1

Yarbay
15 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
162 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
1
6 ay
İnternet üzerinden hat taşıyanlar?
Başvuran var mı ne kadar sürede geliyor?
1
8 ay
Gamepass Oyun Tavsiyesi
Arkadaşlar gamepasste oynayacak oyun bulamıyorum. Hem gamepass hem de ea access de anladığım ladarıyla eski oyunlar var. Yeni oyunlar da parayla ve çok pahalı. Çok sarmadı indirdiğim oyunlar. Tavsiyeleriniz var mı?
1
9 ay
Xbox One X alınır mı?
Arkadaşlar x series çıkacak kasım gibi. türkiyeye gelmesi ocak diye düşünüyorum. Fiyatı da en az 5.000 olur heralde. 4k tv sahibi değilim. Sizce 2700 civarı one x almak mı mantıklı yoksa 6-7 ay bekleyip 2 katı verip yeni seriyi mi almak mantıklı? Çok para vermek istemiyorum hem de beklemek çok işime gelmiyor bir an evvel alıp stres atmak istiyorum ama bir yandan da bu kadar vericem bekleyip yenisini mi almak diyorum?fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
1
9 ay
Xbox x serisi
Arkadaşlar ikinci el xbox x almak istiyorum. Ps'deki gibi sürüm önemli mi?
1
geçen yıl
A70 vs m30s
Arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz? M30s bataryası büyük ama kullanımda çok fark var mıdır acaba? Bir de kamerada birbirlerine aman aman bir üstünlükleri var mıdır?
1
geçen yıl
Kurutma makinası tavsiyesi
Arkadaşlar 4000 gibi tavsiye edebileceğiniz sadece kurutma makinesi tavsiyeniz var mı alırkwn nelere dikkat edilmeli?
1
geçen yıl
mi box s 4k vs fire stick
Arkadaşlar merhana. Bir tv box almak istiyorum. Çok ybamcı olduğum bir konu. Öncelik tabiki hızlılığı kararlılığı ancak bir diğer önceliğim program çeşitliliği ve kolay yüklenmesi. Yani takıp çılartmadan olduğu yerden birşwylwe yüklemek denemek. Texrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
1
geçen yıl
İş Tavsiyesi
Arkadaşlar işlek bir caddede 10-15 m2 dükkanda ne yapılabilir fikirleriniz önemli? Çiğköfteci geliyor aklıma aslında etrafında da çok yok sizlerin önerisi var mı?
1
geçen yıl
A70'i hdmi ile televizyona bağlamak
Arkadaşlar merhaba,
Samsung a70 telefonu hdmi ile tvye bağlamak istiyorum. İnternet dışında hemen alabileceğim bir ürün tavsiye edebilecek var mı?
1
geçen yıl
A70'i hdmi ile televizyona bağlamak
Arkadaşlar merhaba,
Samsung a70 telefonu hdmi ile tvye bağlamak istiyorum. İnternet dışında hemen alabileceğim bir ürün tavsiye edebilecek var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.