyacım var, bi el atın da şunu halledelim..
T
11 yıl
50lik boş dvdleri istanbuldan kaça alabilirim?
avrupa yakasından princolardan 50lik dvdleri ne kadara alabilriim?
T
11 yıl
Medya ve Haber alma özgürlüğü hakkında görüş ve önerilerinizi bekliyorum..
Hafta içi 7-8 dakikalık bir sunum yapacağım.. Bizim gruba medya konusu çıktı ve ben de medya ve haber alma özgürlüğünü seçtim bir nevi bir haberi başka kanallardan ay da gazetelerden okuduğumuzdaki farklılıklar ve bakış açıları yüzünden bizlere yanlış bilgilendirmelerin olduğunu slayt halinde göstermek istiyorum.. Sizin de aklınızda kalanları yazabilir misiniz? Fotoğraf olabilir, yazı olabilir.. Yardım istiyorum..

Teşekkürler..
T
11 yıl
silinsin...
.....
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.