C

Yüzbaşı
09 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
4 yıl
(179) 490 79 0 Bilgisi olan var mı?
(179) 490 79 0 nolu numaradan çağrı aldım baktım alan kodu hiç bir yere ait değil dolandırıcıdır diye geri dönüş yapmadım.Bilgisi olan var mı?
C
4 yıl
Türkiye'de alınmış İphone 5S yurtdışında yurtdışı hattıyla kullanma
Elimde fazladan bir Iphone 5S var bunu yurtdışındaki arkadaşıma yollayacağım acaba orada çalışır mı?Arkadaşım bir sorun yaşar mı?
C
5 yıl
T50 google hesabı bulma
arkadaşlar abimde Turkcell T50 var bizim çocuklar telefonu fabrika ayarına çevirmiş ve herşey silinmiş rehberde google hesabında kayıtlıydı.sıkıntımız google kullanıcı adını abim hatırlamıyor o yüzden giriş yapamıyoruz google ile iletişime geçtim ama kullanıcı adını tam hatırlamadığımızdan birşey yapamıyorlar bunu telefondan öğrenebilirmiyiz bir yerlere felan gizli bir kayıt yapıyor mudur?
C
6 yıl
Sistem Topladım Yardımcı Olur musunuz?
C
6 yıl
access point yardım..
merhaba arkadaşlar çalıştığım yerde bilgisayarların bağlı olduğu bir switch var buna access point bağlayarak kablosuz internete bağlanabilir miyiz?eğer oluyorsa access point önerebili misiniz?
C
7 yıl
TP-LINK TL-WA7210N kullananlar bakabilir mi?
arkadaşlar TP-LINK TL-WA7210N almayı düşünüyorum bağlanacağım wifi ağıyla aramda 9 katlı bir bina var.biraz araştırdım 15km mesafeye ulaşabildiği yazıyor.bu cihazla bağlantı kurabilir miyim?iyi sinyal alabilir miyim?boş yere para harcamak istemiyorum yorumlarınız bekliyorum..
C
8 yıl
SAMSUNG NP300E5A-S05TR bios güncelleme sorunu..
merhaba arkadaşlar bugün sw update'ye baktığımda bios güncellemesi olduğunu gördüm ama yükleyemiyorum her seferinde "winflash for uefi çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum çözümünü bilen varmı?
C
9 yıl
Avea Jet Hata=628 ve Hata=756..
15 gündür avea taraftar paketi kullanıyorum bugün bağlantı kuramadım her seferinde Hata=628 ve Hata=756 kodlu hataları alıyorum bu hatalarla ilgili bilgisi olan varmı?
C
9 yıl
windows 7 home basic 64 bit masaüstü ikonları sorunu
yeni laptop aldım win 7 home basic 64bit yüklü masaüstü ikonlarını bilgisayarım,denetim masası vs. getiremiyorum yardım edin arkadaşlar.
C
9 yıl
TTnet HAZIRNET
http://www.ttnet.com.tr/web/236-2062-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/gunluk_internet/

Kayseri'deki tüm durakları bu kampanyanın afişleriyle donatmışlar.afişte açılışta ve aylık sabit ücret yok diyor internetten baktığınızda 15tl yalın adsl ücreti alındığı yazıyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.