B

Haber Editörü
13 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 yıl
Avatar Yüzünden 16 Yıl Geciken Alita: Battle Angel Film İncelemesi
 
Kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmeyen cyborg Alita'nın, tanımadığı bir gelecekte uyanması ve şefkatli bir doktorun yanında tekrar hayata bağlanmasını anlatan Alita: Battle Angel yani Alita: Savaş Meleği'nin incelemesi ile karşınızdayız. Sinemada izlenmesi gereken bir film mi sorusunun cevabını arıyoruz.
B
3 yıl
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Film İncelemesi | Seri Nasıl Bitti?
 
 DreamWorks Animation’dan büyümek, bilinmeyenle yüzleşmek için gereken cesareti bulma ve özgür bırakma konusunda sizi hiçbir şeyin eğitemeyeceğiyle ilgili şaşırtıcı bir hikaye geliyor. Genç bir Viking’le korkunç ejderha Gecenin Öfkesi arasında sıra dışı gibi görünen arkadaşlık hayatları boyunca devam eden epik bir maceraya dönüştü. Peki serinin son halkası nasıl?
B
3 yıl
Organize İşler: Sazan Sarmalı Nasıl? İlk Filmden İyi mi?

Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde Organize İşler: Sazan Sarmalı, Organize İşler'in üzerinden 12 yıl gibi bir süre geçen bu devam filminde, kızı Nazlı'nın dolandırılmasıyla hareket geçen Asım Noyan ile ekibinin, kurdukları sahtekârlık düzenini döndürmeye devam etmesini konu alıyor. Peki ilk film kadar güzel mi? Sinemada izlemeli misiniz?
B
3 yıl
Ralph ve İnternet Film İncelemesi | İnternet Nasıl Bir Yer?
“Ralph ve İnternet” büyük ekran video oyunu kötü adamı Ralph ve onun uyumsuz dostu Vanellope von Schweetz’e merhaba
diyor. Bu kez, Litwak’ın oyun salonunu geride bırakarak, internetin keşfedilmemiş,genişlemiş ve hızlı tempolu
dünyasının içine dalıyorlar—ki kime sorduğunuza bağlı olarak, inanılmaz derecede heyecan verici ya da eziyetli olabilir. Peki ikinci film, ilki kadar iyi olmuş mu?
 
B
3 yıl
Teknoloji Tutkunlarının İzlemesi Gereken 9 Film | Film Önerileri
Düzenli olarak yapmaya çalışacağımız film tavsiyelerinin ilki ile karşınızdayız. Umarız tavsiye ettiğimiz filmler arasından izlemediğiniz öneriler bulabilirsiniz. 
B
3 yıl
CREED 2 Film İncelemesi | İlki Kadar İyi mi?
2015 yapımı Creed: Efsanenin Doğuşu ve Rocky filmlerinin devamı niteliğindeki Creed 2 filminde, babasını öldüren Rus boksör Ivan Drago'nun oğlu Victor Drago ile Adonis Creed'in mücadelesini izliyoruz. Peki bu filmi sinemada izlemeli misiniz?
B
3 yıl
GLASS Film İncelemesi | Farklı Bir Süper Kahraman Filmi


Başrollerini James McAvoy, Samuel L. Jackson ve Bruce Willis'in paylaştığı Glass'ı sinemada izlemeli misiniz? Unbreakable ve Split kadar iyi olmayı becerebilmiş mi?
B
3 yıl
Vizyona girecek 10 Süper Kahraman filmi 2019
 
Seneler içinde en çok izlenen sinema janralarından biri halini alan süper kahraman filmlerinin 2019'da izleyeceğimiz yansımalarını sizin için derledik. 
B
3 yıl
2018'in En İyi 10 Vizyon Filmi
 
2018 yılında Türkiye'de 442 film vizyona girdi ve biz de bu filmler arasından en çok sevdiklerimizi sizin için listeledik. 
B
3 yıl
DC Aquaman inceleme | Bilet alıp izlemeye değer mi?
 
Yeni bir film incelemesi ile karşınızdayız Donanım Haber ailesi. Bakalım Aquaman nasıl bir film olmuş? 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.