S

Yüzbaşı
07 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
Enuygun bilet iptal güvencesiyle iptal edenler bakabilir mi
Enuygundan bilet iptal güvencesiyle bilet almıştım bileti iptal etmek istiyorum ama yorumlara baktığımda güvence edilen %90ı bile iade alamayanlar olmuş yani boşuna mı milleti kandırıyorlar böyle? Daha önce enuygundan iptal ettiyseniz %90ı geri alabildiniz mi arkadaşlar? Çünkü çok az ücret iadesi veriyorlarsa bileti iptal etmeyeceğim mecbur bineceğim de ondan soruyorum
S
2 yıl
Kesinlikle arkadaşlarınızla birlikte eve çıkmayın
Evde doğalgaz olmadığı için haliyle fatura yüksek gelecek ama daha bu ayki faturamız 200 lira gelmiş. Ayrıca 120 lira da su var. Daha elektrikli sobaları yeni yeni kullandığımız zamanda 200 lira geliyorsa gelecek ayı düşünemiyorum. Ayrıca 3+1 evimize yeni bir 4. kişi de gelecek tam olacak salonda iki kişi oturacakları için haliyle boş ve rahat bir oda da kalmayacak. Sözde evde kalıp hiç evdeki rahatlığı hissedemiyorsunuz. Ha yurtta 4 kişi kalmışız ha ev...


Siz siz olun kesinlikle 1+0 eve tek başınıza çıkın başkalarının işlerini çekmek zorunda kalmayın. Geçen sene ders olmamış gibi yine birlikte eve çıktım yaptık bir hata. Seneye tek başıma eve çıkacağım bakalım.
S
3 yıl
Daha önce Havaş'a binmiş olanlar yardım
Nazilli-İzmir havalimanı arası ilk defa havaşı kullanmış olacağım daha önce binmediğimden nasıl oluyor anlatabilir misiniz Bilet alınmıyormuş mesela ama ücreti nereye ödeyeceğiz? Bir de koltuk düzeni nasıl oluyor ve bavulları biz mi yerleştiriyoruz?
S
3 yıl
Pazar günü direksiyon sınavına girecekler
Var mı pazar günü veya yakın bir günde girecek olan? Ben şimdiden heyecanlanmaya başladım
S
3 yıl
Origin hesabım çalındı, ne yapmalıyım?
Bugün tesadüfen mailimde "EA hesabının mail adresi değiştirildi" yazısını görünce hemen o maille birlikte gelen bunu ben yapmadım linkiyle hesabımın mailini eskisi yaptım. Tabi ki hackleyen kimse şifremi değiştirmişti ben de şifre sıfırlama ile hesabıma yeniden giriş yapabildim. Yaklaşık yarım saattir mail adresi değişikti. Hesabımı kısmen de olsa kurtardım, oyunlarımda şimdilik sorun yok gibi görünüyor. Tek eksiği herif kullanıcı adımı değiştirmiş ve Login Verification'u kapatmış. Şu an hesabımın şifresini değiştiremiyorum ve Login Verification'u açamıyorum çünkü sanırım Rusça güvenlik sorusu soruyor. (hackleyen adam ayrıca ülkeyi Kazakistan dili Rusça yapmıştı) Bundan nasıl kurtulabilirim ne yapmalıyım arkadaşlar?
S
4 yıl
An itibariyle yurt interneti hızı [SS'li]
Bakalım konunun DH'ye ulaşması kaç saati alacak

< Resime gitmek için tıklayın >
S
5 yıl
Tercih sonucundaki kayıt tarihi ne anlama geliyor?
E-kayıt yapacağım ve tercih sonucumda kayıt tarihi 16 agustos yazıyor e kayıt yapsam bile 16'sında gitmek zorunda mıyım?
S
5 yıl
MF4 143k
Edit: Eşit ağırlığım hiç sayısal çalışmadığımdan bu puan geldiğinden tm'den tercih yaptım
S
5 yıl
Erciyes Üni. Hukuk mu Çukurova Üni. Hukuk mu?
Sıralamam 20618 ve Erciyes 19300 ile Çukurova 19700 ile almış. İkisinin sıralaması birbirine çok yakın hangi üniversite daha iyi her anlamda?
S
5 yıl
TM-3 20k ve üstü olup hukuk tercih etmeyecek olan?
Hangi bölümü ve üniyi yazmayı düşünüyorsunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.