C

Binbaşı
23 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
5 yıl
TH10 200TL | duvarlar full | 35 36 hero
Duvarlar full, herolar 35 36, Full TH10 olmaya çok yakın. Telefonum bozulduğu için satıyorum. iOS'ta kullanılmamıştır. İsim değiştirme hakkı yoktur ancak köyün ismi kendi ismim olduğu için ticket atarak değiştirilebilir. Cehennem kupa başarımı durmaktadır.

Fiyat: satilmistir

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
C
7 yıl
Çok kararsızım [GTX770 - R9 280X]
GTX770 almak istememin nedenleri

*Multi-monitör kullanırken boşta düşük enerji tüketimi
*Shadowplay
*Daha performanslı
*Daha düşük güç tüketimi(Güç kaynağımdan dolayı önemli)
*Flickering yapmıyor

R9 280X almak istememin nedenleri

*Mantle API (en büyük sebep, her ne kadar ortada sonuç olmasa da)
*3GB VRAM
*DirectX 11.2 (GTX770 DirectX 11.1i tam olarak desteklemiyor.)
C
8 yıl
Trading Cardlarınızı satın alıyorum.
Kart - Fiyat söyleyin yeter.

edit: Bitti.
C
8 yıl
West çok bozdu
< Resime gitmek için tıklayın >

Champ selectteyken teemo top dedi sonra nasus instalock yapınca biraz oynadı sövdü çıktı gitti. Nasus zaten let me farm diyip zırvalayıp durunca dayanamadı adam. Tek başıma altta takıldım graves alistar ikilisinde biraz noobluk vardı. Skill shield sağolsun biraz idare ettim. Bizim lux iyi taşıdı sağlam ulti attı ama yemedi durum ortada. Önceki oyunumda da zaten instalock pantheon instalock darius vardı. W/L falan farketmiyor Riot şu matchmaking sistemine bi el atsa keşke.
C
9 yıl
1280x1024de oynayan gelsin
Oyunu hala 1280x1024de oynayan varsa artık bi zahmet 1280x720ye geçsinler.

Ekleme: Buyrun aradaki fark. Kırmızılı kısımları 1280x1024de göremiyorsunuz.

< Resime gitmek için tıklayın >
C
9 yıl
FPSRussia Heavy
C
9 yıl
Katawa Shoujo - Visual novel
quote:

Katawa Shoujo, günümüz Japonya’sında engelli öğrencilere eğitim veren hayalî Yamaku Lisesi’nde geçiyor. Sıradan bir yaşam sürdürmekte olan Hisao Nakai’nin hayatı, geçirdiği kalp rahatsızlığının ardından altüst oluyor ve uzun bir tedavi sürecinin ardından eğitimini bu okulda devam ettirmek zorunda kalıyor. Üstesinden gelmesi gereken güçlüklere rağmen Hisao, bu okulda yeni arkadaşlıklar kurma, ve belki de hayatının aşkını bulma fırsatına sahip.
İki yıl kadar önce yayımlanan demonun (Katawa Shoujo Act 1) aksine oyunun tam sürümü yalnızca 18 ve üzeri yaştaki okurlara tavsiye ediliyor. Fakat dilerseniz oyunu çalıştırdıktan sonra seçenekler sayfasından yetişkin içeriği devre dışı bırakma imkânına sahipsiniz.


Oynamış olan var mı? Buradan indirebilirsiniz.
C
9 yıl
Asus M5A97 Evo aldım. Değiştirmeli miyim?
Hiç araştırma yapamadan gittim M5A97 evo aldım sizce iyi midir yada değiştirmeli miyim? İşlemci phenom 2 x2 ama bulldozere geçeceğim. O/C vs özellikler önemli. 990 çipset almadığıma pişman olmuş olur muyum?
C
9 yıl
.
.
C
9 yıl
İmzam kural dışı değil fakat 3. kez uyarı aldım!
İmzam kural dışı mı? Kural dışı olmamasına rağmen 4 günlük uzaklaştırıldım. Neden gelen şikayetlere direk basıyorsunuz uzaklaştırmayı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.