K

Çavuş
27 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
9 yıl
D-Smart'a dikkat
Birkaç gün önce Dsmarttan gelen telefonda MEVCUT paketimizin devamı için aylık 25Tl ödemeyi kabul etmem gerektiğii söylediler(Pakette normalde 70Tl'imiş!). Bende kabul ettim, fakat daha birkaç dakika geçmeden ağabeyimden bir paket kullanmadığımızı öğrendim ve hemen Dsmartı arayarak paketi iptal etmek istedim. Dsmartta, telefon üzerinden birkaç dakikada yapılan anlaşmanın iptali için öncelikle evrakları göndermemi ve üzerine 40Tl iptal üceti alacaklarını söylediler. Bunun üzerine merkezlerine gönderdiğim dilekçeye ise evrakları göndermemi, 25Tllik ilk faturayı ödememi ve üstüne 40Tl iptal ücreti ödemem gerektiğini söylediler. Yani boşu boşuna, imzalanmamış bir sözleşme yüzünden 65Tl ve daha önemlisi bir sürü zamanımı aldılar.

Kısacası size gelen kampanyaları kabul etmeden önce birkaç kez düşünün.
K
9 yıl
İnternet alıcısı yüzünden masaüstüne atma sorunu.
Daha önce masa üstüne atma sorunu başlıklı bir mesajım vardı. Sorunun kaynağını buldum ama nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Tp-link marka TL-WN822N modelli internet alıcısı yüzünden her 1 dakikada 1 masaüstüne atıyor. Alıcı USB ile bilgisayara bağlanan türden. Akım vesaire alakalı bir problem mi anlayamadım. 2 farklı bilgisayarda denedim, 2 sindede aynı sorun oluştu bu alıcı yüzünden. Alıcıyı kullanmak için ne yapmalıyım?
K
9 yıl
Dakika başı masaüstüne atma sorunu.
Bilgisayarımda son zamanlarda ortaya çıkan bir sorun var. İki üç hafta önce bir oyuna girdiğimde düzenli olarak her 1 dakikada masaüstüne atmaya başladı. 2-3 kere bilgisayarı yeniden başlattım sorun o gün için çüzüldü. Fakat son iki gün önce sorun yeniden başladı ve bu sefer bitecek gibi değil. Şu an oyun herhangi gibi bir oyunda iken her 1 dakikada oyun penceresini aşağı indiriyor. Masaüstü ya da internette gezerkende alt shif yapmışım gibi sayfa üzerindeki etkinliğim bitiyor(Sayfaya tekrar tıklamam gerekiyor sayfayı kullanmam için). Bu yazıyıda google chrome dan yazdım fakat göndermeyi kaç kere denediysem anlık hata verdi explorer dan gönderiyorum alakası var ise :S
K
9 yıl
Dakika başı masaüstüne atma sorunu
Bilgisayarımda son zamanlarda ortaya çıkan bir sorun var. İki üç hafta önce bir oyuna girdiğimde düzenli olarak her 1 dakikada masaüstüne atmaya başladı. 2-3 kere bilgisayarı yeniden başlattım sorun o gün için çüzüldü. Fakat son iki gün önce sorun yeniden başladı ve bu sefer bitecek gibi değil. Şu an oyun herhangi gibi bir oyunda iken her 1 dakikada oyun penceresini aşağı indiriyor. Masaüstü ya da internette gezerkende alt shif yapmışım gibi sayfa üzerindeki etkinliğim bitiyor(Sayfaya tekrar tıklamam gerekiyor sayfayı kullanmam için).
K
9 yıl
Dakika başı masaüstüne atıyor.
Bilgisayarımda son zamanlarda ortaya çıkan bir sorun var. İki üç hafta önce bir oyuna girdiğimde düzenli olarak her 1 dakikada tam ekran formatında çalışan programlarda masaüstüne atmaya başladı. 2-3 kere bilgisayarı yeniden başlattım sorun o gün için çüzüldü. Fakat son iki gün önce sorun yeniden başladı ve bu sefer bitecek gibi değil. Şu an oyun herhangi gibi bir oyunda iken her 1 dakikada oyun penceresini aşağı indiriyor. Masaüstü ya da internette gezerkende alt shif yapmışım gibi sayfa üzerindeki etkinliğim bitiyor(Sayfaya tekrar tıklamam gerekiyor sayfayı kullanmam için).
K
10 yıl
4pin Molex kablo çoğaltmak ve ekran kartı sorunu
Yeni bir psu aldım. Fakat dikkat etmediğim bir nokta olmuş. Bana 3 tane IDE-Molex çıkışı gerekiyordu fakat psuda 2 tane var.(1 tane ekran kartı 2 tane hdd için). Dolayısı ile IDE çoğaltıcı kablo kullandım ve bu da donanıma zarar vermiş midir?(Demek istediğim kablo;1 tane ide takılınca 3 tane daha çıkış veren). Çünkü bu şekilde bir kullanımı uyguladıktan 3-4 gün sonra, oyun oynarken bir anda görüntü kesildi. Sesler tamamen düzgün geliyordu. Skype ta konuşma bile devam ediyordu. Bilgisayarı yeniden başlattım. Herşey düzgünce çalıştı fakat o günden beri ne zaman oyuna girsem oyunlar açıldığı an ekran gidiyor, bazen birkaç saniye oyunu gösteriyor.(monitöre görüntü gelmiyor) ve fanların hepsi çok hızlı bir şekilde çalışıyor. Aynı şeyi ekran kartını test için zorladığımda da oluyor. Sorun bu şekildeki bir uygulamadan mıdır ne önerirsiniz?

Donanımım:

Ati radeon hd6850 ekran kartı

Amd athlon 64 x2 5200+ işlemci

6gb ram

500W xilence psu

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .
K
12 yıl
Kırık makine orjinal oyun bakar mısınız?
beyler bir bakar mısınız kırık xbox da orjinal oyun oynanmak istenirse ne olur daha önce yazılmış ise link atarsanız sevinirim ben bulamadım şahsen bir cevap yazarsanız sevinirim ama daha önce deniyen ya da kesin bilen bir arkadaş yazarsa çok daha güzel lur
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.