Y

Çavuş
20 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
7 ay
spj4 s (lg sk8y 9y 10y vb
arka hoparlörleri satmayı dusnuyorum 1000 tl fiyatı ilgilenen mesaj atbilir
Y
geçen yıl
A rh + plazma kan ihtiyaci
Arkadaslar 35 yasinda bir hasta icin koronavirus gecirip iyilesmis birinin plazmasina ihtiyac vardirArh+
Y
geçen yıl
Filyasyon hikayesi
Konu silinebilir mi
Y
geçen yıl
Kpss de kovid pozitif,temasli ve negatiflerin icice sinava girmesi
Bulundugum ilde olan durumdur.il ismi vermek istemiyorum Simdi sorum su osym her okula zaten sinav baskani atamakta bu baskanlar kendi baslarina inisiyatif alma yetkileri yok mu? Siniflarin ayrilmasi temasli ve pozitiflerin ayri siniflara alinmasi gibi.Osym su pozitif su temasli diye ayirt etmesi zaten imkansizSonuc olarak vakalar yine artar kurallara uymayan halk olur.
Y
geçen yıl
Covid-19 Nedeniyle Vefa Edenlere Uygulanan Prosedür
Arkadaşlar maksat eleştirmek değil vefa edenlere Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.Yanlış mı biliyorum emin değilim zaten bilgi amaçlı açıyorum konuyu da.Bildiğim kadarıyla ulusal basında yazan Covid nedeniyle vefat edenlerin cenazesi yetkililerce toprağa verilmekte,6 ay sonra cenaze istenilen yere defnedilebilmekte vefat edenin ise fotoğrafı 1.derece yakınlarına gösterilmekte bu ulusal basında okuduklarımBilgisi olan var mı acaba?
Y
geçen yıl
GittiGidiyor aman gidip bir şey gittigidecek satmaya kalkmayın yakın daha iyi
Arkadaşlar gittigidiyordan geçen gunlerde bir PS4 oyunu sattım 320 TL' ye site yuzde 15 bilmem ne ıvır zıvır zamazingo kesintileri adı altında kesinti yaptı neyse dedik. Satıştan sonra mail attılar yuzde 15 kesintinin 1/10 u kadar da zamazingo bilmem neyinin ne kesintisi diye bir kesinti yaptılar ne kesintisi demeyin bende bilmiyorum onlarda bilmiyor. Arkasından mail devam ediyor paranı da 10 11 gun sonra oderiz. :)Sitede onceden satış komisyonları dusuk ve paranızda ertesi gun hesabınıza havale edilmekteydi. Şimdi bunlarda kur altın felan parandan para kazanma derdine düşmüşler belliKullanacak olanlara soyleyeyim kesinlikle yaklaşmayın canınızı sıkarlar bir de müşteri temsilcileri gorusmeyi suratınıza kapatarak sonlandırır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.