L

Çavuş
03 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
6 yıl
Yurtdışından kargo getiricem adresi nasıl yazayım?
Arkadaşlar tayvandan xbox ile ilgili bir sipariş vericem ama adresi nasıl yazacağımı anlamadım açıkçası. Yani Türk sitelerindeki gibi açık adres yazamıyoruz sanırım. Bu adres işini nasıl hallederim bana aşağıdaki şekilde herhangi sallamasyon bir adresle gösterebilir misiniz?

Company Name/Street Address:
Post/Zip Code
City/Province/State:
< Resime gitmek için tıklayın >
L
8 yıl
Müzik Kültürüne Güvenenler...
Arkadaşlar The Smiths-Asleep tarzında bildiğiniz ve önerebileceğiniz orjinal şarkıları yazarsanız sevinirim
L
8 yıl
IPhone Şarkı Yükleme Sorunu
Arkadaşlar Iphone 4 8gb cihazım, içinde 6.1.3 var.Önceden bilgisayarımdan itunes aracılığıyla şarkı yükleyebiliyordum ancak şimdi şarkıları playlistin üzerine bırakamıyorum, izin vermiyor, ben mi yanlış yapıyorum, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
L
8 yıl
Uzay mekiği uzaydayken ?
Beyler bu uzay mekikleri uzaya çıktıktan sonra da bi takım manevralar yapmak için roketlerini falan kullanıyolar ama uzay da maddesel ortam yok, neyi itiyo bu roketker de bu araç hareket ediyo ?
L
8 yıl
Kimya İle ilgili ?!
Arkadaşlar neden su oluşurken H2 + O yerine H2 + 1/2O2 yapıyoruz zaten 1/2O2 1O ya denk gelmiyor mu ?
L
8 yıl
Dergi Geri Dönüşümü ?
Evet arkadaşlar elimde yaklaşık 40(kırk) kilo tomobil-motorsiklet dergisi var.Yılların birikimi, bugüne kadar hiç atmasam 100 kilo olmuştu :D Bu dergileri hem çöpe atmamak hem de paraya çevirmek istiyorum.Büyükçekmece civarında nereye satabilirim bir bilginiz varsa paylaşın lütfen.
L
9 yıl
Liseye Gireceğim Lütfen Yardım
Arkadaslar liseye geçiş yapıyorum bu sene.Girmek istediğim okulun yuzdelik dilimi 13.6 benim dilimim 16.... Okulun taban puanı 406 benim puanım da 406. Puanı kafaya takmıyorum çünkü zaten puanda esneklik yaşanacaktır ama yuzdelik dilim konusunda endişe duyuyorum. Beni aydınlatırsanız en yakın zamanda tercih yapacagım .
L
9 yıl
iPad 2 mesaj gönderme
Arkadaslar iPad 2 aldım icinde iOS 5.1 yuklu, mesajlar diye bir bölüm var (cihaz vodafon hatlı) ancak mesaj yazdıktan sonra gönder tuşuna basamıyorum bu mesajlar ne ise yarar ?
L
9 yıl
aaa
aaa.
L
9 yıl
Twitter diye bir şey çıkmış ?
Arkadaşlar followlayın pişman olmazsınız ; @berkykorucu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.