P

Çavuş
31 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
3 yıl
Netflix Dolandırılma Dikkat ! (Gruplara Girmeden Önce Okuyunuz)
Arkadaş babasının hesabı ile bu işlemi yapmış, babası bize ulaştı para iadesini yaptı ve sorun çözüldü.
P
4 yıl
Cep Telefonu Arızalarınızı Sorabilirsiniz [Cep Telefonu Teknisyeni]
Forumun bu kısmına bi göz gezdireyim dedimde, alakasız arızaya çok alakasız cevaplar verildiğini gördüm bende zaman buldukça, bu konu altından sorulan sorulara yanıt vermeye çalışayım dedim, ağırlıklı olarak iphone ve samsung onarımı yaptığımız için o kısımlara daha fazla hakimim
P
5 yıl
D-Smartın Rezil Dolandırıcılığı
Herşey Dsmart bayisinin 0850'li numara alıp dolandırması ile başladı bu yetkili bayi sizi arayıp tahhhüt süreniz doldu bi dahaki ay yüksek fatura gelecek diyip size tarifeler sunuyor, annemi aramışlar oda bana sordu ne yapalım diye tam net hatırlamadığımdan ve o an ki dalgınlığımdan tam numaraya bakmadım 0850 olmasına güvenip internetimi d-smarta geçirdim ve 1,5 ay sonra türk telekomdan tahahhüt süresi dolmadan kapattığım için 360 lira fatura geldi.

Dsmartı aradım şikayetlerde bulundum 50 defa dedim sizin yetkili servisiniz numarayı veriyorum bildiklerini söylüyolar birde ama hiç birşey yapmıyolar tek söyledikleri siz yatırın dekontu bize fakslayın 200 lirasını indirim olarak verelim, neyse dedim bi aptallık yaptık yatıralım, yatırdım ve 2 ay içinde göndermem gerekiyormuş son 5 gün kala söylediler bunu ve o gün içinde 5 ayrı yerden fakslayıp sonunda faksın ulaştığı onayını aldım ve 1 hafta sonra internetim tamamen kesildi.

Arayıp sorduğumda sabit hat iptal edildiğinden telekom portu kapatmış ve üyeliğim sonlandırılmış. Dedim bu nasıl oluyor beni geçirirken ev telefonu yok dediler hatta ev telefonunu bile siz kestiniz ben hiç bir yere başvurmadım bile işte bilmem ne belgesi var onu doldurup göndericektiniz telefon hattı bizim tarafımıza geçicekti o yüzden kapatıldı ancak yeni tarife açtırabilirsiniz ve yeni tarife açıldığından dolayı 200 lira indirim yapılamayacağını söylediler. Kan beynime sıçradı resmen ve buda yetmez gibi 120 küsür lirada fatura çıkardılar bir tanesi kullandığım ay hadi o neyse dedim diğeri ise ayın 5. kapatılmasına rağmen o ayın komple faturası olarak geldi. 50 kere arayıp uğraşmam sonucu bu üyeliğin iptal edileceği ve yeni açılacak hesaptan 200 lira indirim yapılacağı söylendi firmadan ve hat iptal edilip onlar arıycaklarını 48 saat sürceğini söylediler, tam 1 hafta sürdü aradılar ve yeni teklifte bulundular indirim yapılacağını söylemem üzerine bu sefer sanki hiç konuşulmamış gibi yeni hesap açılcağından indirim yapılamayacağı tekrar söylemeye başladılar artık çıldırcak seviyeye geldim ve bunun üzerine birde eğer yeni hesap açarsam telefon yüzünden iptal ettikleri hesaptan dolayı 120 lira birde d-smartın ALACAĞI tahahhüt parası var imiş onu almayacaklarını bize özel yaptıklarını söylediler artık öyle bi delirdim ki dedim artık dalgamı geçiyosunuz siz bizle toplamda nerdeyse 500 liraya yakın para ödedim sizin sorunu çözmediğiniz bayiniz yüzünden üstüne internetimi kapattınız, indirim yapıcaz dediniz yapmadınız, ve internet açtırmassam 120 lirada bize vericeksiniz diyosunuz dedim yine boş cevaplar verdiler.

Dedim ben internet kapatılmadan önce size faksladım herşeyi size ulaştığını söylediniz kapatılan o internetten hiç bi indirim olmadı bu faks boşa mı gitti ? En azından şuan bu dediğini 120 lira tahahhüt bile buradan düşülmeli ki böyle birşeyde yoktu siz indirim yapacaktınız, her aradığım yüzlerce lira fatura çıkartıyosunuz dedim iyice bağırıp kapattım, adamların düzgün şubeleri bile yok gidip görüşebileceğin eğer zamanım olsaydı dsmartın künyesinde yazan adrese gidip olay çıkartıcaktım artık o kadar gözüm döndü, haftayada tüketici mahkemesine vereceğim, siz siz olun uzak durun bu şerefsizlerden ben böyle kan emici bir firma görmedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.