K

Yüzbaşı
14 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Kitapta KDV'yi Sıfırlayan Teklif Kabul Edildi
Kitap ve dergilerde KDV'yi sıfırlayan kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kitap ve dergilerdeki KDV ile ilgili yaptığı açıklamada, 'Artık kitapta, dergide, gazetede KDV olmayacak. Böylece dijitalleşmeyle birlikte dezavantajlı duruma düşen yayıncılara destek sağlıyoruz.' demişti.
K
2 yıl
Bahçeli, MHP'nin Seçim Sloganını Duyurdu: Tak, Tuk, Tuk
Yerel seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Geçen yerel yönetim seçimlerinde bizim sloganımız çok netti. Ne dedik? 'Tak, tak, tak'. Bu defa da şunu deriz: Tak, tuk, tuk" dedi.

Yerel seçimlere aylar kala gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin seçim sloganıyla ilgili "Geçen yerel yönetim seçimlerinde bizim sloganımız çok netti. Ne dedik? 'Tak, tak, tak'. Yani üçünde de MHP'ye oy atacaksın. Bu defa da şunu deriz: Tak, tuk, tuk" ifadelerini kullandı.

İTTİFAK GÖRÜŞMELERİ

Hürriyet gazetesinden Ertuğrul Özkök'e açıklamalarda bulunan Bahçeli, AK Parti ile devam eden ittifak görüşmeleriyle ilgili, "Bu ittifakta bizim meselemiz şu veya bu kişinin başkan olması değil. Bizim meselemiz devletin bekası meselesi. Onun için bu ittifak içindeyiz. Böyle anlarda siyasi mülahazaları geri plana atmak gerekir. Cumhurbaşkanı ve AK Parti ile ilişkilerimize gelince... İlişkilerimiz çok iyi. Karşılıklı saygı içinde iyi gördüklerimizi de hatalı gördüklerimizi de söylüyoruz. Onlar da bize karşı saygılı. Bir sorun veya pürüz yok" dedi.

"BU SEFER 'TAK TUK TUK' DERİZ"

MHP'nin yerel seçim stratejisi ve sloganıyla ilgili de önemli açıklamlarda bulunan Bahçeli, "Siyasi kombin nasıl olur? Bir yöntemi bulunur. Bizim bu konuda tavrımız çok net. Biraz şakayla söyleyeyim. Geçen yerel yönetim seçimlerinde bizim sloganımız çok netti. Ne dedik? 'Tak, tak, tak'. Yani üçünde de MHP'ye oy atacaksın. Bu defa da şunu deriz: 'Tak, tuk, tuk'. Bir yöntem, bir siyasi kombin mutlaka bulunur. Yeter ki sistemin oturması konusunda görüş birliğinde olalım" şeklinde konuştu.
K
3 yıl
Başbakan, Barzani'nin "Referandumu Donduralım" Teklifine Sert Çıktı: Niye Türkiye'yi Dinlemedin
Başbakan, Barzani'nin "Referandumu Donduralım" Teklifine Sert Çıktı: Niye Türkiye'yi Dinlemedin.

IKBY Başkanı Barzani'nin "referandumu donduralım" teklifiyle ilgili konuşan Başbakan Yıldırım, "Niye yıllardır sizi himaye eden, hayat alanı oluşturan Türkiye'nin sözünü dinlemedin." diyerek sert çıktı.

Himaye etmek : Korumak, kayırmak, gözetmek.

Hala söylenen yalanlara inanan var mı acaba ? Atarlara giderlere kanan var mı acaba ?

Biz bunları neylerden koruduk, nelerini kayırdık ve kimlerden gözettik ?? yorum sizin..
K
5 yıl
Kuponumu değerlendirir misiniz
Antep adana üst
Antalya giresun h1
Espanyol levante iy0
Lorient Dijon var
Qpr brighton 0/0
Gijon betis 2-3
Bu maçlardan kombine etmeyi dusunuyorum
K
6 yıl
Bunun anlamı ne demek??
https://www.youtube.com/watch?v=ZnsftqyDGLQ

Tam çıkaramadım ya ben :))
K
6 yıl
kurumlar arasi geçiş
Hazirlik ogrencisiyim su an.okuluma pek alisamadim geçiş yapma hakkim var mi acaba
K
6 yıl
maven hakkinda
Bilgisi olan var mi sorularim varda
K
6 yıl
izmit maşukiye bilenler yardim
Beyler ben buraya nasil gidebilirim
K
6 yıl
1 2 3 Bağlanamadı Hatası
Beyler bunun çözümü yok mu ya bir türlü yapamadım.İeden internete giremiyorum sorun bunda olabilir mi?
K
7 yıl
Burs Hakkında
Beyler hepinize geçmiş olsun.Tercihin bitmesiyle bir heyecan aldı beni.Bu burs olayı hakkında bilgi almak istiyorum.Alayına başvurucam ama nasıl?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.