S

Yüzbaşı
06 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
vdsl fiber problemi (ttnet)
merhabalar. çok yakın zamanda evime internet bağlatmayı düşünüyorum. ttnetle görüştüğümde son 3 metreye kadar fiber son 3 metreden sonra bakır olduğu söylendi ve çağrı merkezini aradğımda 80 mbite kadar hız gelir dedi. 2 farklı bayiden biri 100 mbit hız alabileceğimi diğeri maksimum 20-24 mbit hız alabileceğimi belirtti. evimin 100-200 metre ilerisinde bir ttnet fiber kutusu bulunuyor.

şimdi ben ttnetin bu verdiği bilgilere pek güvenemiyorum ve açıkçası konu hakkında pek bilgim yok. gerçekten böyle bir durumda bu 80 - 100 mbit hızları alabilir miyim yoksa son 3 metre bakır olduğundan sadece adsl hızına mı sahip olabilirim? bir de o kadar fiber kablo çekip son 3 metrenin bakır olmasının mantığı nedir?

son olarak bağlantı yapmadan önce kaç mbit hız alabileceğimi kontrol edebilmemin bir yolu yok mu?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
S
5 yıl
bu oyunu bulmama yardımcı olabilir misiniz?
< Resime gitmek için tıklayın >


atari yani nes de oynuyordum bu oyunu. ismini hatırlamıyorum. karakter elindeki bir kutuyu atıyor, kutu duvara çarpıp dikey olarak düşüyordu. orada eş olanları yıkıyordu. teşekkürler.
S
5 yıl
Eliptik Bisiklet Gösterge Yorumu
distance : 1.00
time : 2:11
calorie: 12.7
speed : 35.0 k


baya baya hızlı çevirdim kan ter içinde kaldım. 12 kalori mi yaktım toplam. ve distance 100 metre mi 1 kilometre mi. voit lc210n1 kullanıyorum.
S
5 yıl
eliptik bisiklet kalori hesabı
az önce 15 dakika boyunca eliptik bisiklet kullandım. toplam 5 km mesafe katetmişim. kalori kısmında 60.1 yazıyor. doğru mu bu. baya baya depar atar hızda çevirdim bisikleti. zaten 15 dakikada 5 km, 3 dakikada bir kilometre hızlı olmalı baya. 20 küsür kilometre hızla koşmuşum hatta öyle yazıyor. bir sıkıntı mı var?
S
5 yıl
ram tavsiyesi
kasamda 4 gb 1600 mhz g.skill ripjaws ram var. yanına 4 gb daha ekleyeceğim. öneriniz var mı?
S
5 yıl
Bu müzik türü hangi tür içine giriyor?
S
5 yıl
fm 2015 kaleci topu çok sektiriyor
yediğim gollerin yarısı kaleciden dönen toplar. üzellikle duran toplarda seken topu çok tamamlıyor rakip. kalecim de de gea yani iyi kaleci . bunun için ne yapabilirim?
S
5 yıl
Sezon içi kondisyon antrenmanı?
Sezon öncesi yoğun kondisyon çalışması yaptırdım. Şimdi sezon başladı ama takım ligde güç olarak 17. sırada. bunun için kondisyon antrenmanına sezon içinde de devam etmenin sakıncası var mıdır?
S
5 yıl
Bir şey almadığım halde playstore onay mesajı gönderdi
herhangi bir şey satın almadığım halde ttnet üzerinden playstore ile ilgili mesaj geldi. 11 tl tutarındaki playstore alışverişinizi tamamlamak için onay kodunuz şudur diye. playstationum dahi yok. nedir bu?
S
5 yıl
bu kitabı okumak zor mu?
The king of vendhya was dying. through the hot, stifling night the temple gongs boomed and the conchs roared. their clamor qas a faint echo in the gold-domed chamber where Bunda Chand struggled on the velvet-cushioned dais. beads of sqeat glistened on his dark skin; his fingers twisted the gold-worked fabric beneath him. He was young; no spear had touched him, no poison lurked in his wine. But his veins stoot out like blue cords on his temples, and his eyes dilated with the nearness of death. trembling slave-girls knelt at the foot of the dais. an leaning down to him, watching him with passionate intensity, was his sister, the Devi Yasmina. with her was the wazam, a noble grown old in the royal court.

She threw up her head in a gusty gesture of wrath and despair as the thunder of the distant drums reached her ears...


Çeviri istemiyorum ama bunlar zor geldi bana. %70 küsürünü anca anlayabiliyorum. gerçekten zor mu sizcede bunu anlamak? yoksa kitap eski olduğundan biraz eski bir dil mi kullanılmış anlamadım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.