E

Er
17 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Migros ariel 7kg 21.38tl
Migros ve sanal markette %25 deterjan indirimi var iyi fiyata geliyor sanal marketten hediye çekiyle daha da uyguna gelebilir
En son kampanyada katolog ürünü oldugu için bu ürünü indirime koymamıştı onun için başlık öyle açıkdı alo ve diğer deterjan gurububda da indirim var
E
4 yıl
joker ve kazanılan hopi
geçen günkü hopi kampanyasından kazanmış olduguuz hopileri molfix bebek bezi indirimiyle degerlendirerek çok uyguna molfix alınabilir..ben 3 paket 148 li yani 444 adet 4 numara beze 50 tl ödedimm..avantajix hariç
170 sepet toplamı -20 tl yeni üyelik-50 hopi iki kat degerli=100 -avantajix=44tl çıkıyor 444 adet bez için (ben geçen gün alcaktım indirimli ürünlerde geçmiyor diye hopiyi harcamadım..)
E
5 yıl
migros hopi 75/10
kişiye özelmi bilmiyorum ama bana gelmiş kontrol etmekte fayda var..75 tl üzerine 10 hopi puan veriyor?
E
6 yıl
TURKCELL SARI KUTU BP YAKIT KAMPANYASI 400/25 tl
http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu/bpde-25-tl-yakit-hediye-2


BP’de 25 TL yakıt hediye!

Tüm alışveriş avantajlarında geçerli şifrenizi almak için "Hemen Al" linkine tıklayabilir veya “AVANTAJ” yazıp 2222'ye SMS gönderebilirsiniz.
Kampanyadan yararlanmak için "AVANTAJ" şifresinin alışveriş esnasında hat numarasıyla birlikte kasa yetkilisine iletilmesi ya da ödeme adımında ilgili alana girilmesi yeterlidir.
Aynı şifre ile 30 gün boyunca dilediğiniz kadar kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlamıyorsanız "SIFRE" yazıp 8200'a ücretsiz SMS göndererek tekrar alabilirsiniz.
"Alışveriş Avantajları" kampanyalarından faydalanabilmek için, kampanyadan yararlandığınız tarihte hattınıza ait Turkcell aboneliğinizin devam ediyor olması gerekmektedir.
Kampanya 21 Nisan 2015 - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında, kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında, Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlidir.
Kampanya ile Kampanyadan faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine “HEDIYE” yazıp bir boşluk bırakarak 16 haneli BP Club Card numarasının ücretsiz olarak cevap verilmesi gereklidir. (Örnek: HEDIYE 5000654854692867). Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının bir seferde veya toplam tutarı 400 TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 25 TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecektir. Kazanılan BP Club puanlar en geç 31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 31 Mayıs 2015 gece 23:59’da silinecektir.
Kampanyadan kazanılan puanlar BP Club kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında harcanabilecek olup, puan harcamalarında bu kampanyaya ait puanlar otomatik olarak önceliklendirilecektir.
Kampanyadan başarı ile kaydı alınan ve kampanya süresince toplamda 400 TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alımı yapan ilk 50.000 kişi faydalanabilir. Cep telefonu numarası ve BP Club kartı bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır. Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar. Data, kurumsal hatlar ve BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için turkcell.com.tr ve bp.com.tr
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.