N

Onbaşı
14 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
6 yıl
Samsung 120gb 840 evo - Rapid mode skorları aldatıcı mı?
Nihayet ben de bir ssd kullanıcısı oldum ve uzun araştırmalar sonucunda Samsung 120gb 840 evo da karar kıldım. Disk elime dün geçti ve yabancı forum sitelerinde gördüğüm sadece bazı model Samsung SSD lerde bulunan Rapid Mode u aktif edip hız testleri yaptım ama karşılaştığım skorlarda bir tuhaflık mı var henüz anlayabilmiş değilim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlara soruyorum, aşağıdaki test sonuçları gerçeği yansıtıyor mu merak ediyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim:

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
N
8 yıl
Sansa view ya da sansa fuze mu almalıyım?
İkisi arasında kararsız kaldım, bir müzik playerden tek isteğim sesin güçlü ve kaliteli çıkması, brainwavz pro alpha ile kullanacağım. Fiyatlar aşağı yukarı aynı, bir de bir arkadaş creative zen mx i tavsiye etti sizce o nasıl dediğim gibi video foto özelliklerine gerek yok önemli olan ses. Ya da bu fiyatlar arasında başka bir tavsiyeniz varsa memnun olurum.
N
10 yıl
5.nesil 30gb ipod ne kadar eder??
Başlıktaki soruma ilaveten ekleyeceğim bir şey yok, sadece data kablosu mevcut, kulaklık bozuk. cihazın bataryası ilk günkü gibi hala 12 saat gitmekte, satmayı düşünüyorum ortalama kaça satabilrirm, ona göre ilan açıcam, tavsiyede bulunanlara tşk ler
N
11 yıl
gts 250 vs hd4850, hangisini almalıyım Lütfen Yardım
2. el iyi fiyat performans oranı olan bu iki modelden sizce hangisini almalıyım? Araştırdığıma göre performansları birbirine yakın bazı testlerde gts250 bazılarında da hd4850 öne çıkıyor. Ayırabildiğim bütçe aşağı yukarı 150tl. Kaç mg lık olmalı, 512 ile 1 gb lık modeller arasında nekadar fiyat-performans farkı var bilmiyorum, ayrıca hd4850 ler için bi referans model durumu var o da ne anlama gelior bilmiyorum, referans tasarımlı 4850 ler daha mı düşük performans veriyor? gönlüm dx11 destekli hd5750 den yana ama fiyat beni aşıyor. Kart seçimi konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim, herkese saygılar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.