P

Binbaşı
07 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
7 ay
MONSTER HUMA H4 V3.2.1 TOUCHPAD PROBLEMİ
Merhaba arkadaşlar. Henüz bugün elime ulaştı notebook fakat touchpadde bir gariplik sezdim. Fotoğraflarda da gördüğünüz üzere bir taraf diğer tarafa göre bariz daha çökük. Elinde bu bilgisayardan olan var mı? Tasarımla alakalı mı acaba diye düşündüm ne kadar saçma olsa da.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
P
2 yıl
MAÇ EKRANINDA KÖTÜ GRAFİK
Arkadaşlar bilgisayarımın özelliklerinin iyi olmadığının farkındayım 750M GT NVIDIA ekran kartım var, üç yıldız gösteriyor ayarlarda. Ama maç ekranı fotoğraflardaki gibi görünüyor ayarlarla ne kadar oynasam da değişmedi. arkadaşımın 1 yıldız olmasına rağmen maç ekranını gayet iyi gösteriyor. Bunun sebebi ne? fifa 2018-2019'u oynatan bilgisayar FM'in ekranını nasıl oynatamaz?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Gördüğünüz üzere 3D ekran da aynı 2D ekran da.
P
2 yıl
ACİL ÇİFT VATANDAŞ VE YOLCULUK SORUNU
Arkadaşlar merhaba. Portekiz'de okuyan erasmus öğrencisiyim. 1 yıllık D vize verdiler (6 ay kalacağım). İngiltere'ye yolculuk planlıyorum fakat her kafadan ayrı ses var. Brezilyalı arkadaşım var o sorunsuz gidebiliyor İngiltere'ye (ek vize almıyor, benimle aynı tamamen aynı portekiz vizesine sahip). Ama forumlarda diyorlar ki, ikinizde de aynı vize olmasına rağmen o Brezilya sen ise TÜrk pasaportuna sahipsin, o yüzden İngiltere'nin ikinize muamelesi farklı, sen almak zorundasın vize.
Şimdi asıl soruma gelirsek:
Ben 15-20 senedir Bulgaristan vatandaşıyım. Kimliğim de var pasaportum da. Çift vatandaşım kısaca. Bulgaristan EU ülkesi olduğundan sorunsuz belgesiz İngiltere'ye gidebiliyorlar. Benim planım, bulgar pasaportum ile bilet alıp ingiltere'ye gitmek. Ama kafamda bir soru var. Portekiz'e Türk pasaportu ile giriş yaptım, Avrupa bölgesinde bulgar pasaportunu kullanabilir miyim? Yoksa, "kardeşim sen BG pasaportu ile girmemişsin ki Avrupa'ya, kullanamazsın bunu damga yok girdiğine dair" mi derler?

DİPNOT: İRLANDA'DAN İNGİLTEREYE GİRERKEN UÇAK KULLANACAĞIM, DAHA SONRA İNGİLTERE'DEN ÇIKIŞI PARİS'E OTOBÜSLE YAPACAĞIM.
P
3 yıl
geç regl olma ve muayene ücretleri
özel hastanelerde kadın hastalıkları muayeneleri için istenen ücret nedir? 300-400e kadar çıkmaz heralde? kız arkadaşımın geç regl olma problemi var bir yıldır (3 ila 4 ay arası bi periyotta oluyor).

herhangi bir kadın hastalığı için hastaneye giden varsa yardımcı olursa sevinirim
P
3 yıl
başka bir iphone'den başka bir iphone'ye whatsapp sohbeti yüklemek
karşımdaki kişinin telefonu bozuldu 5s idi, 6 aldı. benim de telefonum 7. yedekleme yapmayınca whatsappta benle olan konuşmaları yok oldu ama bende duruyor. acaba bendeki konuşmayı ona nasıl aktarabilirim? not defterinde zip dosyası olarak demiyorum, sanki yedeklemiş gibi dosyayı ona nasıl gönderebilirim?
P
3 yıl
M705 hakkında
Merhabalar
Pek araştıramadan acele ile sipariş ettim, tasarımı ve fiyatı makul geldi. Yorumlara bakayım dedim ve kafam inanılmaz karıştı. Resmen yarı yarıya iyi ve kötü diyenler. Scroll sorunu oluyormuş ki daha elime geçmedi deneyemedim o yüzden ne olduğunu bilmiyorum.
Bu mouse'yi oyun oynamak için almadım. Arada EU4, civilizations 5 tarzı strateji oyunları oynarım tabi (anladığınız üzere fps oyunları gibi seriliğe ihtiyacım yok), sürekli internette gezinip bir şeyler okuyan biriyim. Ayrıca en önemlisi, Solid ve Autocad gibi tasarım programlarını kullanıyorum.

Sizce bu isteklerimi karşılayabilecek bir fare midir? Kullananların fikirlerini dinlemek isterim,teşekkürler.
P
4 yıl
endüstri mühendisliği
sıralamam 23.8k
ytü 22.5 ile kapatmış. Daha öndeki bölümlerde tatmin edici bir kontenjan artışı var, sizce ne olur?
P
4 yıl
BLOOMBERG HT BORSA PROGRAMI
Siyah arka planlı bir program kullanıyorlar, ismini bilen var mı? Sabah haberlerde gördüm
P
4 yıl
Bisiklet ve omurga
Arkadaşlar yarış bisikletçilerinin pozisyonu oldukça kambur duruyor, yakında o tatz bi bisiklet sipariş edeceğim ama bu durum kafamı karıştırdı. Aerodinamikliği arttırmak için o pozisyon ideal evet ama sağlık açısından ne gibi durumlar yol açar?
P
4 yıl
Lys karekök geometri çözümleri hakkında
Çözenadam denen siteye baktım ama orda da günlük ücretsiz 3 tane soruya bakabiliyorum, para vereyim desem 25 soru için 60 tl, 250 soru için 200 tl istiyor. Kaldı ki geçen seneki baskı var, soruların çoğu aynı ama istediğiniz soruyu bazen bulamıyorsunuz.
Kitap da zor bilenler vardır. O yüzden çözümlerine kesin ulaşmam lazım. Öğretmenlere falan soracağım tabi ama zaman kaybetmek istemiyorum açıkçası. Çözümleri olan v.s var mı? Başka çözümlü kitap önerisi olan da olabilir ama dişli bir kitap olsun. Zora alışmamız gerektiğini düşünüyorum, lys geometri soruları hafif değil gibi gözüküyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.