M

Er
30 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
Demirdöküm Hermetik Doğalagazlı Şofben Kurulum ve Montajı yardım
Yeni taşınacağımız eve Demirdöküm Doğalgazlı Şofben takacağım. Ürünn isterntten sipariş verip montajını kendim yapmak istiyorum. Demirdöküm 275 modelini. Soruların ve yardım almak istediğim konular şunlar:

1. Kutudan hangi parçalar çıkıyor. Yani Baca borusu çıkıyor mu? kaç metre? Baca dirseği çıkıyor mu?
2-Duvara nasıl monte ediliyor? bununla ilgili klavuz kitapçığı çıkıyor mu içinden? alt bağlantı hortumları çıkıyor mu içinden?

Kurulum ve montajının nasıl yapıldığını açıklarsanız çok memnun olurum. Proje filan işlerini mütahit halletmiş. Biz taktıracak mışız. Servis gelip açacakmış. öyle söylediler.. Yardımlarını bekliyorum. Teşekür ederim
M
6 yıl
Cevap: OTOMATİK VİTES ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ
merhabalar

2008 model megane 2 expression 1otomatik vites arac sahibiyim. aracı 170 000 km aldım. şuan 224 000 de. benim sorunum şu "vites kutusunu kontrol ettirin" arızası. bu arızayı ilk kez 6 ay önce istanbulda iken otoyolda verdi. Sağa çekip aracı stop-start yaptım sorun çözüldü. daha sonra 3 ay sonra aynı arızayı verdi yine aynı çözümü uyguladım sorun çözüldü. Ancak bugünlerde bu hatayı çok sık yapmaya başladı. Neredeyse 2 haftada bir. Özellikle arabayı ilk çalıştırıp 2-3 km gittikten sonra bu hatayı veriyor. Acaba araba soğuk olduğu için mi bilemedim? Sorun şu şekilde başlıyor. Araba vuruntu yapıyor sonra bu arıza ekranda görünüyor ve gaza ne kadar basarsan bas araba vites değişmiyor. Forumdan ve İnternetten çok fazla yazı okudum bununla alakalı. Ben daha önce ne zaman şanzuman yağının değiştirildiğini bilmiyorum? Acaba şanzuman yağını değiştirsem sorun çözülür mü? Kimisi Elektro vanalardan kaynaklanır demiş. Acaba elektro vanaları mı değiştirmeliyim? Başka birisi basınç sensöründen kaynaklandığını söylemiş? O kadar çok şey okudum kafam karıştı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Niğde de oturduğum için burada çok fazla otomatik çanzumandan anlayan usta yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim
M
7 yıl
En Hızlı ve Temiz Yıkayan Çamaşır makinesi...
Annem çamaşır makinesi çok uzun yıkıyor diye çamaşırları hala elde yıkamaya devam ediyor. Ona çamaşırları hızlı yıkayan çamaşır makinesi almak istiyorum. hani şu 15 dk da filan yıkayanlar var ya. 1000 tl civarından bir bütçem var.

Önerileriniz nedir arkadaşlar...

Marka, Model....
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.