B

BSC Editörü
05 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 yıl
5000-6000 TL Sistem Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. Bölüm Sonu Canavarı üzerinde gönüllü haber editörlüğü yapıyorum. Genellikle strateji, bağımsız yapımlar, management ve platform türü oyunları oynamak istiyorum bilgisayarımda. Amacım paradox oyunları gibi (Europa Universalis, Crusader Kings, Victoria vb.) oyuncuların zorlandığı yapımlara rehber videoları çekmek. Bölüm Sonu Canavarı'nda yaptığım Hearts of Iron IV Tam Çözüm ve Rehber yazısındaki gibi. Bunun için iyi bir mikrofona da ihtiyacım var.

4K, 2K gibi yüksek çözünürlük ve muhteşem grafikler ilgimi çekmiyor. Benim için önemli olan oyunun akıcı bir şekilde oynanabilirken görüntü ve sesin kaliteli bir halde kayıt yapılabildiği bir bilgisayar. Bu oyunlar da AAA olmadığı için çok yüksek bütçeli bir bilgisayara ihtiyacım olmadığını düşünüyorum. Bunun için gerekli olan tüm ekipmanları almak için 7000 TL'ye kadar çıkabilirim. Klavye, Mouse, Monitör, Mikrofon her şey dahil çıkabileceğim bütçe. Yeni donanımları uzun bir süredir takip edemediğim için sizlerden her türlü fikre ve bilgiye ihtiyacım var. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Saygılar dilerim.
B
4 yıl
Aksiyon Macera Platform Oyunu Unruly Heroes PS4, Xbox One, Pc ve Switch için Duyuruldu

 
      E3 2017 büyük firmaların ve AAA oyunların duyurularıyla daha çok konuşulsa da, arada küçük çaplı bağımsız firmaların oyunları da fuarda kendine yer buldu. Bu firmaların oyunları az konuşulsa da, haberimizdeki oyun etkileyici grafikleriyle dikkat çekti.
 
      Magic Design Studios tarafından geliştirilen oyun hakkında çok fazla bir detaya sahip olmasak da, dört kişiye kadar eşli oyunu desteklediğini ve Player vs. Player modlarına sahip olacağını biliyoruz.  Oyunun Monkey King (Journey to the West isimli romandan esinlenerek yapılmış film) isimli ünlü Çin filminden esinlendiği de söyleniyor.
 
      2018'in başlarında PC, Xbox One, Ps4 ve Switch için çıkacağı açıklanan oyunun, platform oyunlarını sevenler için etkileyici gözüken fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

B
4 yıl
Super Mario Odyssey için 30 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı
 
      E3 2017 Nintendo basın fuarı sırasında Nintendo Treehouse tarafından 30 dakikalık oynanış videosu gösterildi. 
 
      E3 2017 Nintendo lansmanı sırasında duyurulduğu üzere 27 Ekim'de sadece Switch için çıkacak oyunun, Wooded Kingdom isimli bölümü içeren bu oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

B
4 yıl
The Legend of Zelda: Breath of the Wild için Yeni Eklenti Paketi Duyuruldu

 
     E3 2017 Nintendo lansmanı sırasında bu yılın en güzel oyunlarından biri olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild için yeni bir eklenti paketi duyuruldu.
 
     Bu eklenti paketinin yeni hikaye görevleri, "Challenge" Haritaları, yeni "Master Mode" zorluk seviyesi, yeni bir maske ve daha fazlasını bize sunacağı belirtildi. 
 
     Bu eklenti paketinin 30 Haziran 2017'de geleceği belirtilirken, ikinci eklenti paketini ise 2017'nin sonuna kadar çıkartmayı planladıklarını açıkladılar.
 
     Aşağıdan bu eklenti paketi ile ilgili paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

B
4 yıl
Nintendo Switch için Yeni Pokemon RPG Oyunu Duyuruldu

     
 
      Nintendo'nun E3 2017 lansmanı sırasında tüm Nintendo severleri mutlu edebilecek bir haber geldi. Çok fazla bilgi paylaşılmasa da yeni konsolları Nintendo Switch için yeni bir RPG (rol yapma oyunu) Pokemon oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurdular. Game Freak tarafından geliştirilen oyun, Tsunekazu Ishihara'in söylediğine göre önümüzdeki bir sene içerisinde gelemeyebilir. Söylentilere göre yeni oyunun adının Pokémon Stars olabileceği de konuşuluyor.

B
4 yıl
Crash'in Kız Kardeşi Coco Bandicoot, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'de Oynanabilir Olacak

 
     PlayStation'ın en sevilen serilerinden biri olan Crash Bandicoot serisinin, iyileştirilmiş grafikleriyle Crash Banidcoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3: Warped'ı içeren üçlemesi Crash Bandicoot N. Sane Trilogy duyurusuyla herkesi heyecanlandırmıştı.
 
     Şimdi de Crash Bandicoot'un zeki kız kardeşi Coco Bandicoot üç oyun için de oynanabilir bir karakter olarak oyunda yer alacağı duyuruldu.
 
      PlayStation 4 için 30 Haziran'da çıkacak oyun için paylaşılan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
 
 
 

B
4 yıl
BioWare'in Yeni Oyunu Anthem için Xbox One X Üzerinde 4K Oynanış Videosu Paylaşıldı

 
      E3 2017 Microsoft Lansmanı sırasında BioWare'in yeni oyunu Anthem için Xbox One X üzerinde 4K etkileyici bir oynanış videosu gösterildi.
 
      Büyük bir açık dünyası olacağı belirtilen oyunda, Freelancers olarak adlandırılan bir grup içerisindeki bir karakteri kontrol ederek, duvarın ötesindeki yaşama karşı mücadele ederek insanlığı korumaya çalışacağız. Javelin isimli güçlü bir zırha sahip karakterimiz, bir çok kişiselleştirme ile birlikte bu zırhı değiştirebileceği de belirtildi. 
 
     2018'de PC, Xbox One ve PS4 için çıkacağı söylenen oyunun 4K ile desteklenen görselliğiyle birlikte gerçekten de etkileyici gözüken bir atmosfere sahip oyunun paylaşılan oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

B
4 yıl
Adventure Türünde Platform Oyunu The Last Night Duyuruldu

 
     E3 2017 Microsoft lansmanı sırasında tanıtılan oyunlar arasında Adventure türünde 2.5 D bir platform oyunu da tanıtıldı. Another World, Flashback ve Oddworld serisinin yapımcıları yine güzel bir oyun ile karşımızda gibi duruyor.
 
     Cyberpunk temasıyla dikkat çeken The Last Night isimli oyun açık dünya olacağı belirtildi. Evreni yaratırken Blade Runner ve Ghost Shell'den ilham aldıklarını söylediler. 4 farklı bölgeden oluşacağı ve bu bölgeler arasında istediğimiz gibi geçebileceğimiz belirtildi. Ayrıca büyük bir diyalog seçeneğini de oyunculara sunacağını belirten yapımcılar, seçimlerinizin oyununuzun ilerleyişini etkileyeceğini de söylediler. 
 
     Paylaşılan etkileyici fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

B
4 yıl
Need for Speed Payback için Kişiselleştirme Odaklı Yeni Oynanış Videoları Geldi

     E3 2017 Electronic Arts Games lansmanında tanıtılan Need for Speed Payback için yeni oynanış videoları geldi. Bir video daha çok araç kişiselleştirme özelliklerine odaklanıyor.
 
     Deluxe Edition paketini satın aldığınızda 7 Kasım'da, normal paketi satın aldığınızda 10 Kasım'da PS4, Xbox One ve PC'de oynamaya başlayabileceğiniz oyunun yeni videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
 
 
 
 

B
4 yıl
NBA Live 2018 için Yeni Detaylar Açıklandı ve Oynanış Videosu Paylaşıldı

     Kaliforniya'daki E3 2017 EA Games lansmanı sırasında yeni NBA Live 2018 oyunu hakkında bazı detayları paylaştı.
 
     Oyunun geliştiricisi Tiburon eşliğinde gerçekleştirilen sunumda, oyunun 'The One' isimli yeni oynanış stili hakkında bilgiler verildi. Artık oyuncuların sadece lig maçlarında değil, sokak basketbolu müsabakalarında bile "saygı ve başka ögeler" kazanacakları söylendi. Sokak basketbolunda oynadığınız maçlarda yaptığınız seçimlerin doğrudan lig içerisindeki oyununuzu etkileyeceği belirtiliyor. Daha fazla detayın ilerleyen zamanlarda geleceği belirtildi. 
 
     Ayrıca oyunun demosunun da Ağustos içerisinde geleceğini ve oyun sırasında yaptığınız karakteri, asıl oyuna taşıyabileceğinizi belirttiler. 
 
     Bu sonbaharda PS4, Xbox One, Android ve İos için çıkacak oyun için paylaşılan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.