T

Yüzbaşı
12 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
114 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
5 yıl
Lg G2 ekran kalibrasyonu
internette de arastirmama rağmen bir sonuca ulasamadim lg g2 de ekran kabilrasyonu nasil yapilir arkadaşlar?
T
5 yıl
Bakım Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı
Askerliğimi bakım okulu eğitim merkez komutanlığında yapmış birisi olarak acemi veya usta birliğini burada geçirecek arkadaşlara bilgi amaçlı konuyu açıyorum,elimden geldiğincede sorusu olanlara gerek buradan gerek özel mesaj yoluyla bilgi verebilirim.

Acemi birliğini burada yapacaklar: Celp katılım dönemi boyunca askerlerin kayıt işlemlem süreleri için sürekli çalışmalar yapılıyor ve bekleme süresi gerçekten minimuma indirilmeye çalışıyor. ilk gün kayıt ve giyindirilme işlemlerınız sonrasında birliğinize yönlendiriliyorsunuz.Eğitim taburuna bağlı 1.,2.,3.,4. bölükler mevcut gideceğiniz dağıtım birliğine göre ayarlama yapılıyor ve aynı yere gidecek olan askerleri aynı bölüklere veriyorlar. Bölüğünüzde yatacağınız yatak, botluk, dolap önceden belirleniyor (genellikle soyadı sırasına göre yerleştiriliyorsunuz koğuşlara). En kısa sürede katılış muayinesi için revire gönderilirsiniz (askerlik süresince sıkıntı yaratacak rahatsızlığınız varsa ifade edersiniz.raporunuz vs varsa yanınızda getirin) sonrasında katılış dönemi sona erdiğinde toplamda yaklaşık 21 günlük eğitim süreniz başlıyor.
Yemekler yemek firması tarafından yapılıyor evinizde yediğiniz kadar olmasada gayet iyi. Kantinde ihtiyacınız olabilecek birçok malzemeye ulaşmanız mümkün (sigara sıkıntılı). kamerasız telefon ve askercell ile rahatca ailenizle görüşebilirsiniz, tercih etmeyenler içinde bol miktarda telefon kulubesi mevcut. bölüklerde kahve,kola,bisküvi vs için otomatlar bulunuyor.

Genel olarak aklıma gelen genel ihtiyaçlara değinmişim aradan 5 yıl geçmiş anlattıkalrım yerindemidir bilemiyorum :)
T
6 yıl
galaxy s6 imei degisimi
Yurtdisindan tanidik vasitasiyla s6 getirtme gibi bir durum oldu fakat pasaport kayit sorunu olucak galaxy s6 da imei degistirme gibi durumlar sozkonusumudur bilgisi olan var mi?
T
6 yıl
LG G2 Failed to initialize camera hatası
kamera çalıştıktan belirli süre sonra bu hatayı veriyor ama çalışmaya devam ediyor biraz araştırdım başkalarının kamerası hiç çalışmıyormuş. bu hatanın kaynağı ne olabilir acaba? uygulamalardan kamera verlerini falan temizledim yine çıkıyor.
T
6 yıl
Aram ve IP
Botlarla oynarken belirli bir seviden sonra ip yi az vermeye başlıyor aram atarken bu durum nasıl acaba?
T
7 yıl
format sonrası internet sorunu
herzamanki gibi yavaşlayan masaüstüne format attım fakat driverlarını yüklerken modem driverlarının yüklenmediğini farkettim daha doğrusu nasıl olaysa cd de 5 driver var 1 i yüklenmiyor tüm gün uğraştım sonunda pcde birisi onboard diğeri ayrı iki modem kartı olduğunu tespit ettim format yüklenemeyen driverinde zar zor yükledim ama hala internet bağlantım yok. ağ bağlantılarında gözüken bişeyde yok. bi forumda iki modemin çalışmasıyla ilgili bi yazı okumustum format öncesi biosu biraz karıştırdım onboard kard aktif pasif olayı söz konusu iki türlüde denedim ama hala çözüm yok. sorun ve bulduğum işe yaramayan çözümler dışında çözüm üretebilecek var mı?
T
7 yıl
discovery radyo kapaliyken sarj yiyor
Son birkac gundur sarj su gibi gitmeye basladi pil kullanima baktigimda telefon beklemesi ayrintilarda ise telefon radyosu tarafindan kullanilan pil en basta gosteriyor. Bunun nedeni ve cozumu hakkinda bilgi sahibi olan var mi?
T
7 yıl
Fabrika ayarı sonrası uygulama güncelleme (internet) sıkıntısı
telefonum biraz ağarlaşmaya başlamıstı özellikle klavye anlık tepkiyi veremiyordu ve fabrika ayarlarına geri döndüm (3845#*802# -VCDMA ONLY-FACTORY RESET yöntemiyle) sonrasında gmail ile giriş yaptım ve uygulamalarım yüklendi uygulama güncellemesi merkezindeki uygulamalara sıra geldiğinde bir türlü güncelleme gerçekleşmedi indirmeye baslıyor biraz sonra duruyor biraz devam ediyor hata veriyor, bazen internette arama yaparken ağa bağlanın hatası veriyor zaten wifi ile internete bağlı durumdayım, wattsapp mesaj yazıyorum bi 5-10 saniye sonra gönderiyor önceden hemen giderdi. internetle ilgibi bir sıkıntı olduğu gayet açık belki bir ayar falan eksiktir diye sizlerede danışmak istedim. sorun nedir nasıl düzeltilebilir?
T
7 yıl
kitkat güncelleme sonrası mobil veri bağlantı sorunu
telefonum parelel ithalat yurtdışı güncellemesi geldi ve akşam kurulumu tamamladım bugün mobil veriyi kullanamadıüımı farkettim. mobil veriye izin veriyorum ama yukarıda barda veri ağının açık oldğuna dair hiçbir simge gelmiyor, bu sırada netede bağlanamıyorum. wifide sıkıntı yok. sorun nereden kaynaklanıyor olabilir?
T
7 yıl
Bittürk.net 2 adet davetiye içerir
Elimde 2 adet davetiye var bunları paylaşmak istiyorum arkadaşlar. sitede emek veren bilgi alışverişinde bulunan yani paylaşımcı kişilere gitsin diyede enaz 250 mesajı bulunan kişilere kodu göndermeyi düşünüyorum. konuya cevap bırakın kriterleri uyan ilk iki kişiye dönüş yaparım e-maillerinizi gönderirsiniz davetleri gönderirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.