K

Yarbay
16 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
71 üye
Görüntülenme (?)
300 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
3 ay
PERFECT DARK XBOX ANA KONU (INITIATIVE)
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Microsoft'un yeni stüdyosu İnitiative, Perfect Dark oyununu 2020 game awards ta duyurdu.

Yakın gelecekte geçen gizli ajan gerilim oyunu

Oyun çıkışında xbox gamepass sistemine dahil olacak

Çıkış tarihi henüz belli değil.


Duyuru Fragmanı :
Videoyu izlemek için tıklayınız
K
6 ay
Suicide Squad: Kill the Justice XBOX ANA KONU 2022
Suicide Squad : Kill The Justice

Platform: Xbox Series X
Çıkış Taihi : 2022 TBA


< Resime gitmek için tıklayın >

Videoyu izlemek için tıklayınız

Batman: Arkham üçlemesinin geliştiricisi Rocksteady Studios, yepyeni aksiyon macera shooter oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League'i resmi olarak duyurdu.

2022'de PlayStation 5, Xbox Series X ve PC için çıkacak.

Rocksteady Studios'un imzası karakter odaklı hikaye oynanışını TPS aksiyonla birleştiren Suicide Squad: Kill the Justice League'de DC evreninin en tehlikeli karakterleri önemli bir görev için bir araya geliyor: Justice League'i öldürmek.

Suicide Squad: Kill the Justice League, Arkham evreninin devamı. Açık dünyada Metropolis'te geçecek oyun Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark olmak üzere dört oynanabilir karakterin kontrolünü oyuncuya sunacak.

Tek oyunculu veya dört oyuncuya kadar online co-op olarak oynanabilecek. Tek oyunculu olarak oynandığında diğer üç karakter botlar tarafından kontrol edilecek ve istenildiği zaman karakterler arasında geçiş yapılabilecek. Her bir karakter benzersiz yeteneklere, silahlara ve hareket setine sahip olacak.

Bsc.
K
6 ay
GOTHAM KNIGHTS XBOX ANA KONU 2021
Gotham Knights

< Resime gitmek için tıklayın >

Platform: Xbox One - Series X


Çıkış Tarihi : 2021 TBA

Videoyu izlemek için tıklayınız

Warner Bros., 2021 yılı için Gotham Şövalyelerini açıkladı.

Warner Bros. Games Montreal tarafından geliştirilen oyun, oynanabilir karakter olarak Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin'in başrollerini paylaştığı tek oyunculu ortak bir aksiyon macera oyunudur. Hikaye dörtlünün Bruce Wayne'in sözde ölümünden sonra Gotham'ı korumasını konu alıyor
K
8 ay
MARVEL'S AVENGERS XBOX[ONE-SERIESX][ANA KONU] 04.09.2020
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Marvel's Avengers

Geliştirici:Crystal Dynamics-Eidos-Montréal-Nixxes Software-Crystal Northwest
Tür: Aksiyon/Macera
Platformlar: Xbox One - Xbox Seies X
Çıkış Tarihi : 4.9.2020


Güçlerinizi kucaklayın

Marvel's Avengers orijinal, sinematik bir hikaye ile tek ve ortak oyunculu bir oynanışı birleştiren destansı, üçüncü şahıs, aksiyon-macera oyunudur*. Çevrimiçi ortamda en fazla dört oyunculu bir ekip oluşturun, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyüyen bir Kahramanlar listesini özelleştirin ve Dünya'yı artan tehditlerden koruyun. Süper Kahramanların yasaklandığı bir gelecekte, genç Kamala Khan, AIM'i durdurmak için Avengers'ı yeniden birleştirmeli. Marvel's Avengers, kusursuz Avengers oyun deneyimi için sürekli olarak sunulan yeni Kahramanlar ve yeni anlatımlarla destansı yolculuğu devam ettiriyor.

Orijinal bir Avengers hikayesi oynayın

San Francisco'da ileri teknoloji bir Avengers Genel Merkezi açılırken, ağır bir kaza büyük bir yıkıma neden oluyor. Beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanların yasaklandığı ve dünyanın tehlikede olduğu sırada New Jersey'den genç Kamala Khan, şok edici bir komplo ortaya çıkarır ve Advanced Idea Mechanics'i durdurmak için tek umut Avengers'ı zamanında yeniden birleştirmektir.

Güçlerinizi kucaklayın

Kahraman kadronuzu yeniden oluşturmak ve güçlerini geri kazanmak için tek oyunculu senaryoda ilerleyin, daha sonra AIM ile yalnız veya arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak savaşmaya devam edin. Oyun tarzınıza uyan Dünya'nın En Güçlü Kahramanları için güçlü becerilerin ve yeni ekipmanların kilidini açın

Çevrimiçi ortamda bir araya gelin

Geri kazanılmış bir helicarrier'ı operasyon üssü olarak kullanan oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki tehlikeli noktalarda Kahraman Görevleri (tek oyunculu) ve Warzone Görevleri (tek oyunculu veya ortak görev) başlatır. En fazla dört oyuncu, Dünya'yı sadece Avengers'ın üstesinden gelebileceği artan tehditlerden korumak için çevrimiçi olarak bir araya geliyor. Hikaye, ek bir ücret ödemeden sunulan yeni Süper Kahramanlar ve bölgeler ile sürekli olarak devam edecek.


Xbox Oyun Sayfası
https://www.xbox.com/tr-TR/games/marvels-avengers


Videoyu izlemek için tıklayınız


Videoyu izlemek için tıklayınız


Beta Tarihleri:

14 Ağustos : Xbox One ve Pc ön sipariş veren kullanıcılar
21 Ağustos : Tüm kullanıcılara açık olacak
K
8 ay
FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU] 18.02.2021
< Resime gitmek için tıklayın >

FARCRY 6
Tür : Tps
Yapımcı : Ubisoft
Çıkış Tarihi : 18.02.2021

Far Cry 6, 18 Şubat 2021'de piyasaya sürülmek üzere PlayStation Store sızıntısıyla planlanandan biraz daha erken ortaya çıktı .
Breaking Bad ve The Mandalorian’ın yıldızı Giancarlo Esposito, Küba'dan ilham alan kurgusal bir ülke olan Yara'nın diktatörü olarak önemli bir rol üstlenecek
Hikayeyi diktatör rolünü üstlenen yerel bir gerilla savaşçısı olan Dani Rojas olarak oynuyorsunuz.
Oyunun mağaza açıklamasında dizinin tipik ormanları ve plajlarının yanı sıra bir şehir olan ülkenin başkenti Esperanza ile bugüne kadarki en büyük Far Cry oyun alanı olarak nitelendiriliyor
Acımasız rejimi yakmak için , kiralık fangları,geçici silahlar, amigoları ve araçları kullanın.
K
9 ay
CYBERPUNK 2077 XBOX ONE-SERIES X/S [ ANA KONU]10 ARALIK
CYPERPUNK 2077

< Resime gitmek için tıklayın >

Geliştirici : CD Prject Red
Tür : Rpg
Çıkış Tarihi : 10 Aralık 2020


Xbox Mağaza

Trailer E3 2019

Videoyu izlemek için tıklayınız

38 Dakika Gameplay video

Videoyu izlemek için tıklayınız


The Witcher serisi ile parlayan CDProjekt, bu sefer bambaşka bir yöne Cyberpunk atmosfere yöneliyor. Sahip olduğu atmosfer ile aynı isme sahip olan ve Blade Runner ile Mike Pondsmith imzalı Cyberpunk 2020 serisinden baz alınarak yapılan Cyberpunk ile teknolojik silahlar, büyük robotlar ve gelişmiş şehirlere merhaba diyoruz.

CyberPunk 2077 ile ilgili bilgiler Link

- CD Projekt RED oyunu "first-person RPG." olarak tanımladı.
- Oynanış birinci şahıs olacak ancak ara sahne girdiğinde üçüncü şahıs kamera açısına dönecek. Ayrıca araç sürerken birinci şahıs ile üçüncü şahıs arasında geçiş yapılabilecek.
- Oyun shooter ögelerine sahip bir rol yapma oyunu, rol yapma ögelerine sahip bir shooter oyunu değil. Yani oyunun ana türü RPG.
- Ana karakterin ismi V. Ana karakteri erkek ya da kadın seçebilirsiniz.
- V'nin hem erkek hem kadın olarak seslendirmesi yapıldı. V'nin kişiliği oyuncu tarafından şekillendirilecek. Arka plan hikayesi ve etkileşimler V'nin kişiliğinin şekillendirilmesinde rol oynar.
- Detaylı karakter oluşturma sistemi (Cinsiyet, görünüş, arka plan hikayesi vs.)
- Oyunun başında sınıf seçimi yapmak yok. Sınıf sistemi oyun içindeki seçimlerinize dayalı olacak ve sınıfları kombinleyebilirsiniz.
- Oyunun başında yükseltmek için size sunulacak özellikler: Strength, Constitution, Intelligence, Reflexes, Tech ve Cool. Bunlar direkt olarak Cyberpunk 2020 masa oyunundan alındı.
- Oyunda Cyberpunk 2020 masa oyunundan karakterler de yer alacak.
- Gece gündüz döngüsü ve hava koşulları var.
- The Witcher 3'teki hikaye ve görev sistemi benzer bir şekilde Cyberpunk'a uygulandı.
- Seçimler ve bunların getirdiği sonuçlar çok büyük.
- CD Projekt RED ayrıca Cyberpunk'ı "olgun kitlelere yönelik olgun bir deneyim" olarak tanımladı.
- The Witcher'da olduğu gibi, NPC'lerden görevler alırsınız ve konuşmalar sırasında diyalog seçenekleri vardır.
- Savaş sistemi hem ateşli silahları hem de yakın dövüşü kapsıyor. Silah tipleri güçlü silahlar, teknolojik silahlar ve akıllı silahlar.
-Bir düşman ile savaşa girdiğinizde yapay zekanın ismi, can barı ve seviyesi üzerinde görünür. Bazı düşmanların seviyeler yerine soru işareti var, muhtemelen sizden daha yüksek bir seviyede oldukları anlamına gelir.
- Savaş sırasında düşmana ne kadar hasar verdiğiniz belirtiliyor.
- Zamanı yavaşlatmaya yarayan bir bullet-time sistemi mevcut.
- Oyun açık dünya ve Night City adlı şehir San Francisco ile Los Angeles'tan esinlenerek tasarlanmış. Şehir 6 bölgeden oluşuyor ve her bir bölge kendine özgü.
- CD Projekt RED The Witcher 3'ün yatay olarak büyük olduğunu belirtirken Cyberpunk 2077'nin dikey olarak büyük olduğunu belirtti.
- Bu açıklama ile ilgili olarak, binalara girebileceksiniz ve mega binalarda birden fazla kat olacak ve tek bir bina içerisinde dahi keşfedilecek çok sayıda şey olacak.

CyberPunk 2077 Özel Konsol tasarımı Xbox One X
https://imgur.com/a/HJO9hRY

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
K
10 ay
MAFİA TRILOGY XBOX ONE ANA KONU
2K Games ve Hangar 13 bugün Mafia: Trilogy'i Xbox One için resmi olarak duyurdu. 19 Mayıs'ta yapılacak tanıtım öncesi ekran görüntüleri, çıkış tarihi ve detaylar Microsoft Store üzerinden sızdı.

Mafia: Definitive Edition

23 Eylül 2020

Mafia suç efsanesinin birinci bölümü - 1930’lar, Lost Heaven, IL

Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya'da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri'ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.

Bir Mafya Filmi Oynatın:
Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.

Lost Heaven, IL:
1930'ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Yenilenen Klasik:
Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.

Kaynak :Tıkla

Görseller


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
K
geçen yıl
APACER AS340 PANTHER SATA III SSD İNCELEMESİ
APACER AS340 PANTHER SATA III SSD İNCELEMESİ

TEKNİK ÖZELLİKLER
KAPASİTE : 480 GB
ARAYÜZ : SATA III 6 GB/s
NAND FLASH : 3D TLC (SPECTEK MİCRON)
OKUMA HIZI : 550 MB/S
YAZMA HIZI : 520 MB/S
ECC DESTEĞİ : 72BİT/1KB
BOYUT : 100 X 69.9 X 7 MM


Merhabalar , Apacer markasının üretmiş olduğu as340 kodlu 480gb kapasiteye sahip ssd modeline göz atıyoruz.

Kutu ve İçeriği

Ürün sade ve dayanıklı pvc malzemeden imal edilmiş bir ambalaja sahip.
Ambalajın arka kısımda İşletim sistemi uyumluluğu ve çeşitli sertifikasyonların yazılı olduğu bölüm konumlandırılmış
Ayrıca ürünün orijinal olduğunu doğrulamak için QR kod bulunuyor

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

Sdd

Ürün plastik malzemeden imal edilmiş olup ön yüzünde desenli bir yapıda ,üzerinde panter logosu ve marka ismine sahip etiket kullanılmış.
Arka kısımda ssd kapasitesi ve çeşitli sertifikasyonlara ait bilgiler ve bir QR kod bulunuyor
Son olarakta arka ve sağ yan kısmına ortak yapıştırılmış olan garanti etiketi mevcut.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Performans Benchmark Testleri

Testlerde SATAIII (6GB/S) ve SATAII (3GB/S) çıkışlarına sahip iki farklı bilgisayar kullanılmıştır.
Ekstra olarak ssd , USB 3.0 arabirimine sahip harici hdd kutusu ile Xbox konsolunda hdd ve ssd olarak kıyaslamalı oyun açılış süre testi yapılmıştır.
Not : Testler Sdd boş iken yapılmış olup doluluk oranına göre okuma ve yazma hızlarında farklılıklar oluşabilir.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

External olarak konsolda oyun açılış süreleri

Gta5: Hdd: 1:48s ------ Ssd: 1:11s
Rdr2: Hdd: 1:25s ------ Ssd: 0:38S

Final

18.09.2019 tarihi itibarı ile 369 TL fiyatlandırmaya sahip olan Apacer as340 ssd, iyi bir performans sunuyor ve vaat ettiği okuma , yazma hızlarına ulaşabiliyor. Genel anlamda markalı rakiplerinden aşağı kalır yanı yok . Türkiye distribütörü Oxid Bilişim olan Apacer ssd ye 3 yıl garanti süresi sağlıyorlar.

SSD LİNK

Videoyu izlemek için tıklayınız
K
2 yıl
ANCESTORS LEGACY (RTS) XBOX ONE ANA KONU
< Resime gitmek için tıklayın >

İlk piyasaya sürülme tarihi: 22 Mayıs 2018 Konsollar (13 Ağustos 2019)
Geliştirici: Destructive Creations
Motor: Unreal Engine
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4


Videoyu izlemek için tıklayınızOrta Çağ'ın karanlık atmosferindeki emirler sizi bekliyor. Mevcut dört ülkeden birini (Viking, Anglo-Saxon, Alman, Slav) seçerek, düşman kamplarını, köyleri ve kasabaları fethetmek, yağmalamak ve yağmalamaktan daha fazlasını yapmak için görevlendirileceksiniz. Sadece mevcut taktiksel seçeneklerden yararlanarak, çevrenin stratejik avantajlarından yararlanarak ve geçici üsler ve yerleşimlerinizi yöneterek, zafer kazanmaya çalışın!

Özellikler

Tarihi olaylardan esinlenerek hazırlanmış 4 farklı ülke
Gelişmiş taktiksel seçenekler
Özelleştirilmiş kamera açısı
Unreal Engine 4 Motoru
Multiplayer desteği
Kolaylaştırılmış köy inşaatı ve kaynak yönetimi
Hassas kontroller


Bsc

Gematsu
K
2 yıl
WATCH DOGS:LEGION XBOX[ONE-SERIES X] [ANA KONU] 29.10.2020
< Resime gitmek için tıklayın >

Oyun: Watch Dogs Legion
Tür: Aksiyon-macera oyunu
Geliştiriciler: Ubisoft Reflections, Ubisoft Paris, Ubisoft Ukrayna, Ubisoft Romanya, Ubisoft Toronto
Platformlar: Microsoft Windows, Xbox One - Series X Upgrade
Çıkış Tarihi :29.10.2020


WATCH DOGS LEGION - E3 2019 GAMEPLAY

Videoyu izlemek için tıklayınız

Çöküşüyle yüzleşen yakın gelecek Londra'sını geri kazanmak için hack'leyip gizlice düşmanın arasına sızarak savaşırken, neredeyse gördüğünüz herkesten bir direniş oluşturun. Direnişe Hoş Geldiniz.

Şehirdeki herkesi grubunuza katın ve istediğiniz kişi olarak oynayın. Gördüğünüz herkes eşsiz bir geçmişe, kişiliğe ve yetenekler serisine sahiptir.


Ön sipariş Fiyatları

Xbox Store Standart Sürüm -- 470 TL
Xbox Store Gold Sürüm -- 600,00 TL
Xbox Store Ultimate Sürüm -- 700 TL


Kaynak
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.