D

Yarbay
08 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
geçen yıl
HP 15-DB1063NT SSD Markası
Merhaba, bu modelin SSD olarak hangi markayı kullandığına dair bir bilgisi olan var mı? Kullananlar, görenler cevaplayabilir mi?https://www.hepsiburada.com/hp-15-db1063nt-amd-ryzen-3-3200u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8ul43ea-p-HBV00000OSN0M
D
3 yıl
Superonline mı, Türknet mi?
Şu an Superonline kullanıyorum 100 akn 50 hız 80 lira olarak. Türknet 65 tl'ye 35 aknsiz veriyor Kayseri'de. Hangisini tercih etmek daha mantıklı kullananlar, geçenler + ve - yönlerini söyleybilirler mi? Bir de Türknet modem veriyor mu biz mi alıyoruz? Neredeyse bütün ISSler veriyor.
Not : Öğrenci evi.
D
3 yıl
[Çözüldü] SPOTİFY HESABIM ÇALINDI! YARDIM!
EDİT : Sorunu çözdüm. Sonunda iletişime geçebileceğim birine ulaşmayı başardım.

Hesabınızı komple silme yoluna gidiyorsunuz. Sebebi ing olarak açıklayın. Chat penceresi açılacak. Eski bir makbuz screenshot istenecek. Verdiğiniz zaman 10 dk içinde sste bulunan mail hesaba işlenecek face bağlantısı kopacak. Şifreyi sıfırlayıp tüm hesaplardan çıkış yaptığınızda her şey düzelmiş olacak.


Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi. Hesap çalındı baya baya. Nasıl oldu bilmiyorum. Çünkü bana hiç bir bildirim yapılmadan hesaptaki e-mail değiştirilmiş. Nasıl mı? Spotify'ın muhteşem güvenliği bunu yapmak için sadece şifremi bilmesinin yeterli olduğunu düşünüyor. Karşı taraf bir şekilde şifremi ele geçiriyor ve mail adresini değiştiriyor. Hesap bundan sonra bir daha benim elime geçmesi çok zor araştırdğım kadarıyla.

Neden mi?

Eğer destekten böyle bir durum olduğunu belirtirseniz iletişim için hesapta girili olan mail kullanılıyor. Yani hırsızın malini! E hırsız şifreyi de değiştirdi maili geri düzeltemiyorum. Şu an hesabım face bağlantılı olduğu için giriş yapabiliyorum 17.06'ya kadar premium devam ama aile hesabındaki diğer kişilerin presi düştü. SAÇMALIK.

Bankayı arayıp kartımı iptal ettim. Yeni kart alacağım pazartesi bu sorun değil. Para iadesi için de başvurdum. Facebook hesabımı çift korumaya aldım google authenticator ile.

Bu başına gelmiş ve bir şekilde hesabını geri almış bilen biri var mı?

Başlığı öne çıkartabilir misiniz ayrıca? Daha çok kişiye ulaşsın ve insanlar haberdar olsun bu güvenlik açığından.
D
3 yıl
Ziraat B. Ödeme Hk.
Direk konuya gireceğim.

Ziraat'in öğrencilere verdiği kart çift taraflı. KK ve BK. BK zaten açık KK ise kısmen kapalı. Eğer kasiyer vs postan BK seçmezse kredi kartınız açılmış oluyor. Buraya kadar hadi her şey normal diyelim.

KK'nın BK'ya erişimi var bu erişimi maalesef burs/kredi onayında veriyoruz. Mecburuz yani. Eğer Asgari ödemez geciktirirsen BK'daki paradan çekiyor şıp diye. Senden habersiz. Hadi eyv hakkı olan para borcum var çünkü onlara bir bakıma.

Sıkıntı şurada ortaya çıkıyor. Her ayın 9'u kredim yatıyor. 3-13 arası ise kredi kartı ödeme sürem. Ben 140 TL asgariyi ödedim bu ay. Hatta 150 TL yatırdım. Geciktirmedim. Ama bunlar doymamış az gelmiş. Direk komple kartı sıfırlayıp kartta kalan paramı da çekmişler.

NEDEN?

Asgari tutar ödendi.

Bugün ayın 13'ü son ödeme gelmemiş zaten. Gecikmeye giren bir şey yok ama neyse. Bahaneleri bu olur diye not düşeyim.

Şimdi arakdaşlar, bu parayı çekme hakları var mı? Benden istedikleri minimum tutarı yatırmama rağmen gecikmede olmamama rağmen benim geri kalan paramı KK'ya aktarma hakları var mı?

Para hala bende ama nakit değil. Kirayı gidip ev sahibine postan çekmeyeceğime göre bu para lazım. Nakit lazım yani.

Bunun çözümü nedir bilen var mı?
D
3 yıl
Asus GL502VE
i5-7300hq ve 4 gb 1050 ti var en önemli kısımlarda bunlara ek 8 gb ram 256 ssd ve boş hdd slotu var. 3500 civarına bulunabiliyor şu anda 1 ay daha da böyle gider ama kurdan dolayı yavaş yavaş zamlar artışlar geliyor o yüzden bu işler artık beklemeye gelmez. Ucuzlama işi hayal çünkü.

Bu ürünü kullanan deneyimleyen var mı herhangi bir yerde?
D
4 yıl
Tur Hayal
Bu takım turu geçemez bu halde. Yatan bir takım, göz yuman hakem ve bizim beceriksizlerle çok zor.

Atak yapamıyoruz oyun kuramıyoruz. Neden? Çünkü Selçuk yerine oynaması gereken Belhanda Sneijder yerine oynuyor ve Sneijder yok. Oyunu açacak 1 tane adam yok.

Biz bunları hak edecek ne yaptık be?
D
4 yıl
Monster Abra A5 v12.1 İnceleme İsteği
Bu cihazı merak eden herkes Erdi ve Mesut Bey'e mesaj atsın. Daha önce incelediler monster cihaz. Eğer yapabiliyorlarsa bunu da incelesinler. Ben dahil herkes bu cihazı merak ediyor ve net bir şekilde cevap veren yok. Monster incelemesine çok güvenmediğim için başka da olmadığı için DH incelemesi karar vermemizi sağlar diye düşünüyorum.

Ben geçen gün attım ama geri dönüş yok. Görmediler de. Çoğunluk olursak yaparlar diye düşünüyorum. Erdi Özüağ gitti Xiaomi aldı isteniyor diye.
D
4 yıl
3300'e Tavsiye
Yazın çalışıp laptop alacağım şu an en iyi seçenek abra a5 v12.1 gibi duruyor ama o da freedos elimde orjinal sistem dosyası yok o yüzden şüpheye düştüm.

3300den yukarı çıkamam büyük ihtimalle. Bu fiyata başka bir laptop öneriniz var mı? 950li i5ler 3000 aşağısına buldum onları tercih edebilir miyim?
D
4 yıl
Philips Chromz SHE3855SG/00 Arıza
28 Aralık 2016'da aldığım Philips Chromz kulaklık bozuldu. Gündüz gayet çalışıyordu. Akşam taktım sol taraftan ses yok daha doğrusu jakın olduğu kısımda kabloyu oynatınca gelip gidiyor. Yani içeride bir sıkıntı var. Ürünü mediamarkttan aldım. İlk fırsatta götürüp vermeyi düşünüyorum. Fiş kutu vs duruyor komple.

Ama kafama takıldı 45 tl lik ürün diye sallarlar mı? Sonuçta tamir olacak bir şey de değil. Sıfır vermeleri gerekiyor yada başka bir tane alabilmem gerekiyor. Bunu yaparlar mı?
D
4 yıl
Bildirimler açılmıyor
Bildirimlerdeki mobilite vb video eklendi bildirimleri açılmıyor. Tepki vermiyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.