S

Teğmen
18 Haziran 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 yıl
Depoya Saatten sonra hat çekmek
Merhaba Arkadaşlar;
Apartmanın bodrum katını daire sayısınca odalara bölüp duvar örüp kapı taktık. Her daire bu kendi deposunu kullanacak artık. Depolara birer lamba ve birer de priz takalım istedik. Bazı komşular dipfriz koymayı düşünüyorlar çünkü. Her deponun elektriği o dairenin sayacından çekilecek ayrı ayrı kablolar ile sağlanacak. Kabloları sayacın sonrasına bağlayalım dedik. Kaçak olma durumu yok yani. Ancak bu haliyle bile elektrik projesinde olmayan bir durum oluşacağı için kanunen sorun çıkar mı emin olamadık.

Acaba içinizde bu işlerde prosedürleri ve yönetmelikleri bilen biri varsa bize yardımcı olabilir mi. Bu şekilde bir hat çektirmek sorun olur mu?
S
4 yıl
Hoparlör açık bağlantı
Arkadaşlar
son bir kaç gündür Samsung S4 telefonumda ben veya karşı taraf aradığında ve konuşma başladığında telefonun hoparlörü otomatik açık oluyor.
Yani her aramada telefonu açınca karşının sesi odayı dolduracak şekilde açılıyor. Hoparlör simgesine basıp sesi ahizeye verip öyle görüşmeye devam ediyorum. Bunun bilinen bir sebebi alabilir mi acaba?
S
5 yıl
Xiaomi Mi Band 2 Sadece 29.99 $
Arkadaşalar Türkiyedeki güvenilir sitelerde 165-200 Tl aralığında gördüm en son. Geekbuying.com'daki bu fiyat bana uygun geldi ve sipariş geçtim. 15-20 gün beklerim diyen varsa düşünebilir.

< Resime gitmek için tıklayın >Ürün Linki

Edit: Link eklendi
S
5 yıl
Kotasız sonrası düşen bağlantı hızı
Arkadaşlar 3-5 gün öncesine kadar 50Gb Akk olan 16Mbit'e kadar internet bağlantısı kullanıyordum evde.
iflah olmaz bir downloader olduğumdan paraya kıydım ve 190 tl karşılığı akk'sız 16Mbit hızlı internete geçtim.
Ancak bu geçiş sonrası bağlantı hızım 13 Mbit dolaylarına sabitlendi. Biliyosunuz bu tarifede hız 16 Mbit'e kadar değil sabit 16 Mbit.
Ama ben 13 Mbit üstüne çıkamıyorum. 3 Mbit kaybım var yani.
Bina ve telefon tesisatı yeni. Benle alakası yok sanırım. Ttnete başvurmak sorunu çözer mi. yapılacak bişey var mı?

DSL günlüğü ekte.
< Resime gitmek için tıklayın >
S
7 yıl
Dönmeyen uygulamayı döndürmek
Selam
iPad'de kulandığım evrensel bir uygulama var. Uygulama, cihazın şarj soketi aşağıda kalacak şekilde dik konumda çalışan bir uygulama. tableti döndürseniz de uygulamanın kendi özelliği olarak baş aşağı dönmüyor. Ben uygulamanın da dönmesini istiyorum. Bunu sağlayacak bir yöntem, script bilen var mı?
Cihazda jb mevcut.
S
7 yıl
IOS'da Progra Verilerini Temizleme
Merhaba
Arkadaşlar bilen bilir. Androidde uygulama yöneticisinden "uygulama verilerini temizle" dediğinizde o program sıfırlanır ve ilk kurulduğu hale gelir. Acaba ios'da da bu işi yapan, programı silmeden direkt sıfırlayıp yeni kurulmuş gibi yapan bi yazılım var mı?
S
8 yıl
FreeAppSlots redeem koduna ulaşamıyorum.
Arkadaşlar freeAppSlots'un kendi konusu olmadigi icin baslik acmak zorunda kaldim.
Ben bugun programda biriken 160bin puan ile 15$ lik itunes gift kart almaya tikladim. İslemi onayladi ama kod filan vermedi.
Puan düştü ama ortada kod yok. Programdaki facebook ikonuna tiklarsan profilin açılır ve ordan redeem ettigin seylere ulaşırsın deniyor ama facebook ikonuna ne kadar tiklasamda hic bir sey olmuyor. Pisi pisi gitti mi bizim 15$ lik gift kart acaba?
S
9 yıl
App Store Satın Alınamıyor hatası.
Arkadaşlar App Storede ücretli ücretsiz bir uygulama almak istediğimde bu uyarı çıkıyor ama uygulamayı da indiriyor. Bu uyarıyı yoketmek için napabiliriz?< Resime gitmek için tıklayın >
S
10 yıl
Honda Civic Hb Aranıyor
Merhaba arkadaşlar;
Honda Civic Hb 5 kapılı araç arıyorum. 2007 ve üzeri model ve düşük kilometreli olmalıdır.
Değişen kesinlikle olmamalıdır. lokal boya olabilir.

Elinde bu türde bir aracı olup da satmak isteyenler lütfen özel mesajdan ulaşsın.
S
10 yıl
i-shift ile i-vtek arasındaki fark nedir
Arkadaşlar kısmet olursa 10 gün içinde Honda Civic Hb veya Sedan alacağım. ikinci el tabi.
sahibinden.com sitesindeki ilanlara bakıyorum. Gönlüm Hb olandan yana ama 3 kişilik bir aile olmamız açısından sedanlar daha mantıklı geliyor. Neyse. asıl soru bu i-shift ve i-vtek iki farklı motor çeşidi midir. farklıysa farkı nedir. avantajlı olanı hangisidir. sanki i-shift kötü i-vtek daha iyi gibi bir bilgi kalmış aklımda bi yerlerde. honda civic hb ve sedanda bu iki motor seçeneği de var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.