B

Yüzbaşı
20 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 yıl
ORIENT Kasko
Merhaba ,

Aracımın kaskosunu yenilemek için acentemi aradığımda aldığım fiyatlar aşağıdaki gibi oldu ;

KASKO
Allianz : 1.117 tl / Anadolu : 1.470 tl / Axa : 994 tl / Ak : 907 tl / Sompo : 775 tl ve Orient Sigorta 714

Acenta bana Orient'in sorunsuz olduğunu belirtti ve aşağıdaki bilgileri paylaştı ;

"3 parça boyaya kadar hasarsızlık bozulmamakta,kazada ikame araç süresi 15 gün olup,hasar ödemesi 5 iş günüdür.Diğer kasko poliçeleriyle aynı şartlarda olup,full ve genişletilmiş kaskodur"

Şimdiye dek sadece Allianz yaptırmıştım fakat acentenin belirttiği ORIENT ile epey bir fiyat farkı var fakat ORIENT'i hiç duymadım o yüzdende tereddütteyim.

Bu sigorta şirketinden kasko yaptıran , fikri olan , bilgisini paylaşabilecek olanlara çok teşekkür ederim keza bugün kararımı vermek zorundayım.

Teşekkürler.
B
7 yıl
www.nevresimtakimlari.com DOLANDIRICILIK
Merhaba ,

Doğru bir yeremi açıyorum konuyu bilmiyorum ama benden başkasının internet üzerinden alışveriş yaparken ilgili siteye paralarını kaptırmamaları için paylaşmak istedim.

23.03.2015 tarihinde http://www.nevresimtakimlari.com/ sitesinden bir ürün sipariş ettim fakat bugün itibarıyla 1 ayı geçmesine rağmen siparişimle aynı gün güncellenen "Tedarik Süreci" ifadesi halen aktif durumda.

Diğer yandan sitede belirtilen hiç bir telefona haftalardır denememe rağmen ulaşamıyorum açan kimse yok."İade" "yada "Satış Sözleşmesi" linkleri boş..

Ayrıca aşağıda resimlerini görebileceğiniz üzere "Bize Ulaşın" yada "İletişim Formu" linklerini tıkladığınızda "404 Page Not Found" uyarısı alıyorsunuz.


http://i.hizliresim.com/a5ovP7.jpg
http://i.hizliresim.com/ZDL61k.jpg
http://i.hizliresim.com/n7AdGR.jpg
http://i.hizliresim.com/Pq5dE7.jpg
http://i.hizliresim.com/QAR5gG.jpg

Ben kaptırdım siz kaptırmayın..
B
8 yıl
Nissan Müşteri Hizmetleri Yurtdışı Hk.
Merhaba ,

Nissan Türkiyeden gereken desteği bulamadığım için yurtdışına yönlendirmek istediğim bir problemim var fakat NISSAN JAPONYA Müşteri Hizmetleri yada Customer Relation Center hakkında hiç bir erişim bilgisi veya e-mail bulamadım , bu konuda bilgisi olan varsa ivedi olarak benimle paylaşabilirmi?

Çok Teşekkürler ,

İyi Akşamlar...
B
9 yıl
Ruhsatta Boş Muayene Alanı Kalmadı...
Merhaba ,

Bu hafta muayeneye gitmem gerekiyor fakat ruhsatta boş muayene alanı kalmamış durumda , internette araştırdığımda bir çok farklı bilgi var ve bunlar kafamı karıştırdı , bu konuda en güncel bilgiye sahip arkadaşlar lütfen ne yapmam gerektiğini paylaşabilirlermi ?

Çok teşekkürler.

İyi Günler..
B
10 yıl
Arıtmalı Su Sebili Hk.
Merhaba Arkadaşlar ,

Arıtmalı su sebili kullanan varmı aranızda? Yada bu konuda bilgisi olan ?

Mesela bulduğum cihazlardan bir tanesi şu ;

http://www.markapon.com/firsat/bmb-su-sebili/7619

Teşekkürler..
B
10 yıl
Canon MX 360
Merhaba Arkadaşlar ,
Evde Renkli döküm alabileceğim , tarama yapabileceğim ve mümkünse fax özelliği olan uygun fiyatlı bir yazıcı arayışı içerisindeyim.
İnternette araştırırken "Canon MX 360" modelini gördüm , 170 TL gibi bir fiyatı var , bu yazıcıya sahip arkadaşlar yazıcı konusunda deneyimlerini paylaşabilirlermi?Ayrıca benzer özelliklere sahip alternatif ve daha uygun fiyatlı yazıcı önerilerinde bulunabilirmisiniz?

Teşekkürler..
B
11 yıl
MUAYENE TEKRARI - Yardım Lütfen...
Merhaba Arkadaşlar ,

Dün aracımı muayeneye soktum , öncesinde balatalarımı yeniletip , fren ayarı yaptırarak gitmiştim.
Bildiğiniz gibi fren ayarı sırasında içerideki havayı almak için , fren hidroliği doldurup her lastikteki vanayı açıp kapayarak hava boşaltılıp , fren şişiriliyor, ve tabiki bu sırada balatalar ve lastiklerin iç kısmı doğal olarak yağlanıyor.
Ama kontrol sonrasında "Fren Balataları yağlı / Fren kampanaları yağlı" "Agır Kusur" denilerek bırakıldım
Sizlere sormak istediğim , tekrara gittiğimde sadece kalınan kısımdanmı sorumlu olarak kontrol geçiriyoruz , yoksa herşeye yeniden sıfırdanmı bakıyorlar?Örneğin geçmiş olduğum far ayarı yada fren tutma kontrolü yeniden yapılacakmı?

Teşekkürler.
B
11 yıl
Perfectionist English Hk.
Merhaba Arkadaşlar ,

Bahçeşehirde "perfectionist" isminde bir ingilizce kursu var , link'ini aşağıda paylaşıyor olacağım.Kendileri 50 Saat/2 Ay'da şu anda konuştuğunuz türkçe kadar ingilizce konuşabileceğinizi iddia ediyor , tabi daha yavaş olarak.

Aranızada bu konuda deneyimi yada bilgisi olan , yada buraya daha önce giden varsa bizlerle bilgi paylaşmasını rica ederim.

Teşekkürler.

http://www.perfectionistenglish.com/

İyi Günler.
B
11 yıl
QQ yada 3008 Sizce???Lütfen düşüncelerinizi paylaşın.
Merhaba Arkadaşlar ,

Belki birbirlerinden çok farklı araçar diyebilirsiniz fakat ufak birde çocuğum olduğundan dolayı bagaj sorunu yaşamayacağım , Dizel olmasını istediğim , güvenliği olarak tatmin edici ve 60.000 sınırını geçmeyecek sıfır bir araç almayı düşünüyorum.

Dün neredeyse tüm bayileri gezdim , araçları tek tek inceledim , öncesindede internetten ayrıntılı araştırıp gittim.

Son noktada 2 araç arasında kaldım , kullananlar yada fikri olanlar yardımcı olursa çok sevinirim ,

1 - Nissan QQ - 1.5DCI TEKNA 4X2 M/T 17'' = 61.349 'luk aracada 1.349 TL indirim yaparak 60.000 TL ye bıraktılar.(Avcılar GÖRKEM)
2 - Peugeot 3008 - Active + Pack + Sedefli Beyaz + Dizel +Manuel için 57500 (Otomatik için 59.500) TL ye bıraktılar.(Artı 850 TL'lik yakıt kuponu veriyorlar) (Haramidere MEPA)

Sizce tercih hangisi olmalı?Neden?

Benim kafamdaki düşünceler şu yönde ;

Nissan --> İçi çok kaliteli değil , kasa 1 - 1,5 yıl içerisinde değişecek , 2. eli daha kuvvetli diye düşünüyorum.Dış görünüşü beni en çok etkileyen unsur oldu.

Peugeot --> Daha yeni bir araç , iç mekan kalitesi QQ ya göre çok daha yüksek , 2. elde nasıldır çok bilemiyorum ama en az 5 yıl kullanmayı düşünüyorum.Dış görünüş olarak kafamda hala soru işaretleri var.

Teşekkürler.
B
11 yıl
2012 Modeller Ne Zaman Çıkacak...
Merhaba Arkadaşlar ,

Konuya hakim olanlardan bazı bilgiler rica edeceğim ;

1 - 2012 araçlar ne zaman satılmaya başlanacak?

2 - Ozaman 2011 olanların fiyatı makul olacakmıdır , değermi?

3 - Peki şu anda 2011 araç almak için ortam sizce uygunmu?Takip edenler bilir bekledikçe her ay ort. 500 - 1000TL zam geliyor
yakında 2012 lerin çıkacak olması pazarlıkta elimizi güçlendirirmi?

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.