D

Çavuş
10 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
Samsung Televizyonum bozuldu! Öneriniz var mı?
7 yıllık Samsung televizyonum bozuldu. Resimden görebileceğiniz gibi, akşam hiç sorun olmayan televizyonda sabah görüntü yoktu. Ekran resimdeki gibi. Sizce onarılır mı yoksa yeni bir televizyon mu almalıyım?< Resime gitmek için tıklayın >
D
15 yıl
RAID Sisteme format atmak istiyorum yardım..
2 adet harddiskten oluşan RAID sistemimi ilk kurulumda 3 e bölmüştüm C,D ve E olarak. Şimdi sadece C'ye format atmak istiyorum, D ve E deki verilerim kaybolmadan. Bunu yapmak için her zamanki yaptığımız gibi (yani RAID'siz sistemde) XP cd sini taksam ve boot etsem, format ekranında C,D ve E yi ayrı ayrı görebilir miyim? Ya da bu ekrana gelene kadar RAID yapma işlemini tekrarlamam gerekir mi (şu disketi takıp raid yapacağım bölümleri falan belirlediğim işlemi)? eğer gerekiyorsa tam olarak hangi kranda ne yapacağımı anlatabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..
D
15 yıl
Kasayı Açamıyorum..
Arkadaşlar Feel Tornado aldım yeni sistemim için, vidasız bi kasa ancak bi türlü açmayı başaramadım, bu aletin kapağını açmak için ne yapmam gerekiyor?, kasanın yanından tutup arka tarafına doğru çekmem yeterli değil midir? nedir?..
D
15 yıl
ASUS M2N32 SLI DELUXE SES SORUNU
Dün itibariyle M2N32 SLI deluxe anakartlı bir sistem aldım. ev geldim RAID li haliyle sistemi kurmayı başardım. Ancak ses kartı sürücüsünü anakart CD'sinden kurmayı denediğimde "HDA Audio Bus Driver not found" gibi bi hata ile karşılaşıyorum ve ses kartını kuramıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..
D
15 yıl
CEP TELEFONU İLE NOTEBOOK'TAN İNTERNET BAĞLANTISI
Motorola MPX200 cep telefonum var. Bu telefon ile laptop'umdan internet'e bağlanmak istiyorum. Neye ihtiyacım var, Ne gibi ayarlar yapmam gerekir? Bilgisi olan arkadaşlar anlatırlarsa sevinirim. Teşekkürler..
D
16 yıl
Video izleyemiyorum (media player)
Yeni formatladım bilgisayarı ancak media player ya da diğer herhangibir araçla videoları (her türlü format) açtığımda, görüntüdeki renkler beyaz ve tonları şeklinde oluyor. codec tendir demeyin lütfen, hangi codeclei kurmam lazım yardımcı olur musunuz? xvid kurdum, divx bundle kurdum, olmadı, ffdshow kurdum olmadı, bunların hertürlü kombinasyonlarını denedim olmadı. yardım lütfen!
D
16 yıl
Browser Sorunu
Arkadaşlar bilgisayarımdan internet explorer ile gayet rahat internete girebiliyorum. Ancak Maxthon, mozilla gibi browser ları kurduğumda, internet explorer dan yine girebilmeme rağmen bu browser lar ile giremiyorum!! Bilgisayarıma 2 gün önce format attım, ondan önce maxthon kullanıyodum ve hiçbi sorum yoktu. nedir acaba bunun nedeni?
D
17 yıl
oyun havası lazıım..
arkadaşlar çinli bir arkadaşı türk usulü evlendiriryoruz 29 mayıs cumartesi günü ODTÜ işletme bölümünde inşallah. bu düğün çerçevesinde oyun hası indirebileceğim linklere ihtiyacım var.yardımcıl olurasnız sevinirim. düğüne herkes davetli...

[bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
D
17 yıl
ayın 10 u oldu...
ayın 10 u oldu ve ilk topic i ben açtım, çok mutluyum [sml2k][sml2k][sml2k]
D
17 yıl
kurtlar vadisi başladııı.......
kurtlar vadisi başladı, televizyon başına [bandt][bandt][bandt]
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.