B

Yüzbaşı
13 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 ay
rx590 fan sorunu
Oyunlarda gerek otomatik mod gerekse de amd radeondan kendim profil ayarlasam da fan %20den daha fazla hızda çalışmıyor Ekran kartı 80 dereceyi geçse bile fanlar düşük devir dönüyor. Ama kendim speedfan veya afterburner gibi uygulamalar ile fan devrini ayarladığımda ayarlanan devirde çalışıyor. Driver versiyonundan kaynaklı bir sıkıntı olabilir mi ?
B
geçen yıl
Steelseries Audio Visualizer Sorunu
Apex 150 ile audio visualizer kullandığımda lo sekmesindeki rengi seçtiğimde pcde herhangi bir ses çalmıyorsa buradaki aşırı hızlı bir şekilde yanıp sönüyor önceden böyle bir sıkıntı yoktu.Uygulama güncellemeside yaptım ama hala daha böyle bir sıkıntı var.Sorun klavye kaynaklı mı ?
B
2 yıl
İşlemci veya anakart sorunu
İşlemciyi yükseltmek amaçlı i5 9400 ve asrock h310m anakart ve PSU aldim.Montaj sonrasında PC monitöre hiçbir şekilde görüntü aktarmaz iken CPU fanı çok hızlı dönmeye başlayıp PC kendisine reset atıyor ve sürekli bunu tekrarlıyor.PSUyu eski anakartta denedim herhangi bir sıkıntısı yok.Sizce bu sorun neden kaynaklı ?
B
3 yıl
Skin Nakite Çevirme
Skinleri en hızlı ve güvenilir şekilde hangi siteden nakite çevirebiliriz ?
B
3 yıl
Yeni Nesil Hile
Headshot yemenizi engelleyen hile çıkmış.Hile benim takımımda idi kendisini vurmamı istedi 3 defa hs attım ama mermi içinden geçti gitti.Her zaman çalışmadığını söyledi ama yakında herhalde onu da çözerler.Birde bu hileyi kullananlar adım atmıyor kayıyorlar.İşin garibi bu hileye dust2de denk gelmedim.Valvede oyuna anca saçma sapan ses güncellemesi yapsın


Bu arada izlemek isteyenler tick 38000.Hile ctde nicki majestic


steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-QGtOE-nXGEk-DBWai-iE7ZW-aQ4qB
B
3 yıl
Ram Slotları
Bilgisayarda bir sorun var bu yüzden rami diğer slota takıp denemek istiyorum ama bu seferde pc açılmıyor.İlla ilk slotta ram mı takılı olmak zorunda ?
B
3 yıl
Garip Mouse Sorunu
Cs goyu 800dpi 2.2 sens ile oynar iken 400 dpi daha düşük sensde bile mouseu kontrol edemiyorum.Mouse kontrolundeki az da olsa o ağırlığı hissedemiyorum.Format attım,bios sıfırladım,bios güncelledim yinede düzelmedi.Mouseda herhangi bir sıkıntı da yok başka pcde düzgün çalışıyor.Sorun sanırım anakarttaki usb portlarında bunun bir çözümü olabilir mi ?
B
3 yıl
150 TL'ye kadar mouse önerisi
Bloody v7 kullanmaktayım mouse son 3-4 gündür garip şekilde hassas önceden 800dpi 2.2 sens ile oynarken şu an kesinlikle oynayamıyorum.Bu hassaslık masaüstünde de var.Önerilerinizi bekliyorum.
B
4 yıl
Düşük Ses Sorunu
Yeni pcye geçtim önceki pcimde windowsun sesini hayatta tamamen açamazdım çok yüksek ses verirdi şu anda herşey full eqdan canlıyı seçiyorum ama yinede ses az çıkıyor.Nasıl artırabilirim pcnin sesini ? Bu arada anakartın modeli Asrock h110m dvs 3
B
4 yıl
Türkler Bu Oyunun En Büyük Sorunlarından Biridir
Olayın özü başlıkta nerde hile hurda türklerde,nerde boostlanmış dmgler var orada biz türkiyeye özel server gelsede şu oyun rahatlasa
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.