R

Yüzbaşı
04 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
105 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
8 yıl
Kulaklık hoparlör sorunu
Kulaklık takılıyken çoğu zaman mesela bi şarkı,film vs ilk açtığımda genellikle önce hoparlörden bir miktar ses çıkıyor daha sonra kulaklığa geçiyor.Bunun dışında devam eden seslerde bi kesinti yaşamadım.Kulaklıkta sorun yok gibi telefonda sorunsuz kullanıyorum.Neden olabilir acaba?
R
9 yıl
Vodafone Ebuddy & Facebook sorunsalı
Genç avantaj tarifesine bakarsak hala sitesinde Ebuddy ve facebook ücretsiz gösteriliyor ama alakası yok, haldur huldur geçiriyor Vodafone önceden arada olurdu ama şimdi her zaman oluyor, 25 tllik faturam yine 48 tl'ye çıkmış.Önce sınırsız interneti kaldırdılar şimdide bu, Turkcelden beter olma yolunda ilerliyor Vodafone tebrikler.
R
10 yıl
Vodafone live e buddy sorunu
Arkadaşlar ben 8 liralık cepnet sınırsız abonesiyim, vodafone live'dan bağlanamıyorum fakat vodafone internet seçince bağlantılı olarak bağlanıyor.

Bu bağlantıyı kullanmam bir sorun teşkil eder mi yani ekstra ücret gibi? Yoksa o da mı paket içersinde sayılır bu konu hakkında bilgisi olan?
R
10 yıl
5800 Vodofone live sorunu
Vodofone live ayarlarımı yapmama rağmen bağlanmıyor bir siteye girmeye çalışınca beyaz sayfada öylece bekliyor.Ne yapmam gerek?
R
10 yıl
Yurtdışından Kulaklık Alınabilecek Yerler?
Evet nerden alınabilir acaba mymemory felan gönderimi durdudu, ebay var ama takip edilemiyor posta bildiğiniz yerler var mı?
R
10 yıl
Vodafone Genç Avantaj kalan sms ve dakika öğrenme?
Az önce Vodafone hat aldım 25 tllik faturalı olan yalnız kalan sms ve dakika öğrenme ile ilgili bir bilgi bulamadım ne sitesinde nede aramalarım sonucunda.Adamlar heralde sen konuş mesajlaş faturada biz sokarız mantığında iş yapıyorlar

Sonuç olarak böyle bir sevisi var mı Vodafonun yoksa daha ilk günden sövmeye başlıyım mı?
R
11 yıl
Ses gelmeme sorunu.
Laptopum var kulaklk taıyorum hoparlörden ses kesiliyor jack takıldı uyarıs felan çıkıyor hatta seçeneklerde kulaklık yazan yer var ona tamam diyorum ama kulaklıktan bir türlü ses gelmiyor kulaklık sağlam bir sorun yok.
R
11 yıl
Laptop çözünürlük sorunu
Exper karisma serisi bir laptopum var format atmadan önce sanıyorum ki 75 hz kullanıyordum ekran yenileme sıklığını formattan sonra kendi cdsindeki driverları felan yükledim ama 60 tan yukarı çıkmadı.Ekran kartı markası Sis mirage 3 graphics yazıyor.Bir yolu var mı?
R
11 yıl
Laptop şarj olayı..
Şimdi öncelikle yeni bir laptop aldım,şarj olayında şöyle bir problem var ben şarj bitmeden dolmasını istemiyorum çünkü bu pilin ömrünü kısaltıyor bildiğinzi gibi ama prizde kullanırkende jarjı engelleyemiyorum bir çözümü var mı bu işin programı ayarı felan ?
R
14 yıl
ZyXEL firewall ayarları??
ZyXEL 600 series modemmi var hani şu ttnet in verdiği meşhur kablolu modem.Ayarları yaptım internete bağlandım ama çoğu port kapalı ve birkaç stealth comodo firewall yüklü olmasına rağmen portlar stealth değil.Nasıl olacak acaba bu sanırım modem ayarlarından bir şeyler yapmak lazım..

işte port test sonuçlarım yeşil olması gerekiyor hepsinin ama değil..

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.