E

Teğmen
24 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
6 ay
turkcell faturalıdan faturasıza geçiş hakkında
Merhaba arkadaşlar.
turkcell taahutum bitti. operator değiştirmek istiyorum ama diğer operatörler hep uygun fiyata taahhüt istiyor. taahutsuz olarak faturasız var. kafamda once faturasıza ardından da başka operatöre geçmek var. turkcell faturalıdan faturasıza geçmek için aradım. müşteri temsilcisi diyor ki öncelikle bu yıl sonuna kadar olan iletişim vergisi kesilir, ardından rahat hatta 1 ay kalman lazım ondan sonra da 35liraya bir paket tanımlanıyor ve faturaya yansıyor anca ondan sonra geçersin diyor. çok saçma geldi. bilgisi olan var mı sistem nasıl işliyor. veya başka bir operatöre faturalı olarak geçip orada mı faturasıza dönüştüreyim. kafamda daha sonra turkcelle dönmek var, diğerleri çok iyi çekmiyor bulunduğum bolge itibari ile.
E
3 yıl
39 UNCU MKNZ.P.TÜM. Güzelyurt / Kıbrıs
39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 49 UNCU P.A. 3 ÜNCÜ P.TB.KH. VE KH.DES.BL. MEBS TK. / GÜZELYURT / GÜZELYURT

Güzelyurt çıkanlar toplanın. bir wp grubumuz var 35kadar kişi olduk. Güzelyurt veya kibris çıkan varsa ekleyeyim
E
5 yıl
Silinebilir
Satma işlemi gerçekleşmiştir silinebilir.
E
5 yıl
silinebilir.
...
E
8 yıl
Canım sıkıldı, para harcıyorum.
E
10 yıl
Paypal; sanal kart ve para iadesi.
selam arkadaşlar. ben paypal ile dealextremden bir alışveriş yapmıştım, ama kargo süresi uzun süreceği ve benim de evde olmayacağım için iptal etiştim dün. bugün mail geldi paranız iade edildi diye. paypal dan da iade alınmıştır-tamamlanmıştır yazıyor fakat sanal kartıma gelen hiçbir para yok, ayrıca paypal bakiyeme de.
sorum şu; sanal kart ödeme kabul ediyormu, yani gelen iadeyi kabul edecek mi? etmezse ne yapacağım, araştırdım pek bir bilgi bulamadım konu hakkında.
not: sanal kartım banka hesabına bağlı, başka bir kredi kartına değil.
E
10 yıl
internetteb den ceza gelmiş eve, oha
az önce annem aradı, dün ihtarname gelmiş eve annemin adına internetteb den, 10 ocak ta armin van buurenin 3şarkısını indimişim, 380tl mi ne para cezası, yoksa 1-5yıl arası hapis gibi birşeyler dedi oha dedim. türkiyede de mi başlamış bu olay yav, amerikada duymuştukta. bir eve gidelim bakalım da, birkaç kişiye daha gelmiş böyle ihtarname. muhtemelen piratebaydan indirmiştim ya da limewire dan, o yüzden. korkum o tarihten sonra başka şeylerde indirmiş olabilirim. aksilikler üst üste geliyor bakalım hadi hayırlısı.
bunun ne gibi yaptırımları var, veya nasıl başımızdan savabiliriz bilgisi olan?
E
11 yıl
uydunet hız sorusu? bi el at dh.
yeni kiraya taşındık arkadaşlarla, uydunet bağlattık. 3kişi için 5mb yeterli diyerek 5mb tarifesini aldık. bu akşam adamlar gelipp taktılar şu uydu alıcısını bide modemi. neyse, speedtestte hız 1mbps/250kbps gozukuyor halen. bu düzelir mi, birşey yapmama gerek var mı acaba ayriyetten?
E
11 yıl
garanti sanal kartta borç olurmu?
ben 2 aydır falan garanti sanal kart kullanıyorum. gecen ay mail geldi kart borcu ödemeler faturalara ilişkin, 8tl gibi bir borç görünüyordu, extreniz ayrıca adresinize gonderildi yaziyordu. bu ay da aynısı geldi. ama gelen giden ne fatura var, ne de internet şubesinden baktığımda borç gözüküyor. bilinçli biri aydınlataqbilirmi beni? bu sanal kartta extre ödüyorumuzyuz, sonuçta kredi çekmiyoruz bişey yapmıyoruz bankadan..
E
11 yıl
LP nin yeni albümünü nasıl buldunuz? [AThousand Suns]
Albümü dinlediniz mi, nasıl buldunuz? Bence iyi değil, eski Linkin Parkı özletiyor haliyle.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.