O

Yüzbaşı
12 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
4 ay
Bugun hoslandigim kiza aciliyorum. Tavsiye lazim.
Evet beyler, bugun hoslandigim kizin onunde bornozu dusurmeyi planliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Nasil, nerede, ne zaman , hangi pozda yapayim?
O
7 ay
Breaking bad cok danding bir dizi
Evet dogru duydunuz breaking bad ise yaramaz sikici bir dizi. Vakit kaybi. Izlemeyin.
O
8 ay
Donanimhaberde ki yalan haberler
Donanimhaberde ozellikle, ama bununla sinirli degil, COVID19 hakkinda acilan yalan ve yanlis haberlerle ilgili konularin kapatilmasi sorumlulugunu niye DH yonetimi almiyor? Bu kadar kisinin girdigi forumda kitlenize karsi belirli etik sorumluluklar almaniz lazim. Bir sekilde filtre olusturulabilir mi?
O
5 yıl
SpaceX basardi...
Adamlar uzaya roket gonderdiler ve sonunda indirdiler. Helal olsun, iste muhendislik, iste bilim.
O
6 yıl
Ayakabıyla telefon şarj eden çocuk(veya öğretmeni) sahtekar!
Haberlerde çıktı, 2 si 1 de bahsedilen bu çocukğun projesi zaten halihazırda var olan bir proje. Oysa bizim millet sanki kendi buluşuymuş gibi övünecek başka bir şeyimiz olmadığından taklitçilik yaparak ortaya atıyor bu fikri. Biraz daha araştırmanızı tavsiye ederim. Yazık. İlk iki'nin sistem hadi biraz farklı ama 3.sü tıpa tıp aynı.

http://www.dailydot.com/technology/phone-charger-shoe/
http://news.yahoo.com/blogs/trending-now/filipino-teen-creates-shoes-that-can-charge-a-phone-by-walking-181805265.html
http://trak.in/tags/business/2014/03/21/indian-student-invention-mobile-charging-shoes/
O
6 yıl
Sigma 18-35 f1.8 mu sigma 17-50 f2.8 mi?
Merhaba,
Sokak fotoğraflarıyla daha çok uğraşıyorum hali hazırda 50 mm 1.8 ve 35 mm 1.8'im var aynı zamanda 1.8 olayını çok seviyorum. bazı durumlarda dar kaldığı için sıkıntı yaşıyorum. Bu yüzden daha geniş açılıi keskin ama bol ışık alan lenslere bakıyorum. Sizce Sigma 18-35 f1.8 mu sigma 17-50 f2.8 mi? 18-35 çok daha pahalı ama 1.8 ki ben bayıılıyorum ve gece fotoğrafları çekiyorum sırf bu yüzden düşünüyorum. 17-50 ise daha ucuz ve aralığı daha geniş? Sizce 1.8 için 1000 tl den fazla bir fark vermeye değer mi?
O
6 yıl
Görüntü gidiyor ve ekran kartı fanı hızlanıyor
Merhaba,
Son birkaç gündür bilgisayarımla ilgili bir sıkıntı yaşıyorum. Film izlerken vs birden bire görüntü gidiyor (bu arada ses devam ediyor bazen o da gidiyor) ve ekran kartının fanı deli gibi hızlanıp çok yüksek ses çıkartıyor. Tozunu aldım bir kaç saat gitti sonra gine oldu PCI slot değiştirdim bir iki gün daha gitti ve aynı şey oldu. Sürücüyü güncelleştirdim gine aynı sıkıntı oldu. Sorun ekran kartında sanıyorum. Garantisi devam ediyor. Herhangi bir öneriniz var mı?
Kart:Powercolor HD7870
O
6 yıl
Direksiyon sınavı tarihi neye göre belirleniyor?
Direksiyon sınavına Cumartesi veya Pazar girileceği neye göre belirleniyor? Rastgele mi yoksa bir sıralama falan var mı?
O
7 yıl
Sığınaktayım soruları alayım
Tatil için geldiğim tel avivde gazzeden gelen roketler yüzünden sığınaktayım. Soruları alayım.
O
7 yıl
TTNet fiber mi Uydunet mı?
Uydunet 50 mbit'e geçemyi düşünüyorum ve TTnetin 35 mbliğinden ucuz 6 yıldır TTnet'liyim. Aldığım hizmetten memnun sayılırım uydunete geçersem memnun kalır mıyım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.