A

Onbaşı
02 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 yıl
ECA Confeo Premix Sürekli Yanıyor ACİLLL!
Arkadaşlar eca confeo premix kombiyi 40 ta 44 de vb derecelerde deniyorum birtürlü +9 olmuyor 40 yaparsam 45 de kalıyor 44 yaparsam 48de kalıyor ve öylece yanmaya devam ediyor kapatmasam sürekli yanacak. 11 petek ve 3 adet uzun havlupan var dubleks daire. karşı komşumda aynı kombiyi kullanıyor onda bu sorun yok. ancak şöyle bir durum var bina biteli 2 yıl oldu ve ben yeni taşındım daha önce oturan olmamış. Bunu şu sebeple belirttim servisi aradığımda daha gelmeden bakmadan direk hatta kirlilik vardır su gerekli şekilde devir daim olamıyordur tesisatı temizletmeniz gerek dedi. tesisattaki suyu üç defa boşaltım ve havasını alarak tekrar çalıştırdım. her defasında sarı bazen siyah su aktı. Servisin teşhisi doğrumudur? petekler ısınıyor ama dediğim gibi sönmüyor. petek sayıları uzunluğu 60 cm olan 6 adet, 100 cm olan 5 adet, 50*110 cm 3 adet havlupan.
A
8 yıl
Acil Yardım Canon 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM Lens
Daha iki gün önce aldığım Canon 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM Lensin zoom bileziğinde gevşeklik söz konusu yani lensi aşağı doğru çevirdiğimde lens kendiliğinden hiçbir temas olmadan zoom giriyor.Bu tür lenslerde bu olayın (zoom creep) normal olduğuda söyleniyor kullanan varsa böyle bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığını durumun normal olup olmadığını söyleyebilirmi.Nikon lenslerde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.